Spiderman 15cm filmová figúrka Pasadena

Značka: Spiderman Náš kód: 1281043

Spiderman 15cm filmová figúrka Pasadena

Hrdinovia z nového animovaného filmu Spider-Man: Paralelné svety. V každom balení je 15 cm veľká figúrka, ktorá zodpovedá svojej filmovej predlohe. Každé balenie obsahuje aj špeciálne príslušenstvo patriace danému hrdinovi. Celý popis

12.7

12,70 € vrátane DPHBežná cena: 14,68 €, Ušetríte 1,98 € (13 %)

Popis

Popis produktu

  • Balenie obsahuje 15 cm hrdinu a jeho špeciálne príslušenstvo.
  • Vyrobené z kvalitného plastu.
  • Vhodné pre deti od 4 rokov.

Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie chlapčenské
Odporúčaný vek od 4 rokov
Licencia Spiderman
Napätie batérie V

Alternatívne produkty

Schleich Prehistorické zvieratko - Dilophosaurus
13,30 €

11,40 €

Prehistorické zvieratko Dilophosaurus je krásna, ručne maľovaná a detailne spracovaná figúrka dinosaura. Bol jeden z prvých veľkých mäsožravých dinosaurov z praveku. Žil pred 200–192 miliónmi rokov v jurskom období.


Sylvanian Families Obchod s točenou zmrzlinou
11,81 €
11,30 €

Stánok s točenou zmrzlinou ponúka veľký výber, kde vám v okamihu natočia do vášho kornútka tú správnu zmrzlinku. Sada obsahuje stánok, pult, stroj na zmrzlinu, zmrzliny, kornútky a pútač na zmrzlinu.


Safari Ltd. Tuba - Indiáni
11,99 €
11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Tuba Indiáni obsahuje 12 figúrok inšpirovaných severoamerickým indiánskym kmeňom Powhatan, z ktorého pochádzala aj známa Pocahontas. Ručne maľované figúrky v živých farbách a prepracované do nádherných detailov sú skvelé nielen k voľnej hre na Indiánov. Skvele doplní rozprávanie o americkej histórii, domorodých kmeňoch či dobyvateľských cestách počínajúcich výpravami Krištofa Kolumba.


Schleich Prehistorická sada Giganotosaurus a Saichania
14,03 €

11,40 €

Hrací set s dvoma malý aj figúrkami dinosaurov je pripravený ku hre! Sada obsahuje figúrku Gigantosaura a saichania žijúcich v období Vrchnej Kriedy. Jedná sa o krásne, ručne maľované a detailne spracované figúrky dinosaurov.