Fencee Zdroj pre elektrický ohradník Fencee Power DUO PD40 4J

Fencee Zdroj pre elektrický ohradník Fencee Power DUO PD40 4J

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Zdroj pre elektrický ohradník Fencee Power DUO PD40 4J Kombinovaný zdroj fencee power DUO PD40 je univerzálne použiteľný pre krátke, stredné aj dlhé ohrady. Celý popis
132,90 €
Partner: ECO PRODUKT

Skladom u partnera posledný 1 kus

21.4.2021 - 22.4.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100051775180

Popis

Zdroj pre elektrický ohradník Fencee Power DUO PD40 4J

Kombinovaný zdroj fencee power DUO PD40 je univerzálne použiteľný pre krátke, stredné aj dlhé ohrady. Je vhodný pre citlivejšie aj menej citlivé zvieratá ako sú psy, kone, dobytok, ovce, koza, hydinu aj ako ochrana pred zverou alebo drobnými škodcami. Napájanie je možné zo siete 230 V pomocou adaptéra alebo z bežnej 12 V batérie, použiteľnej aj ako záložný zdroj.

Kompaktná moderná konštrukcia ohradníku s vypínačom a najnovšiou mikroprocesorovou technológiou, ponúka praktické riešenie a umožňuje jednoduchú inštaláciu. LED kontrolky a bargraf na prednej strane generátora zobrazujú prevádzku zdroja, merajú napätie na ohrade a tiež signalizujú prípadnú poruchu ohradníka. Automatická optimalizácia prevádzky, možnosť prepnutia výkonu aj veľmi nízka spotreba sú ďalšie prednosti tohto generátora. Sieťový adaptér je súčasťou balenia.

Ako to funguje

Elektrický ohradník sa skladá z elektrického generátora a ohradenia vytýčeného stĺpikmi a vodičmi. Elektrický generátor zásobuje vedenie ohradníka prúdovými impulzmi. Tieto impulzy sú charakteristické vysokým napätím a veľmi krátkym trvaním (menej ako 0,0003 sek.).

Avšak zásah elektrickým prúdom je veľmi nepríjemný a zvieratá sa učia rýchlo ohradník rešpektovať. Elektrický ohradník nie je len fyzická, ale aj psychická prekážka.

Vlastnosti

Vďaka ON / OFF tlačidlu jednoduché použitie a pohodlné zapínanie a vypínanie. Kombinovaná prevádzka – napájanie je možné zo siete 230 V pomocou adaptéra alebo z bežnej 12 V batérie, použiteľnej aj ako záložný zdroj. Bezpečnosť pre vás i vaše zvieratá - špeciálny transformátor ST, extra vysoké napätie s dlhodobou ochranou. LED bargraf – vizuálne vám poskytne informáciu o stave ohrady. Využitím technológie Smart Control zaistíme mikroprocesorovo riadenú prevádzku a optimálny výkon. Moderné LED diódy s technológiou BrightLight s vysokou svietivosťou. Prepnutie výkonu – manuálne prepínanie medzi vysokým a nízkym výkonom – voliteľné užívateľom v prípade potreby šetriť batériu. S technológiou SafeShock zaistená maximálna bezpečnosť pre vaše zviera – špeciálne tvarovaná impulzné krivka. Montáž na stenu je veľmi jednoduchá ako ďalšie príslušenstvo je k dispozícii praktická montážna DIN konzola. Power DUO PD40 je odolný voči všetkým klimatickým podmienkam – dážď, priame Zodpovedá Európskej smernici 2014/35 / EÚ – 2014/30 / EÚ slnečné svetlo a mráz.

Elektrický ohradník je systém, kedy musia byť všetky prvky dobre inštalované. Aj veľmi dobre zostavený ohradník nemusí vždy stopercentne zabrániť úniku zvierat napríklad pri ich splašení. Preto je nutné, v prípade, keď je ohrada vedená v blízkosti frekventovaných komunikácií, doplniť elektrický ohradník pevnou ohradou.

Vzdialenosti

Teoretická max. vzdialenosť: 120km Nízky porast: 30km Stredný porast: 8km Vysoký porast: 3km

Technické parametre

Zdroj napájania: 12 V / 230V Spotreba zdroja: 140 – 320 mA Vstupná energia: 5,7 J Výstupná energia: 4 J Výstupné napätie: 10000 V Výstupné napätie pri 500Ohm: 5500 V ON / OFF: áno LED ON / OFF: áno LED IMPULS: áno

Nízke napätie batérie: áno​ Nižší výkon: 50% Kontrola LED chyba: áno LED IMPULS bargraf: áno Uzemnenie 1 m: 3× El. ohradníkové siete: 3× DIN lišta: áno Priemer: 210 mm Hĺbka: 66 mm Hmotnosť: 1700 g

Na stiahnutie