ASTRO - 550W

ASTRO - 550W


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Stredne výkonný modulárny počítačový zdroj typu ATX, výkon 550 W, účinnosť 80 Plus Gold, 135mm ventilátor, aktívne PFC, technológia After Cooling System, DC to DC konvertor; podporuje duálne grafické systémy, početné bezpečnostné funkcie (OVP, UVP, OPP, SCP, OCP a OTP), modulárny dizajn. Celý popis

87.76
93,48 € Vrátane RP a DPH
87,76 €
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100006753007

Popis

Popis produktu

Pre stabilitu počítača: Zdroj Micronics ASTRO 550 W

Veľmi kvalitný počítačový zdroj, ktorý okrem výborných výkonových parametrov ponúka aj rad bezpečnostných technológií. Tie bránia ako poškodeniu samotného zdroja, tak aj osobného počítača, ktorý jeho služby využíva. Zdroj s modulárnym dizajnom okrem iného podporuje štandardy ATX12V CPU 4Pin a EPS12V CPU 8pin.

Omlouváme se, popis obrázku chybí. 

Prečo kúpiť

  • Výkon 550 wattov
  • Účinnosť 80 Plus Gold
  • Technológia After Cooling System
  • Vhodný pre duálny grafický systém
  • Modulárne prevedenie

Nízka spotreba v Standby

Tento počítačový zdroj sa pýši unikátnou technológiou, ktorá napomáha vo výraznom znižovaní spotreby elektrického prúdu v čase, keď je počítač v režime Standby. Vtedy je jeho spotreba výrazne pod 1 wattu. Zariadenie obsahuje kvalitné japonské kondenzátory.

Technológia After Cooling

Technológia After Cooling eliminuje zvyškové teplo, ktoré zostáva v zdroji po vypnutí počítača. Toto opatrenie napomáha v predĺžení životnosti zdroja a prispieva k jeho dlhodobej bezproblémovej práci.

Omlouváme se, popis obrázku chybí. 

Aktívne PFC 

Zdroj je vybavený systémom aktívneho PFC, ktoré minimalizuje energetické straty. Vďaka tomu chráni energetickú jednotku pred prípadným poškodením. Zdroj obsahuje DC to DC konvertor.

K dispozícii je tiež séria bezpečnostných technológií, ktoré zahŕňajú ochranu pred nadpätím a podpätím, nadprúdom, skratom, prehriatím a prepätím.

Omlouváme se, popis obrázku chybí. 

Kľúčové vlastnosti

Veľmi kvalitný počítačový zdroj typu ATX s výkonom 550 wattov, ktorého účinnosť charakterizuje štandard 80 Plus Gold. Model je vybavený unikátnym systémom After Cooling, ktorý prispieva k jeho dlhodobej bezporuchovej činnosti.

Zdroj podporuje duálne grafické systémy a početné bezpečnostné funkcie (OVP, UVP, OPP, SCP, OCP a OTP). Obsahuje veľmi kvalitné súčiastky vrátane japonských kondenzátorov.

Napájacie konektory: 1 x ATX 20 + 4pin, 1 x EPS 8 + 4pin, 2 x PCIe 6 + 2pin, 6 x SATA, 3 x molex, 1× FDD

Rozmery: 150 × 140 × 88 mm


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

DC Output +3.3/5V (20/20A-105W)
Energetická efektivita 80 PLUS GOLD
Konektory 4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (6x)
Modulárna kabeláž Áno (plná)
PFC aktívne
Veľkosť ventilátora 135mm
Výkon zdroja 550 W