Sepea Food Detective + SLUŽBA (vyhodnotenie)

Sepea Food Detective + SLUŽBA (vyhodnotenie)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Food Detective je základný jednoduchý laboratórny test potravinovej intolerancie. Vyhodnocovaný originálnou súpravou Food dodávanú britskou spoločnosťou Cambridge Nutritional Sciences (Omega Diagnostics). Test si urobíte z pohodlia domova a potom zašlite na adresu, ktorá je uvedená pri teste. Celý popis
Partner: Vivantis
126,10 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5 kusov

24.1.2022 - 25.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100017319146

Popis

Food Detective je základný jednoduchý laboratórny test potravinovej intolerancie. Vyhodnocovaný originálnou súpravou Food dodávanú britskou spoločnosťou Cambridge Nutritional Sciences (Omega Diagnostics). Test si urobíte z pohodlia domova a potom zašlite na adresu, ktorá je uvedená pri teste.

Rokmi overená prax potvrdzuje, že citlivosť testu je maximálne spoľahlivá, avšak test je len orientačná. Miera intolerancie na jednotlivé potraviny je určovaná len vizuálne, nezodpovedá klinickým denzitometrom.

Zisťuje intolerancii na 59 potravín.

Zoznam testovanách potravín:

Ovos, pšenica, ryža, kukurica, raže, tvrdá pšenica, glutén (lepok), mandle, para orechy, kešu orechy, čaj, vlašské orechy, kravské mlieko, vajcia, kuracie mäso. jahňacie mäso, hovädzie mäso, bravčové mäso, mix sihov, sladkovodné ryby, tuniak, mix kôrovcov, brokolica, kapusta, mrkva, pór, zemiaky, zeler, uhorky, paprika, strukoviny, grepfruit, melón, arašidy, sója, kakao, jablká , čierne ríbezle, olivy, pomaranče a citróny, jahody, paradajky, zázvor, cesnak, hríby, kvasanice.

Ako používať:

Bude Vám doručená špeciálna odberová sada Sepe. Vzorka odoberiete podľa priloženého návodu a v pôvodnom obale zašlite na uvedenú adresu. Výsledok testu s originálnym Food reportom obdržíte do 3 dní odo dňa doručenia odobratej vzorky.

Upozornenie:

Produkt je odberová súprava. Vzorka sa spracováva laboratórne. Pre spracovanie je potrebné podpísať informovaný súhlas so spracovaním osobných údajov na dobu nevyhnutnú pre relevantné vykonanie testu. Informovaný súhlas je priložený v balení. Pre spracovanie vzorky je nutné podpísať priložený súhlas so spracovaním osobných údajov.