MiraTes Mononukleóza Test 1 ks

MiraTes Mononukleóza Test 1 ks

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Mononukleóza test je sada domáceho testu na detekciu protilátok proti vírusu Epstein-Barrovej, ktorý spôsobuje mononukleózu. Infekčná mononukleóza je vírusové ochorenie spôsobené vírusom Epstein-Barrovej. K jej prenosu najčastejšie dochádza slinami, preto sa mononukleóze hovorí choroba z bozkávania. Celý popis
Partner: Vivantis
12,60 €
Vrátane DPH

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100002271921

Popis

Mononukleóza test je sada domáceho testu na detekciu protilátok proti vírusu Epstein-Barrovej, ktorý spôsobuje mononukleózu. Infekčná mononukleóza je vírusové ochorenie spôsobené vírusom Epstein-Barrovej. K jej prenosu najčastejšie dochádza slinami, preto sa mononukleóze hovorí choroba z bozkávania. Prejavuje sa podobne ako angína, bolesťami v krku, opuchnutými uzlinami, horúčkou a únavou.

Dôležité však je pri chorobe zachovávať pokoj na lôžku a dodržiavať diétu, pretože v priebehu ochorenia často dochádza k prechodnému narušeniu funkcie pečene. Ak sa ochorenie včas rozpozná a pacient dodržiava liečebný režim, dochádza väčšinou k úplnému uzdraveniu. A práve k včasnému rozpoznaniu je určený tento test.

Ako používať:

Použitím lancety získate niekoľko kvapiek krvi z vášho prsta, ktoré necháte spadnúť do otvoru v testovacej kazete. Potom pridáte niekoľko kvapiek činidla. Po 5 minútach určíte výsledok testu.

Balenie:

1 hliníkový balíček s testovacou kazetou IMP Pfeiffer test, 1 lanceta, 1 leukoplast, 1 fľaštička s činidlom, 1 návod

Upozornenie:

Test je určený na jednorazové použitie. Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote (4–30 ° C) mimo dosahu detí. Chráňte pred mrazom. Pred vykonaním testu si prečítajte návod na použitie.