Ajurvédske recepty pre zdravie (MUDr. David Frej)
8,80 €

Harmonická strava, vytváraná vhodnou kombináciou potravín a korenín, je základom návratu k rovnováhe organizmu. V kuchárke Ajurvédske recepty pre zdravie nájdete originálne recepty kombinujúci princípy varenie podľa Ajurvédske medicíny a stredomorskej stravy.


Cukrfree kuchařka (Janina Černá)
11,70 €

Cukrfree kuchárka autorky Janiny Čierne ponúka nielen inšpiráciu novými a pre niektoré i netradičnými recepty a ingredienciami. Je to hlavne dôkaz toho, že aj život bez cukru môže byť dlhodobo udržateľný, a to bez akéhokoľvek obmedzovania. .


Domáce krabičková diéta 2 (Alena Doležalová)
8,10 €

Pokračovanie úspešného bestselleru
Krabičková diéta prináša 300 vyskúšaných jednoduchých receptov na diétne pokrmy, 70 nových jedálničkov, užitočné rady k príprave krabičkovej diéty, skúsenosti z domáceho krabičkování a tipy ako zostaviť vlastný jedálniček.


Domáce krabičková diéta 3 (Alena Doležalová)
8,40 €

Oba predchádzajúce diely Domáce krabičkovej diéty -
Domáce krabičková diéta a
Domáce krabičková diéta 2 sa stále teší obrovskému záujmu všetkých, ktorí bojujú proti nadbytočným kilogramom, či si chcú „len“ ozdraviť jedálniček.


Jedlo ako životný štýl II. (Ing. Petr Havlíček, Petra Lamschová)
9,70 €

V knihe Jedlo ako životný štýl II. nájdete podobne ako v
Aj. diele odpovede na niektoré vaše otázky a mnoho nových zaujímavých receptov. Každého, kto sa zaujíma o zdravý životný štýl, napadá veľa otázok, na ktoré niekedy zložito hľadá odpoveď.


Jeme zdravo s Fitrecepty
15,10 €

Jeme zdravo s Fitrecepty obsahuje 120 originálnych receptov rozdelených do 7 kategórií.


Ovládněte svůj metabolismus – kuchařka (Jillian Michaels)
12,40 €

Kniha Ovládnite svoj metabolizmus – kuchárka je fenomenálny bestseller v oblasti diét od Jillian Michaels, ktorý pomohol už miliónom ľudí stať sa atraktívnejšími a zdravšími bez toho, aby sa stali posadnutými jedlom alebo cvičením.


Tak chutí šťastie (Jiří Kuchař, Josef Jonáš)
8,40 €

V knihe Tak chutí šťastie objavíte viac ako dvesto receptov, v ktorých hrajú hlavnú úlohu nielen populárne stévie, ale predovšetkým prírodný trstinový cukor typu Demerara či raw sugar, zanedbávaná, a pritom veľmi cenná melasa, český med alebo sušené ovocie.


Varíme podľa herbára 2 (Kateřina Winterová, Linda Rybová)
13,90 €

V druhom dieli knihy Varíme podľa herbára sa autorky opäť zameriavajú na kvalitné, ale pritom dostupné prírodné suroviny a vyhľadávajú dávnej, pozabudnuté receptúry, aby z nich poskladali celoročné jedálniček, priamo nabitý zdravú energiou.


Vieme, čo jeme - Vedomé varenie (Lenka Žák)
14 €

Kniha Vieme, čo jeme – Vedomé varenie ukazuje čitateľom ako je dôležité vedieť, čo jeme. Autorka Lenka Žiak, známa tiež ako Biolenka, ponúka čitateľom inšpiráciu, ako môžeme šetriť peniaze, svoje zdravie aj prírodu tým, že maximálne využijeme navarené suroviny. Zameriava sa hlavne na obilniny.