EMCO 10×Kukuričné lupienky 750g

Značka: EMCO Náš kód: 1702778

Novinka

EMCO 10×Kukuričné lupienky 750g

Balenie 10 × Emco Kukuričné lupienky 750 g. Tieto krehké a chrumkavé kukuričné lupienky sú zdrojom rovnomerne sa uvoľňujúcej energie a majú nízky obsah tuku. Obsahujú vlákninu, ktorá povzbudzuje činnosť čriev a navyše na dlhú dobu zasýti. Spestrite si rána veľkými a chrumkavými Emco kukuričnými lupienkami. Dať si ich môžete s mliekom alebo jogurtom, ale dobre chutia aj samotné. Celý popis

29

29 €
2,90 €/ks

Náš kód: 1702778

Popis

Popis produktu

10× Emco Kukuričné lupienky 750 g

Popis produktu: Tieto krehké a chrumkavé kukuričné lupienky sú zdrojom rovnomerne sa uvoľňujúcej energie a majú nízky obsah tuku. Obsahujú vlákninu, ktorá povzbudzuje činnosť čriev a navyše na dlhú dobu zasýti. Spestrite si rána veľkými a chrumkavými Emco kukuričnými lupienkami. Dať si ich môžete s mliekom alebo jogurtom, ale dobre chutia aj samotné.

O výrobcovi: Spoločnosť Emco založil pán Zdeněk Jahoda v roku 1990. Odvtedy stihla zaujať dominantné postavenie na českom trhu a expandovať svoje výrobky zákazníkom v ďalších tridsiatich troch štátoch. Či už raňajkové müsli, tyčinky, kukuričné lupienky alebo ovsené kaše, Emco vždy kladie dôraz na súhru výrobkov a zdravie zákazníka. K tomu dopomáhajú prvotriedne technológie, inovácie a kvalitné vstupné suroviny.

Zloženie: Kukurica 91 %, cukor, jedlá soľ, jačmenný slad.

Skladovacie podmienky: Skladujte v suchu.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ potraviny cereálie, müsli, kaše
Počet kusov v balení 10