Sonnentor Bio Zelená káva, nepražené 18 x 3 g
3,30 €

Zelená káva z nepražených kávových bôbov. Vychutnajte si jedinečnú chuť zelenej kávy najlepšie po športovom výkone aj po každom jedle. Obsah: 18×3g Návod na prípravu: čajový sáčok na šálka (cca 250 ml), prelejte vriacou vodou a nechajte 2–3 min. lúhovať. skladovať v suchu a chlade. .

Salvia Paradise Káva - Salvador Peaberry
2,80 €

Posledný kus za túto cenu!

100% ARABICA Salvador Peaberry má telo silne kávové, prežitok na poschodí je veľmi silný, avšak bez nepríjemné pachute. .

Coffree - kávovinový nápoj 75 g
5,20 €

Coffree – kávovinový nápoj je čisto prírodný zmes v prášku z koreňov púpavy a čakanky vhodná na prípravu aromatického kávovinového nápoja s prínosným obsahom živín a blahodárnych účinkov. .

Klas Coffee Reishi 150 g
24 €

Huba Reishi – Leskokôrka lesklá (Ganoderma) označovaná aj ako „múdra huba“ alebo „božská huba nesmrteľnosti“. Reishi je použitá v našej káve iba tej najvyššej kvality. Ide o špeciálnu zmes pestovanou v Ázii a nijako neovplyvňuje vôňu ani chuť kávy.

GINLAC Káva RED COFFEE 50 g
18,10 €

Káva RED COFFEE je jedinečná kombinácia instantný a jemne namletej zrnkovej kávy obohatené o prášok zo 100% extraktu pravého kórejského červeného ženšenu. Ľahko a rýchlo si pripravíte kávu s chuťou a vôňou čerstvo namletej zrnkovej kávy s jemným nádychom ženšenu.

Iswari Bio Macaccino 1 kg
30,30 €

Lahodný energetický kakaový nápoj Macaccino je skvelou náhradou rannej kávy. Je kombináciou nepraženého kakaa, účinkov koreňa z rastliny maca a sladkosti kokosového cukru.

Klas Coffee Cordyceps 150 g
24 €

Coffee Cordyceps je instantná káva obohatená o Cordyceps, bez pridaného cukru. Cordyceps Sinensis čiže Húsenica čínska je vzácna huba, ktorá rastie v horách Tibete, Nepále a Číny.

Klas Coffee Ginseng 30 sáčkov
20 €

Inovatívny káva Coffee Ginseng vám poskytne príjemný pôžitok, ktorý potrebujete pre správny začiatok dňa. Vďaka vlastnostiam koreňa Ženšen a kávy budete svieži a načerpáte nové sily.

OXALIS Chrumkavé mandle 150 g - káva
4,10 €

Chrumkavé mandle pražená mletá káva aromatizované (100% arabika) s arómou jemné švajčiarskej čokolády a chrumkavých mandličiek (min. 2,3%). Pripravte si šálku chutné kávy a urobte zo všedného dňa nevšedný.

Salvia Paradise Káva - Brasil Santos
5,70 €

Posledný kus za túto cenu!

100% ARABICA Brasil Santos, u ktorej milovníci kávy ocenia jemnú mandľovú chuť s nádychom kakaa a čokolády. Brasil Santos sa vyznačuje nízkou kyslosťou a nežným nádychom sladkosti. Výborne sa hodí ako typická ranná káva. .

Salvia Paradise Káva Peru BIO
6,10 €

100% ARABICA v BIO kvalite z Peru, v ktorej nájdete vyrovnanú chuť s jemne čokoládovým nádychom, minimálna ba aciditou. .