Starpil Epilačný prístroj Economic

Starpil Epilačný prístroj Economic

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Systém Starpil je spôsob epilácia roll-on teplým voskom. Ohrievač obsahuje kábel. Studený vosk (iba Starpil ) vložený do prístroja sa ohreje za 20 – 25 min. Ekonomická verzia epilačného prístroja sa skladá z ohrievača a kábla. vosky a epilačný papiere nie sú súčasťou balenia. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
Partner: Vivantis
28,80 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 4 kusy

26.1.2022 - 27.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100008104035

Popis

Systém Starpil je spôsob epilácia roll-on teplým voskom. Ohrievač obsahuje kábel. Studený vosk (iba Starpil ) vložený do prístroja sa ohreje za 20 – 25 min. Ekonomická verzia epilačného prístroja sa skladá z ohrievača a kábla. vosky a epilačný papiere nie sú súčasťou balenia.

Prečo utrácať v kozmetických salónoch za epiláciu voskom, keď si ju teraz môžete v pohodlí domova urobiť sama?

Ako používať:

Vložte náhradné vosk dovnútra prístroja Economic a zapojte ho do elektrickej siete. Počkajte 20 – 25 minút, až sa vosk rozpustí. Pred samotným nanesením vosku na pokožku vyskúšajte, či sa valček točí. K tomu môžete použiť jeden depilačné papierik, čím zároveň umožníte, aby sa valček obalil voskom. Nanášajte slabú vrstvu na miesta určené na epiláciu vždy v smere rastu chĺpkov. potom vezmite epilačný papierik (Nie je súčasťou balenia, je nutné ho zakúpiť samostatne) a tlakom pritlačte celú plochu prúžku s výnimkou posledného centimetra, ktorý preložte, aby ste mohli prúžok uchopiť. Prúžok strhnite energicky (silou a rýchlo) proti smeru rastu chĺpkov, a to čo najviac rovnobežne s pokožkou. Po skončení epilácie jemne vmasírujte do pokožky niekoľko kvapiek oleja , Ktorý odstráni zvyšky vosku, ktoré by prípadne zostali na pokožke.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete telové , tvárové a vosky pre mužov .