Canpol babies Závěsná hračka na kočárek/autosedačku Pastel Friends růžová
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Canpol babies Závěsná hračka na kočárek / autosedačku Pastel Friends v růžové barvě podporuje rozvoj smyslů a motoriky vašeho dítěte pomocí chrastítka a zvonečku. Zvonící a šustící látka doslova upoutá dětskou pozornost. Hračka je velmi lehká a je vhodná pro děti od narození.

Lamaze Bábika Emilka-20%

Lamaze Bábika Emilka

Hodnotenie: 5
14,77 € 11,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Pôvabná Emilka sa ište čoskoro stane najlepšou kamarátkou Vášho dieťaťa. Emilčiny pestrofarebné a šuštiace šatičky a topánočky vyrobené z rôznych typov materiálov stimulujú hmatové receptory i zrakové orgány. Hrkálka v náhrdelníku a píšťalku v brušku zase pomáhajú rozvíjať sluch a motorické zručnosti.

Lamaze Štekajúce šteňa-20%

Lamaze Štekajúce šteňa

Hodnotenie: 4,5
14,77 € 11,70 €

Akcia

Štekajúce šteňa je vyrobené z mnohých rôznych materiálov, ktoré stimulujú hmatové receptory. Vaše dieťa si taktiež obľúbi celú radu šustivých a cinkavých zvukov – uši šuštia, bruško píska, niektoré nohy cinkajú, iné majú v sebe ukryté rôzne tvary pre stimuláciu hmatu

Skip hop Hračka na kočík - Mýval
19,40 €

Krásny mýval s praktickým úchytom na kočík. Hračke šuštia ušká a nožičky, jedno uško po stlačení píska. V jednej ručičke drží hryzátko v tvare lístka. U nožičky má dva farebné krúžky a okolo krku hryzátko v tvare šatky. Vydáva krásny zvuk ako rolnička, keď sa ním zatrasie.

Lamaze Páv Emil

Lamaze Páv Emil

Hodnotenie: 5
12,82 € 11,65 €

Páv Emil je vyrobený z rôznych materiálov, ktoré stimulujú hmatové receptory. Pestré farby a čiernobiele kontrastné vzory potom napomáhajú rozvíjaniu zraku. V chvoste má ukryté pískatko, hrkálky a zrkadielko.

Nuk Forest Fun Hračka Méďa s klipom
11,40 €

Forest Fun Méďa s klipom je skvelá plyšová hračka pre vývoj všetkých 5-tich detských zmyslov v nežných farbách. Zamestná a povzbudí bábätko v kočíku, postieľke alebo kolíske. Pomáha prerezávaniu zúbkov.

Skip hop Hračka na kočík - Opička
19,40 €

Krásna opička s praktickým úchytom na kočík. Hračke šuštia ušká a nožičky, v jednej ručičke drží hryzátko v tvare banánu a v druhej detské zrkadielko. Okolo krku má opička šatku ako hryzátko. Vydáva krásny zvuk ako rolnička, keď sa ňou zatrasie.

B.toys Loptičky – hrkálky na zavesenie
12,90 €

Farebné a hravé loptičky na zavesenie pre našich najmenších! Sú produktom značky B. Toys a svojím štýlom či neutrálnym vizuálnym prevedením potešia tak chlapcov, ako i dievčatá. Podporia u nich jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, audiovizuálne vnímanie, ale aj predstavivosť. Budú pr

HABA Dúhový kruh plný vnemov na zavesenie
18,90 €

Farebný, podnetný a zábavný – taký je dúhový kruh so zabudovanou zrkadlovou fóliou z dielne nemeckej značky Haba, ktorý je možné zavesiť napr. na postieľku dieťatka ako hmatovo a audiovizuálne lákavú a stimulujúcu hru pre našich najmenších – tak chlapcov, ako i dievčatá.Materiálové zloženie: jemný

Lamaze Flip Flap Dráčik
14,77 € 12,43 €

Posledný kus za túto cenu!

Závesný interaktívny dráčik pre najmenšie deti. Ak zatiahnete za klip, dráčikovi sa budú hýbať krídla. Dráčik je vyrobený z materiálov s rôznou štruktúrou a farieb, pomáha tak rozvíjať zrak a hmat. Má tiež mnoho funkcií, ktoré rozvíjajú zmysly detí.

Lamps Závesný dinosaurus

Lamps Závesný dinosaurus

Hodnotenie: 4,5
13,56 € 11,62 €

Veselý pestrofarebný dinosaurus s praktickým krúžkom na zavesenie deti na prvý pohľad zaujme a zabaví ich aktivitami ako krúžky a hryzátka. Vďaka farebnosti a rôznym vzorom zároveň podnecuje detský rozvoj.

