Be quiet! Pure Power 10 - 700W (BN275)

Značka: Be quiet! Náš kód: 1041000

Doprava zadarmoVýpredaj

Akcia platí do 18.03.2018 alebo do vypredania zásob.

Be quiet! Pure Power 10 - 700W (BN275)

Počítačový zdroj, výkon 700 W (špičkový 750 W), pripravený pre multi-GPU riešenia, 120mm ventilátor, tichá prevádzka, certifikát 80PLUS Silver, až 91% účinnosť, aktívne PFC. Formát ATX. Celý popis

65.09
65,09 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 100,72 €, Ušetríte 35,63 € (35 %)
Cena s MALL kartou:
15,09 €
Viac info tu
Už sa nepredáva
Viac informácií

Dostupnosť nie je známa

Pri tomto tovare momentálne nemôžeme garantovať jeho dostupnosť.
Ak si prajete byť informovaný o zmene, kliknite na Mám záujem.

Len čo budeme môcť dostupnosť garantovať, budeme Vás kontaktovať.

Informácie o Garantovanej dostupnosti

Popis

Popis produktu

"

Kto by nechcel 700 W: Pure Power 10 (700 W)

So silou 700 wattov utiahne tento počítačový zdroj aj niekoľko veľmi výkonných komponentov – napríklad dvojicu grafických kariet a celú paletu pevných diskov. A ešte mu veľa wattov ostane. Zoznámte sa s výkonným zdrojom zo série Pure Power 10, ktorý vo svojej triede ponúka špičkové parametre. Či už zostavujete takmer bezhlučný počítač, silnú hernú mašinu alebo multimediálny stroj, tento zdroj nájde svoje opodstatnenie.

<p style=""text-align: center;"">

Špičkové parametre

Jednotka zvláda dodávať kontinuálnych 700 W a vďaka dvom 12V vetvám zaručuje skvelú stabilitu aj pre multi-GPU riešenia. Kvalitu zdroja potvrdzuje certifikát 80PLUS Silver a až 91% účinnosť. Zdroj je vybavený ochranami proti prepätiu/podpätiu, preťaženiu, prehriatiu, skratu a nadprúdu.

Veľmi tichá prevádzka

Vďaka využitiu najnovších technologických poznatkov sa nemeckým inžinierom, ktorí stoja za týmto produktom, podarilo na čo najnižšiu mieru znížiť hlučnosť tohto zdroja. Výrazne tomu napomáha aj kvalitný 120mm ventilátor s termálnou reguláciou výkonu.

<p style=""text-align: center;"">

Kabeláž

Vďaka vhodne doplneným káblom (typu ""sleeved"") je uľahčený prietok vzduchu v počítačovej skrini, komponenty a vôbec celý vnútrajšok PC skrinky môže mať vďaka tomu nižšie prevádzkové teploty, čo sa pozitívne podpisuje aj na životnosti zdroja. Modulárny káblový manažment tento zdroj nevyužíva. Príjemným zistením však je, že je pripravený na využitie viacerých grafických kariet a nesklame tak náruživých hráčov.

Kľúčové vlastnosti

Výkonný počítačový zdroj s výkonom 700 W. Jednotka je vďaka 120mm ventilátoru vhodná aj na zostavenie tichých počítačov a je výborne pripravená pre multi-GPU riešenia. Využíva formát ATX.

"

Parametre

Parametre produktu %1% %2%