Adrop.sk Rýpadlový nakladač Terchová
87 €

72 €

Splňte mu jeho detský sen stať sa bagristom. Posadí sa za ovládacie páčky naozajstného bagru a vyskúša si bagrovanie. Darujte netradičný zážitok.


Adrop.sk Kurz prežitia okres Zvolen
80 €

Pokiaľ sa stratí v horách, alebo na opustenom ostrove, všetko zvládne, ak absolvuje predtým kurz prežita v prírode. Doprajte mu tento jedinečný zážitok.


Adrop.sk Uvar si vlastné pivo Bratislava
216 €

Má chuť uvariť si svoje vlastné pivo? Darujte mu kurz varenia piva. Počas niekoľkých hodín sa naučí celý proces výroby. Za týždeň si príde svoje pivo nafľaškovať a odniesť domov.


Adrop.sk Úniková hra Miesto činu Bratislava
60 €

Pri tejto únikovej hre budete postupne odhaľovať čo sa stalo na mieste činu. Ale pozor, je to pasca. Uniknete páchateľom, ktorí po vás idú? Máte na to len 60 minút.


Adrop.sk Úniková hra Chrám lebiek Bratislava
60 €

V tejto únikovej hre sa ocitnete v minulosti, v tajomnom Chráme lebiek. Budete hľadať tajomný poklad. Ale pozor, je to pasca! Hľadanie sa zmení v boj o život. Dokážete uniknúť a zachrániť sa? Máte na to len 60 minút…


Adrop.sk Varenie piva v pivovare Lučenec
264 €

Darujte gurmánovi kurz varenia domáceho piva v pivovare Huncút. Pod vedením zakladateľov pivovaru sa milovník chmeľového moku naučí uvariť si vlastné domáce pivo, ochutná rôzne druhy piva a prehliadne si pivovar.