EMCO Tyčinka s Orechmi a kanadskými brusnicami 20 × 35 g

Značka: EMCO Náš kód: 1702380

Novinka

EMCO Tyčinka s Orechmi a kanadskými brusnicami 20 × 35 g

20 kusov 35g tyčiniek Emco tyčinka s orechmi a kanadskými brusnicami. Chrumkavé a zdravé maškrtenie od Emco. Tyčinka má orieškovo-brusnicovú príchuť, obsahuje veľa orechov, ovocia a obilnín so spojivom na báze cukrov. Celý popis

13.5

13,50 €
0,68 €/ks

Náš kód: 1702380

Popis

Popis produktu

Emco tyčinka s orechmi a kanadskými brusnicami 20 × 35 g 

O produkte:

Chrumkavé a zdravé maškrtenie od Emco. Tyčinka má orieškovo-brusnicovú príchuť, obsahuje veľa orechov, ovocia a obilnín so spojivom na báze cukrov. Nájdete v nej nielen arašidy, ale aj kešu orechy a pražené mandle.

O výrobcovi:

Spoločnosť Emco založil pán Zdeněk Jahoda v roku 1990. Odvtedy stihla zaujať dominantné postavenie na českom trhu a expandovať svoje výrobky zákazníkom v ďalších tridsiatich troch štátoch. Či už raňajkové müsli, tyčinky, kukuričné lupienky alebo ovsené kaše, Emco vždy kladie dôraz na súhru výrobkov a zdravie zákazníka. K tomu dopomáhajú prvotriedne technológie, inovácie a kvalitné vstupné suroviny.

Krajina pôvodu:

Česko

Skladovacie podmienky:

Skladujte pri teplote do 25 °C a maximálnej relatívnej vlhkosti 60%. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Zaujímavosť:

Kešu orechy rastú na konároch ľadvinovníka západného, pôvodne brazílskeho stromu, ktorý sa dostal do Ázie a Afriky v dobe kolonizácie. V súčasnosti sú typické pre východnňu kuchyňu. Často sú využívané v indickej kuchyni ako obloha ku curry, základ omáčok či prísada do sladkostí a dezertov.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ potraviny sušené ovocie, orechy a semena
Počet kusov v balení 20
Hmotnosť 35 g