Adventure Menu Sada Samoohrevu 20g (5ks 20g + zipper-ba
8,27 € 7,40 €

Adventure Menu Sada SAMOOHREVU 20g (5ks 20g + zipper-bag) – chcete si dopriať ten najväčší komfort na cestách? Pre tieto prípady je tu Bezplameňový SAMOOHREV, ktorý Vám sám ohreje jedlo.

Adventure Menu 100%MÄSO: Bravčové na rasci
6,80 €

Adventure Menu 100% MÄSO: Bravčové na rasci – české poctivé jedlo na cesty bez chémie, z najkvalitnejších surovín a s trvanlivosťou až 3 roky.

Adventure Menu Tandoori Quinoa (VEGAN)
7,30 €

Adventure Menu Tandoori Quinoa (vegán) – české poctivé jedlo na cesty bez chémie, z najkvalitnejších surovín a s trvanlivosťou až 3 roky.

Adventure Menu Kura Korma s ryžou
6,95 € 6,30 €

Adventure Menu Kura Korma s ryžou – české poctivé jedlo na cesty bez chémie, z najkvalitnejších surovín a s trvanlivosťou až 3 roky.

Adventure Menu Jelení ragů set
7,70 € 6,80 €

Chutny a výživny Adventure Menu Jelení guláš z nejlepších surovin v praktickém balení na cesty. Neobsahuje glutamát, hormony ani umělá sladidla.

Adventure Menu Kuře na divoko set
7,70 € 6,80 €

Chutné a výživné Adventure Menu Kuře na divoko z nejlepších surovin v praktickém balení na cesty. Neobsahuje glutamát, hormony ani umělá sladidla.

Adventure Menu Kuracie na divoko s rýžou
6,31 € 5,80 €

Adventure Menu Kuracie na divoko s ryžou – české poctivé jedlo na cesty bez chémie, z najkvalitnejších surovín a s trvanlivosťou až 3 roky.

Adventure Menu Zeleninové rizoto s tofu
6,50 €

Chutné a výživné Adventure Menu Zeleninové rizoto s tofu z nejlepších surovin v praktickém balení na cesty. Neobsahuje glutamát, hormony ani umělá sladidla a je vhodný i pro vegany.

Adventure Menu Sada Samoohrevu 50g (5ks 50g + zipper-ba
10,16 € 9,10 €

Adventure Menu Sada SAMOOHREVU 50g (5ks 50g + zipper-bag) – chcete si dopriať ten najväčší komfort na cestách? Nemáte čas ohrievať jedlo na variči? Pre tieto prípady je tu SAMOOHREV na jedlo.

Adventure Menu Kuřecí křídla na medu a chilli
7,31 € 6,30 €

Chutná a výživná Adventure Menu Kuřecí křídla na medu a chilli v praktickém balení na cesty z nejlepších surovin. Neobsahuje glutamát, hormony, umělá sladidla ani žádné alergeny.

Adventure Menu ALLinONE

Adventure Menu ALLinONE

Hodnotenie: 5
9,02 € 7,80 €

Chcete mať všetko pekne v jednom balení? Potom je tu SAMOOHREV Adventure Menu ALLinONE, kde je všetko potrebné na ohriatie až siedmich jedál.