Niny Maznáčik medvedík MATAHI
8,80 €

Medvedík MATAHI je maznáčik z mäkkého plyšu, ktorý pri pohybe vydáva jemné zvonivé zvuky. Vhodný na prichytenie na kočík, alebo po odopnutí použiť ako maznáčika do postieľky. Dizajn nemeckej návrhárky Britty Hurter.

Fisher-Price Špirála s aktivitami lev
15,49 € 14,33 €

Hračku s levíkom si vaše dieťatko ihneď zamiluje! Pestré farby a materiály hračiek pomáhajú rozvíjať zmysly dieťaťa. Deti budú tiež fascinované rozdielnymi materiálmi, ktoré zároveň umožňujú rozvíjať ich hmatové schopnosti.

Lamaze Pelikán Phill

Lamaze Pelikán Phill

Hodnotenie: 5
14,77 € 13,70 €

Farebného pelikána si deti zamilujú. Keď stlačíte pelikánovi bruško, otvorí sa mu zobák v ktorom je ukryté zrkadielko a hryzátko. Deti si obľúbia zvierací chvostík a krídla, ktoré šuštia.

Clementoni Mickey plyšový so zvukmi a úchytom
14,13 € 11,10 €

Úžasná interaktívna hrkálka Mickey Mouse je vhodné pre batoľatá od 3 mesiacov. Má mäkké ušká, naťahovacie nožičky a možné ju uchytiť aj na kočík. Chodidlá slúžia ako hryzátko na prvé zúbky.

Fisher-Price Sloník s aktivitami
18,47 € 16,70 €

Výpredaj

Veľký mäkký slon sa stane nezabudnuteľným kamarátom vášho bábätka. Hračka je vyrobená z odlišných materiálov ako je šuštiaci látka, menčester či plyš a má na sebe rôzne záhyby, čím rozvíja hmat detí.

Nuk Pool Party Hrajúci sloník
10,90 €

Pool Party Hrajúci sloník je skvelá plyšová hračka pre vývoj všetkých 5-tich detských zmyslov v atraktívnych farbách. Hrá príjemnú melódiu, ktorá bábätko upokojí. Pomáha bábätku pri zaspávaní.

Tiamo Hrajúca myš sivá
17,42 € 15,90 €

Plyšová hrajúca myška od holandskej značky Tiamo hrá jemnú hudobnú melódiu, ktorá tak pomáha dieťa uspať. Pomocou všitých šnúrok hračku jednoducho pripevníte na kočík, postieľku, autosedačku apod. Po zatiahnutí za krúžok (umiestnený medzi nožičkami) myšky zahrá uspávanku.

Lamaze Bábika Sára

Lamaze Bábika Sára

Hodnotenie: 5
14,77 € 12,43 €

Pôvabná bábika Sára sa určite čoskoro stane najlepšou kamarátkou Vášho dieťaťa. Sárinej pestrofarebné šatôčky, šuštiaca kapsička a topánočky vyrobené z rôznych typov materiálov stimulujú hmatové receptory i zrakové orgány.

Niny Loptička

Niny Loptička

Hodnotenie: 5
7,37 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová Loptička s aktivitami patrí do skupiny kolekcie Niny. Loptička ponúka deťom nespočetné množstvo herných variantov. Je mäkučká s pestrofarebnou kombináciou látok s výšivkou zvieratiek. Jednotlivé doplnky, ktoré sú našité na loptičke buď šuštia alebo hrkajú. Loptička obsahuje plastové hryzátko.

Niny Maznáčik veverička APIA
10,31 € 8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Veverčka APIA zaujme svojim príjemným mazlivým plyšom a krásnou farbou. Vydáva zvonivé zvuky a po stlačení chvostíka píska. Možnosť pripnutia ku kočíku, alebo využiť ako hračku na maznanie. Dizajn nemeckej návrhárky Britty Hurter.

Fisher-Price Leňochod na kočík-20%
19,40 € 15,50 €

Výpredaj

Leňochod sa ľahko stane prvým najlepším kamarátom vášho novorodeného bábätka. Leňochod môžete jednoducho pripnúť ku kočíku tak, aby vaše dieťatko mohlo objavovať jeho jemné textúry, pozorovať sa v zrkadle a sledovať pohyb hračky.

Nuk Pool Party Hračka Sloník s klipom
11,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Pool Party Hračka Sloník s klipom je skvelá plyšová hračka pre vývoj všetkých 5-tich detských zmyslov v atraktívnych farbách. Zamestná a povzbudí bábätko v kočíku, postieľke alebo kolíske. Pomáha prerezávaniu zúbkov.

