ROHNSON Žehliaca doska Stiroplus Prestige

Hodnotenie: 5 1 hodnotení Značka: ROHNSON Náš kód: 784059

Doprava zadarmo

ROHNSON Žehliaca doska Stiroplus Prestige

Extra rozmerná a pohodlná žehliaca dosku s rozmermi 123 × 48 cm a možnosti nastavenia výšky od 74 cm do 96 cm. Praktický výsuvný odkladací rošt a pprotišmykové nastaviteľné nožičky pre vyrovnanie nerovnosti podlahy. Celý popis

65.7
5 1
65,70 € vrátane DPHBežná cena: 94,99 €, Ušetríte 29,29 € (30 %)

Náš kód: 784059

Popis

Popis produktu

Stiroplus PRESTIGE

  • 123×48cm
  • extra rozmerná a pohodlná žehliaca doska
  • možnosť nastavenia výšky od 74 cm do 96 cm (8 nastaviteľných polôh)
  • praktický výsuvný odkladací rošt
  • protišmykové nastaviteľné nožičky pre vyrovnanie nerovnosti podlahy
  • veľmi pevná, ale pritom ľahká hliníková konštrukcia
  • vyrobená v Taliansku

Nebaví vás žehlenie? Možno začne, keď budete mať správnu dosku! Aj keď patríte medzi tých, ktorí prácu so žehličkou priamo neznášajú, hodí sa vám pár tipov, ako si vybrať správnu žehliacu dosku. Síce vás to so žehlením nezmieri, ale nebude vás po žehlení aspoň bolieť chrbát.

Skladnosť Doska by mala byť skladná, aby ste ju mohli rýchlo upratať, ale aj ľahko rozložiteľná, aby bola ľahko k dispozícii. Systémov je niekoľko – od ručného až po automatické. Vždy sa oplatí si ho vyskúšať – vrátane posúdenia toho, či nie je príliš ťažká na prenášanie.

Výška a šírka plochy Doska by mala byť vhodne zaoblená a dostatočne široká, aby ste na nej pohodlne vyžehlila tričká a košele. Tiež by mala disponovať výškovo nastaviteľnou žehliacou plochou s dostatočným rozsahom, aby aj vyššie aj menšie postavy žehlili pohodlne. Žehliaca plocha by mala byť priepustná. Para musí prechádzať, aby sa nezrážala a nemáčala bielizeň. To môže byť napríklad problém u plôch z drevotriesky.

Stabilita Doska musí byť stabilná, nekýve sa, neodchádza na plávajúcej podlahe alebo koberci. Jednak vám to môže znepríjemniť prácu, a hlavne to zvyšuje riziko popálenia. Doska by mala pôsobiť stabilne celá – ako nôžky, tak doska a odkladač na žehličku.

Kam so žehličkou Neprehliadnite to, aký má doska odkladač žehličky. Veľakrát ide o pevne zabudované kovové pokračovanie dosky, ale môže byť aj výsuvný. Vždy je lepšie sa pozrieť, či je stabilná, či pôsobí pevne a je pre vás pohodlne dosiahnuteľný – dvojnásobne, ak ste ľaváci a potrebujete mať žehličku na druhej strane.

Nechajte sa ďalej inšpirovať z našej ponuky:**


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Žehliaca doska áno
Rozmer 123 x 48 cm
Farba modrá
Šírka 48 cm
Dĺžka cm 123 cm
Výška 96 cm