Nestlé Cini Minis cereálie 12 × 450 g
56,70 € 4,73 €/ks

Novinka

12 balení cereálnych štvorčekov so škoricou. Šialene škoricové cereálne štvorčeky Cini Minis majú nielen skvelú chuť ale sú aj zdrojom vitamínov a minerálnych látok. S raňajkovými cereáliami Nestlé sa môžete Vy i celá Vaša rodina tešiť z ich výbornej chuti a zároveň dostávate to najlepšie z celého zrna. Hľadajte pečať celozrnnosti na obaloch raňajkových cereálií Nestlé.

Nestlé Chocapic cereálie 14 × 645 g
78 € 5,57 €/ks

Novinka

14 maxi balenia cereálnych lupienkov kakaom po 645 g. Chocapic sú cereálne lupienky s kakaom, ktoré obsahujú celozrnné cereálie a sú zdrojom vitamínov a minerálnych látok. S raňajkovými cereáliami Nestlé sa môžete Vy i celá Vaša rodina tešiť z ich výbornej chuti a zároveň dostávate to najlepšie z celého zrna. Hľadajte pečať celozrnnosti na obaloch raňajkových cereálií Nestlé. Teraz naviac vo výhodnom balení Maxibox!

Nestlé Fitness čokoláda 16 × 375 g
67,80 € 4,24 €/ks

Novinka

16 balení zmesi cereálnych lupienkov a lupienkov máčaných v horkej čokoláde po 375 g. Ideálne raňajky alebo desiata, ktorá vás poriadne nakopne.

Nestlé Corn Flakes cereálie 12 × 500 g
41,20 € 3,43 €/ks

Novinka

12 balenie kukuričných lupienkov po 500 g. Nestlé Corn Flakes sú chrumkavé kukuričné lupienky s obsahom piatimi vitamínov. Lupienky sú vyrobené z kukurice vysokej kvality a okrem toho sú obohatené o vitamíny. Nestlé Corn Flakes predstavujú raňajkovú variantu vhodnú pre celú rodinu. Teraz bez lepku.

Nestlé Nesquik cereálie 14 × 625 g
77,90 € 5,56 €/ks

Novinka

14 balenie obľúbených cereálií Nesquik po 645 g. Cereálne guľôčky s kakaom Nesquik obsahujú celozrnné cereálie a sú zdrojom vitamínov a minerálnych látok. Celá rodina sa tak môže tešiť z ich výbornej chuti a zároveň dostávate to najlepšie z celého zrna. Hľadajte pečať celozrnnosti na obaloch raňajkových cereálií Nestlé.

Nestlé Cini Minis cereálie 14 × 645 g
78 € 5,57 €/ks

Novinka

14 maxi balenia cereálnych štvorčekov so škoricou o 645 g. Šialene škoricové cereálne štvorčeky Cini Minis majú nielen skvelú chuť ale sú aj zdrojom vitamínov a minerálnych látok. S raňajkovými cereáliami Nestlé sa môžete Vy i celá Vaša rodina tešiť z ich výbornej chuti a zároveň dostávate to najlepšie z celého zrna. Hľadajte pečať celozrnnosti na obaloch raňajkových cereálií Nestlé. Teraz naviac vo výhodnom balení Maxibox!

Nestlé Fitness tyčinka Cookies and Cream 16 × 24 g
7,20 € 0,45 €/ks

Novinka

16 tyčiniek Nestlé Fitness. Cereálna tyčinka s kúskami kakaových sušienok a bielej čokolády. Obľúbené raňajkové cereálie Fitness sú k dispozícii aj v pohodlnom balení – vo forme tyčinky. Cereálne tyčinku Nestlé Fitness s kúskami kakaových sušienok a bielej čokolády si určite obľúbite.

Nestlé Cini Minis tyčinka 16 × 25 g
7,20 € 0,45 €/ks

Novinka

16 tyčiniek Cini minis. Cini minis má nezameniteľnú chuť, práve preto je veľmi obľúbená. Extrudovaná cereálna tyčinka polomáčaná v bielej poleve 20%. Detské cereálne tyčinky Nestlé predstavujú ideálnu variantu desiaty pre deti počas školského roka aj cez prázdniny.

Nestlé Nesquik tyčinka 16 × 25 g
7,20 € 0,45 €/ks

Novinka

16 kusov tyčiniek Nesquik. Extrudovaná cereálna tyčinka polomáčaná v bielej poleve 20%. Detské cereálne tyčinky Nestlé predstavujú ideálnu variantu desiaty pre deti počas školského roka aj cez prázdniny. Vitamín D a vápnik sú, v rámci pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu, potrebné pre normálny rast a vývin kostí u detí.