Taf Toys Kostka Ptáček

Taf Toys Kostka Ptáček

Hodnotenie: 5
14,37 € 12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hračka s motivem ptáčka je vhodná k zavěšení na postýlce, na kočárku či na autosedačce apod. Nabízí množství různých aktivit, překvapivé textury a obrázky pro zábavné hraní a zkoumání vašeho dítěte. Je ideální pro rozvoj jemné motoriky a smyslů dítěte.

Niny Maznáčik slon Kaleo
10,31 € 7,90 €

Slon KALEO je veľmi príjemný plyšový kamarát, ktorý sa dá zavesiť na kočík, alebo môže slúžiť ako maznáčik do postieľky. Telíčko má vyrobené z mäkkého maznavého plyšu, kly, chobot a chvostík priamo nabáda k okusovaniu a k bližšiemu preskúmavaniu. Dizajn nemeckej návrhárky Britty Hurter.

K´s Kids Veselá bábika s úchytom na kočík - JULIA
9,99 € 8,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Roztomilá bábika Julia je vyrobená z mäkkej látky a bábätko ju môže stláčať za sprievodu zvukov pískania, šušťania a chrastenia. Vďaka úchytke môžete hračku zavesiť na kočík.

Lamaze Pískací Rak Vincent
14,77 € 12,43 €

Pískací rak Vincent je roztomilý a šikovný kôrovec. Jeho telo je plné zábavných aktivít pre správny rozvoj vášho dieťaťa. Použitý materiál má rôznu štruktúru a farby, pomáha tak rozvíjať hmat a zrak. Má aj hryzátko pre správne prerezávanie zúbkov. Klepetá hrkajú a rak pri stlačení šuští, to pomáha rozvoju zvuku.

Clementoni Minnie plyšová so zvukmi a úchytom
14,13 € 11,67 €

Úžasná interaktívna hrkálka Minnie Mouse je vhodná pre batoľatá od 3 mesiacov. Má mäkké ušká, naťahovacie nožičky a možné uchytiť aj na kočík. Chodidlá Minnie slúžia ako hryzátko na prvé zúbky.

Playgro Závesný oslík s klipom
9,70 € 8,54 €

Mäkký textilný oslík je to najlepšie, čo svojmu bábätku môžete dopriať. Je vyrobený z farebných materiálov, ktoré pôsobia priaznivo v rozvoji detského zraku. Rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. Detskú pozornosť upútajú hrkálky na labkách. Hračka je vybavená klipom pre jednoduché zavesenie.

Niny Maznací oslík "LAKI"
9,96 € 8,90 €

Maznací oslík LAKI je trošičku tvrdohlavé zvieratko. Je vyrobený z veľmi mäkkého a príjemného materiálu a je zároveň hrkálkou. V jeho uškách je všitý materiál, ktorý pri dotyku vydáva zvuk pokrčeného papiera. Obsahuje úchyt, ktorý môže slúžiť ako hryzátko a za ktorý je možné ho zavesiť na kočík.

Yookidoo Lietajúci balón
14,78 € 11,60 €

Lietajúci balón s papagájom jemne cinká, čo je príjemné pre citlivé detské ušká. Keď sa s papagájom zatrasie, začne vydávať veselé zvuky a hrá hudbu. Balón je vyrobený z rôznych druhov textílií, ktoré napomáhajú malému dieťaťu rozvíjať hmat. Hračka sa dá pomocou klipu pripevniť ku kočíku, postieľke alebo autosedačke.

Nuk Forest Fun Hračka Sovička
11,70 €

Forest Fun Sovička je skvelá plyšová hračka pre vývoj detských zmyslov v nežných farbách. Zamestná bábätko a vedie ho k aktivite. Sprevádza bábätko v rôznych fázach vývoja: od ležania na sedenie až po lezenie.

Fisher-Price Hudobné zvieratko lev
19,38 € 17,90 €

Hudobné zvieratko, ktoré vydáva veselé a hravé zvuky, bude skvelým kamarátom pre vaše dieťatko. Práve také hračky zlepšujú sluchové vnímanie a zároveň vďaka svojim kontrastným farbám a hravým vzorom stimulujú ďalšie ich zmysly.

K´s Kids Úchyt na kočík - pes Patrick-23%
11,67 € 8,90 €

Výpredaj

Stláčací a pískací psík je skvelá plyšová hračka s praktickým úchytom napríklad na kočík. Psík zamestná bábätko v kočíku, alebo v postieľke. Úchyt slúži aj ako hryzátko na prerezávanie prvých zúbkov.

Fisher-Price Rybička s aktivitami-27%
23,11 € 16,70 €

Výpredaj

Rozkošný guľatý morský kamarát je z rôznych materiálov a má na sebe veľa vzorov, takže dieťatko bude mať stále čo skúmať. Pre rozvoj hmatu sú určené plastové plutvička, vrúbkovaný chvostík a bucľaté zdobené rukoväte s klapátkom a hrkajúcou medúzou i s látkovými chápadlami.

