EMCO Ovsená kaša s jahodami 5× 55 g

Značka: EMCO Náš kód: 1702932

Novinka

EMCO Ovsená kaša s jahodami 5× 55 g

Balenie Emco Ovsenej kaše s jahodami 5× 55 g. Expres ovsená kaša s jahodami je hotová za pár minút. Nielenže má ovos výnimočnú chuť, je tiež výživný a má v sebe veľa vitamínov a vlákniny. Pretože stabilizuje krvný cukor, je dobrý pre diabetikov. Pri strese a napätí dokáže upokojiť nervovú sústavu. Sypká zmes. Celý popis

21.5

21,50 €
4,30 €/ks

Náš kód: 1702932

Popis

Popis produktu

Emco Ovsená kaša s jahodami 5× 55 g

Popis produktu: Expres ovsená kaša s jahodami je hotová za pár minút. Nielenže má ovos výnimočnú chuť, je tiež výživný a má v sebe veľa vitamínov a vlákniny. Pretože stabilizuje krvný cukor, je dobrý pre diabetikov. Pri strese a napätí dokáže upokojiť nervovú sústavu. Sypká zmes.

O výrobcovi: Spoločnosť Emco založil pán Zdeněk Jahoda v roku 1990. Odvtedy stihla zaujať dominantné postavenie na českom trhu a expandovať svoje výrobky zákazníkom v ďalších tridsiatich troch štátoch. Či už raňajkové müsli, tyčinky, kukuričné lupienky alebo ovsené kaše, Emco vždy kladie dôraz na súhru výrobkov a zdravie zákazníka. K tomu dopomáhajú prvotriedne technológie, inovácie a kvalitné vstupné suroviny.

Odporúčanie: Ovsené vločky je dobré zaradiť do jedálnička, keď chcete schudnúť. Takéto raňajky z nich vás totiž zasýtia na dlhú dobu a nemáte tak nepríjemné pocity hladu. Sú tiež poriadnou dávkou zdravej energie.

Zloženie: Ovsené vločky 68 %, cukor, sušený glukózový sirup, sušené plnotučné mlieko, zemiakový škrob, kúsky mrazom sušených jahôd 0,7 % (100 % jahody), jedlá soľ, aróma.

Skladovacie podmienky: Skladujte na suchom mieste.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ potraviny cereálie, müsli, kaše
Počet kusov v balení 5