Tescoma Zásobník na Nespresso kapsle FlexiSPACE
14,10 €

Zásobník na kapsuly FlexiSPACE je vynikajúci pre uloženie 30 kávových kapsúl typu Nespresso. Zásobník možno ľahko spojiť s ostatnými zásobníkmi FlexiSPACE a dokonale využiť priestor v zásuvkách kuchynskej linky.

Scanpart U-Cap stojan na kapsuly Nespresso 24 ks
23 €

Vďaka tomuto stojanu budete mať kávové kapsuly hneď pri ruke! Stojan pojme až 24 ks kapsúl a je určený pre kávovar modelu Pixie, ktorý jednoducho vložíte do stojanu a kapsuly sú stále v pohotovosti.

TimeLife Stojan na kapsuly 30ks
11,06 € 9,73 €

Praktický nerezový zásobník s kapacitou až 30 kávových kapsúl s priemerom kapsuly 3,7cm. Stojan je rozdelený na dve strany pre ľahké rozlíšenie podľa druhu kávy, ktorú máte najradšej.

TimeLife Krabička na kávové kapsuly, 34 cm
16,50 € 8,83 €

Neviete, kam uskladniť kávové kapsuly, aby neboli všade na očiach? Kúpte si na ne túto drevenú krabičku od značky TimeLife s piatimi priehradkami priamo na kapsuly. Budú tak hneď pri ruke, ale elegantne skryté.

HAMA Xavax stojan Rondello pre 48 kapsúl Tassimo
22,20 €

Rotačný stojan Rondelle pre 48 kávových kapsúl Tassimo má elegantné drôtené prevedenie. Prehľadné uloženie a rozdelenie rôznych druhov kávových kapsúl Tassimo.

Scanpart Tavola Swiss stojan na kapsuly Nespresso
14,90 €

Dizajnový stojan v tvare vlnky na kapsuly Nespresso možno pripevniť na stenu. Jeden stojan pojme 10 ks kapsúl a môžete ho pripevniť samostatne alebo skombinovať viac farieb podľa interiéru.

Scanpart Stojan na kapsuly Nespresso
16,90 €

Nerezový stojan je úsporným riešením, ako uskladniť až 40 ks kávových kapsúl Nespresso a pritom ich mať stále pri ruke. Stojan je rozdelený na štyri sekcie, kapsuly sa dopĺňajú zhora a rovno zhora sa aj odoberajú.

Scanpart Stojan na kapsuly Dolce Gusto
25,40 €

Nerezový zásobník pojme až 24 ks kávových kapsúl Dolce Gusto, ktoré sa dopĺňajú zhora a odoberajú zospodu. Vďaka rozdeleniu na stĺpce môžete kapsule roztriediť až na štyri druhy kávy, ktoré máte najradšej.