Klas Coffee Reishi 30 sáčkov
19,80 €

Inovatívny káva Coffee Reishi vám poskytne príjemný pôžitok, ktorý potrebujete pre správny začiatok dňa. Bude ale aj vhodným darčekom pre rodinu a priateľov.

Iswari Bio Macaccino 1 kg
29,40 €

Lahodný energetický kakaový nápoj Macaccino je skvelou náhradou rannej kávy. Je kombináciou nepraženého kakaa, účinkov koreňa z rastliny maca a sladkosti kokosového cukru.

Klas Coffee Ginseng 30 sáčkov
19,80 €

Inovatívny káva Coffee Ginseng vám poskytne príjemný pôžitok, ktorý potrebujete pre správny začiatok dňa. Vďaka vlastnostiam koreňa Ženšen a kávy budete svieži a načerpáte nové sily.

Coffree - kávovinový nápoj 75 g
5,20 €

Coffree – kávovinový nápoj je čisto prírodný zmes v prášku z koreňov púpavy a čakanky vhodná na prípravu aromatického kávovinového nápoja s prínosným obsahom živín a blahodárnych účinkov. .

GINLAC Káva RED COFFEE 50 g
17,90 € 16,30 €

Akcia

Káva RED COFFEE je jedinečná kombinácia instantný a jemne namletej zrnkovej kávy obohatené o prášok zo 100% extraktu pravého kórejského červeného ženšenu. Ľahko a rýchlo si pripravíte kávu s chuťou a vôňou čerstvo namletej zrnkovej kávy s jemným nádychom ženšenu.

Klas Coffee Cordyceps 150 g
23,70 €

Novinka

Coffee Cordyceps je instantná káva obohatená o Cordyceps, bez pridaného cukru. Cordyceps Sinensis čiže Húsenica čínska je vzácna huba, ktorá rastie v horách Tibete, Nepále a Číny.

Klas Coffee Cordyceps 30 sáčkov
19,80 €

Inovatívny káva Coffee Cordyceps vám poskytne príjemný pôžitok, ktorý potrebujete pre správny začiatok dňa, ale tiež bude vhodným darčekom pre rodinu a priateľov.

Klas Coffee Reishi 150 g
23,70 €

Novinka

Huba Reishi – Leskokôrka lesklá (Ganoderma) označovaná aj ako „múdra huba“ alebo „božská huba nesmrteľnosti“. Reishi je použitá v našej káve iba tej najvyššej kvality. Ide o špeciálnu zmes pestovanou v Ázii a nijako neovplyvňuje vôňu ani chuť kávy.

OXALIS Biely nugát 150 g - káva mletá
5,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Vybrané kávové sorta s arómou krémovej bielej čokolády, pistácií a vanilky. Príprava: Na 1 porciu použite najmenej 2 zarovnané kávové lyžičky (cca 7g) mleté kávy. Kávu zalievajte horúcou vodou s teplotou 93–94 ° C. Po pomletia ju uschovajte v chladu a suchu, bez prístupu vzduchu.

OXALIS Švajčiarska 150 g - káva
4 €

Posledný kus za túto cenu!

Švajčiarska pražená mletá káva (100% arabika) ochutená arómami podľa tradičné švajčiarske receptúry. Pripravte si šálku kávy s jedinečnou arómou a urobte zo všedného dňa nevšedný.

Salvia Paradise Káva - Columbia Supremo
2,80 €

Posledný kus za túto cenu!

100% ARABICA Columbia Supremo ukrýva jemný podtext karamelu, ktorý pomaly doznieva ešte niekoľko okamihov po vypití šálky. Typicky zaujímavá štruktúra chuti po vlašských orechoch a smotane len podčiarkuje plné telo kávy.

Salvia Paradise Káva - Guatemala Tres Maria SHG
3,10 €

Posledný kus za túto cenu!

100% ARABICA Tres Maria sú zrnká kávy, ktorá espresse dodajú jemný nádych tropického ovocia. Táto zaujímavá chuť je doladená chuťou čokolády.

Salvia Paradise Káva - Nicaragua SHG
3,40 €

Posledný kus za túto cenu!

100% ARABICA Nicaragua sa vyznačuje jemnou a vyváženou chuťou. Stretnúť sa dá s prelínaním čokolády a korenistých tónov s nízkou a jemnou kyslosťou. .

Salvia Paradise Káva - Panama Don Pepe SHG
2,80 €

Posledný kus za túto cenu!

100% ARABICA Don Pepe je káva s chuťou plnou ľahkosti a nežnosti. V šálke tejto kávy nájdete jemný podtext orieškovej chuti, po ktorej chuťové poháriky plesajú. .

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: