Adrop.sk Kurz talianskej kuchyne Svätý Jur
69 €

Pošlite labužníka na kurz varenia talianskej kuchyne. Naučí sa variť tradičné lahodné talianske recepty, domáce cestoviny, rizoto, tiramisu… Po kurze ho budú milovať nielen deti.

Adrop.sk Uvar si vlastné pivo Bratislava
216 €

Má chuť uvariť si svoje vlastné pivo? Darujte mu kurz varenia piva. Počas niekoľkých hodín sa naučí celý proces výroby. Za týždeň si príde svoje pivo nafľaškovať a odniesť domov.

Adrop.sk Varenie piva v pivovare Lučenec
264 €

Darujte gurmánovi kurz varenia domáceho piva v pivovare Huncút. Pod vedením zakladateľov pivovaru sa milovník chmeľového moku naučí uvariť si vlastné domáce pivo, ochutná rôzne druhy piva a prehliadne si pivovar.

Adrop.sk Kurz thajskej kuchyne Svätý Jur
69 €

Ak sa chce milovník jedla naučiť variť ásijskú kuchyňu, doprajte mu tú možnosť a kúpte mu darčekový poukaz na exotický kurz varenia thajskej kuchyne.

Adrop.sk Ochutnávka vín Doľany Doľany
108 €

Prehliadka vinárstva a vinotéky s odborným výkladom je pre milovníkov vína skutočný zážitok. Dovoľte mu spoznať príbeh vína pri degustácii vín v Doľanoch.

Adrop.sk Steaky a mäso Svätý Jur
69 €

Chcel by vedieť, ako pripraviť ten najlepší a najšťavnatejší steak pod slnkom? Po kurze prípravy steakov s našimi šéfkuchármi do toho prenikne a stane sa z neho majster.