Lamaze Delfín Filip
14,77 € 11,90 €

Delfín po natiahnutí hýbe chvostovou plutvou. Ideálna hračka na zavesenie na kočík, postieľku či autosedačku. Vyrobené z rôzne štruktúrovaných a farebných materiálov.

Skip hop Hračka na kočík - Mačička
19,40 €

Krásna mačička s praktickým úchytom na kočík. Hračke šuštia ušká, vo vrecku má hryzátko v tvare rybičky, v labke drží hrkálku s farebnými guľôčkami. Okolo krku má šatôčku – hryzátko. Mačička vydáva krásny zvuk ako rolnička, keď sa ňou zatrasie.

Fisher-Price Hudobné zvieratko medveď
19,38 € 17,90 €

Hudobné zvieratko, ktoré vydáva veselé a hravé zvuky, bude skvelým kamarátom pre vaše dieťatko. Práve také hračky zlepšujú sluchové vnímanie a zároveň vďaka svojim kontrastným farbám a hravým vzorom stimulujú ďalšie ich zmysly.

Playgro Hrajúci tigrík

Playgro Hrajúci tigrík

Hodnotenie: 5
12,82 € 11,26 €

Posledný kus za túto cenu!

Oranžový tigrík si svojím úsmevom a melódiami rýchlo získa srdce mamičky i bábätka. Veselý kamarát priťahuje detskú pozornosť a precvičuje koncentráciu. Po zatiahnutí dolnej časti sa prehrá veselá krátka melódia.

Tiamo Hrajúci tučniak
16,26 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšový hrajúci tučniak Lou-Lou od holandskej značky Tiamo hrá jemnú hudobnú melódiu, ktorá tak pomáha dieťa uspať. Pomocou všitých šnúrok hračku jednoducho pripevníte na kočík, postieľku, autosedačku apod. Po zatiahnutí za krúžok (umiestnený medzi nožičkami) tučniak zahrá uspávanku.

Fisher-Price Závesný krokodíl
9,22 € 7,20 €

Umožnite vášmu dieťatku najlepší možný štart do života s roztomilým zvieracím pomocníkom. Veselá farebná hrkálka v podobe krokodíla bude vášmu dieťatku skvelým kamarátom na hranie doma aj vonku!

MÚ BRNO Medveď MIMI
13,69 € 11,90 €

Mäkký textilný medvedík v prírodných farbách vhodný aj pre najmenšie deti. Šuštiace packy a hrkálka v nôžke stimulujú zmysly malých detí. Pútko pre zavesenie nad postieľku či do kočíka. Medvedík je ľahko prateľný.

Niny Maznajúca sova HOKU
10,31 € 7,90 €

Sova HOKU je vyrobená z veľmi mäkkého a maznavého plyšu. Pri pohybe vydáva zvonivé zvuky a pierka na brušku a uškách šuštia, čo deti milujú. Klip na pripnutie ku kočíku sa dá odstrániť a sova je razom plyšákom na hranie.

Fisher-Price Hudobné zvieratko líška
19,38 € 17,82 €

Posledný kus za túto cenu!

Hudobné zvieratko, ktoré vydáva veselé a hravé zvuky, bude skvelým kamarátom pre vaše dieťatko. Práve také hračky zlepšujú sluchové vnímanie a zároveň vďaka svojim kontrastným farbám a hravým vzorom stimulujú ďalšie ich zmysly.

K´s Kids Žirafa IGOR s úchytom na kočík
9,50 € 8,23 €

Posledný kus za túto cenu!

Veselá Žirafa Igor s hryzátkom sa dá zavesiť na kočík a môže tak cestovať spolu s bábätkom. Pri pohnutí materiály hračky šuštia. Vhodná pre deti už od 3 mesiacov.

MÚ BRNO Oslík MIMI
13,69 € 11,90 €

Mäkký textilný somárik v prírodných farbách vhodný aj pre najmenšie deti. Šuštiace packy a hrkálka v nôžke stimulujú zmysly malých detí. Pútko pre zavesenie nad postieľku či do kočíka. Oslík je ľahko prateľný.

Skip hop Hračka na kočárek - Lev
19,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásný lev s praktickým úchytem na kočárek. Hračce šustí ouška a nožičky, jedno ouško po zmáčknutí píská. V jedné ručičce drží kousátko ve tvaru lístku. U nožičky má dva barevné kroužky a kolem krku kousátko ve tvaru šátku. Vydává krásný zvuk jako rolnička, když se jím zatřese.