KNORR Snack Zemiaková kaša so slaninou a cibuľou 8 × 51 g
13,40 € 1,68 €/ks

Novinka

Knorr Snack Zemiaková kaša so slaninou a cibuľou 8 × 51 g. Je ťažké neodolať poriadnej cestovinovej desiate s krémovou hubovou omáčkou, ktorá je hotová už za 5 min! Chuť húb a byliniek si s Knorr Snack Cestoviny s hubovou omáčkou zamilujete predovšetkým v škole, v kancelárii alebo na cestách. Nový Knorr Snack pot je ideálnou voľbou pre rýchlu teplú výdatnú desiatu. Potrebujete už len horúcu vodu a vidličku, aby ste zažili tú skvelú chuť kvalitných cestovín s lahodnou omáčkou alebo zemiakovú kašu s veľkými kúskami zeleniny a byliniek. Hotové sú za 5 minút! Pred skúškou, v kancelárii alebo vonku na ceste. 8 ks v balení.

KNORR Snack Cestoviny so syrovo-bylinkovou omáčkou 8 × 59 g
13,10 € 1,64 €/ks

Novinka

Knorr Snack Cestoviny so syrovo-bylinkovou omáčkou 8 × 59 g. Je ťažké neodolať poriadnej cestovinovej desiate s krémovou hubovou omáčkou, ktorá je hotová už za 5 min! Chuť húb a byliniek si s Knorr Snack Cestoviny s hubovou omáčkou zamilujete predovšetkým v škole, v kancelárii alebo na cestách. Nový Knorr Snack pot je ideálnou voľbou pre rýchlu teplú výdatnú desiatu. Potrebujete už len horúcu vodu a vidličku, aby ste zažili tú skvelú chuť kvalitných cestovín s lahodnou omáčkou alebo zemiakovú kašu s veľkými kúskami zeleniny a byliniek. Hotové sú za 5 minút! Pred skúškou, v kancelárii alebo vonku na ceste. 8 ks v balení.

KNORR Bohatý Bujón Zeleninový 8× (6x28 g 28 g)
16,50 € 2,06 €/ks

Novinka

Knorr Bohatý Bujón Zeleninový 8× (6 × 28 g 168 g). Tento zeleninový bujón Knorr sa ľahko rozpúšťa. Balenie obsahuje 6 vaničiek. Ušetrí čas a navyše perfektne vyladí chuť jedla. Hodí sa do polievok, mäsových zeleninových zmesí, rizota a cestovín. Tvoria ho len kvalitné suroviny a rovnako ako domáci vývar, ani Knorr Bohatý bujón neobsahuje konzervanty, pridaný glutaman a umelé farbivá. 8ks v balení.

KNORR Snack Cestoviny so syrom 8× 55 g
13,40 € 1,68 €/ks

Novinka

8 kusov 55 g balené Knorr Snack Cestoviny so syrovou omáčkou a slaninou. Nový Knorr Snack pot je ideálnou voľbou pre rýchlu teplú výdatnú desiatu. Potrebujete už len horúcu vodu a vidličku, aby ste zažili tú skvelú chuť kvalitných cestovín s lahodnou omáčkou alebo zemiakovú kašu s veľkými kúskami zeleniny a byliniek.

KNORR Snack Cestoviny s boloňskou omáčkou 8 × 60 g
13,40 € 1,68 €/ks

Novinka

Knorr Snack Cestoviny s boloňskou omáčkou 8 × 60 g. Čo by ste povedali na cestoviny v talianskom štýle s kvalitnými ingredienciami a poriadnou chuťou paradajok? Knorr Snack Cestoviny s boloňskou omáčkou sú hotové za pár minút! Stačí len zaliať a zamiešať. Zažite tú skvelú chuť s Knorr Snack! Nový Knorr Snack pot je ideálnou voľbou pre rýchlu teplú výdatnú desiatu. Potrebujete už len horúcu vodu a vidličku, aby ste zažili tú skvelú chuť kvalitných cestovín s lahodnou omáčkou alebo zemiakovú kašu s veľkými kúskami zeleniny a byliniek. Hotové sú za 5 minút! Pred skúškou, v kancelárii alebo vonku na ceste. 8 ks v balení.

KNORR Bohatý Bujón Hovädzí 8 × (6x28 g 168 g)
16,10 € 2,01 €/ks

Novinka

Knorr Bohatý Bujón Hovädzí 8× (6 × 28 g 168 g). Hovädzí bujón Knorr má vyváženú chuť a ľahko sa rozpúšťa. Ušetrí vám čas a zároveň vylepší pokrmy. Je bez konzervantov, pridaných farbív a pridaného glutamanu. Hodí sa všade, kde by ste inak použili vývar. Je vyrobený len z kvalitných surovín. Bohaté bujóny zjednodušia vašu prácu. Vďaka svojej želatínovej konzistencii sa ľahko rozpúšťajú nielen v horúcej vode. Pridať ich tak môžete rovno do polievok, mäsových i zeleninových zmesí, rizota alebo cestovín. 10 ks v balení.

KNORR Písmenková polievka 15× 75 g
16,30 € 1,09 €/ks

Novinka

Knorr Písmenková polievka 15× 75 g. Knorr polievka s písmenkami je vývar, ktorý si zamilujú predovšetkým deti, ktoré si z nej poskladajú rôzne nápisy. Polievky Knorr obsahujú sušenú zeleninu, korenie, bylinky a iné sušené zložky. Sušenie je jedna z najstarších prirodzených metód konzervácie potravín. Do výrobkov tohto typu preto v zhode s legislatívou nie je nutné pridávať konzervačné látky. 15 ks v balení.