Bezdoteku BEZDOTEKU Parní naparovač odevov Mini Steamer iPro

100%
Hodnotenie: 5
Bezdoteku

Bezdoteku BEZDOTEKU Parní naparovač odevov Mini Steamer iPro

100%
Hodnotenie: 5
Bezdoteku

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmo

Potrebujete rýchlo vyžehliť alebo osviežiť košele alebo blúzky? Idete na dovolenku alebo služobnú cestu a chcete mať upravené odevy bez žehličky a žehliacej dosky? Potrebujete zvršky vyčistiť od pachov či vydezinfikovať? Celý popis

28
5 1
28 € Vrátane RP a DPH
Na objednanie u partnera

Kód: 100011652028

Popis

Popis produktu

Potrebujete rýchlo vyžehliť alebo osviežiť košele alebo blúzky? Idete na dovolenku alebo služobnú cestu a chcete mať upravené odevy bez žehličky a žehliacej dosky? Potrebujete zvršky vyčistiť od pachov či vydezinfikovať? Naparovač odevov iPro s výkonom 900 W je ideálnym riešením pre rýchle odstránenie rôznych záhybov, vyžehlenie pomuchlaného oblečenie alebo dezinfekciu látok. Práca s ním je tak jednoduchá! Stačí zavesiť oblečenie na ramienko alebo háčik, zapnúť naparovačka a prístroj je vďaka hliníkovému vykurovaciemu telesu schopný do 90 sekúnd generovať paru a parným rázom vyžehliť vaše zvršky. Použiť možno aj na závesy, záclony, ale aj na odstránenie záhybov a osvieženie čalúnenie sedačky alebo kresiel. Vždy je nutné naparovať látky vo vertikálnej polohe. Oblečenie nezostane len krásne vyžehlené a svieži, ale zároveň aj bez pachov a baktérií, pretože parou s teplotou okolo 100 ° C dôjde k ich likvidácii.

Použitie je bezpečné na všetky typy látok od tých najjemnejších, ako je hodváb alebo nylon po silnejšie materiály, ako sú látky na obleky, nohavice, džínsy alebo závesy. Dokonalý prienik pary je zabezpečený rovnomerným rozptylom a cieleným smerovaním, žehlenie je vďaka tomu veľmi rýchle. Zároveň je bezpečné voči citlivým materiálom, pretože chránia odevy pred kvapkami vody.

Údržba naparovačky je maximálne jednoduchá. Nádržka na vodu s objemom 180 ml sa dopĺňa vodou z kohútika. Pre praktické použitie je prívodný kábel o dĺžke 2,7 m. Postarané je aj o bezpečnosť, prístroj sa automaticky sám pri nečinnosti vypne.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Príkon 900 W
Objem nádržky 180 ml
Dĺžka prívodného kábla 2.5 m