Scanpart Stojan na kapsuly Nespresso
16,65 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezový stojan je úsporným riešením, ako uskladniť až 40 ks kávových kapsúl Nespresso a pritom ich mať stále pri ruke. Stojan je rozdelený na štyri sekcie, kapsuly sa dopĺňajú zhora a rovno zhora sa aj odoberajú.


Scanpart Tavola Swiss zásobník na kapsuly Nespresso čierny
32,94 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický stojan v elegantnej čiernej farbe je určený až na šesť balení kapsúl Nespresso, teda až na 60 ks kapsúl. Je tak praktickým riešením ako kapsuly uskladniť a mať ich stále po ruke.


Tescoma Zásobník na Nespresso kapsle FlexiSPACE
14,10 €

11,77 €

Zásobník na kapsuly FlexiSPACE je vynikajúci pre uloženie 30 kávových kapsúl typu Nespresso. Zásobník možno ľahko spojiť s ostatnými zásobníkmi FlexiSPACE a dokonale využiť priestor v zásuvkách kuchynskej linky.


Scanpart U-Cap stojan na kapsuly Nespresso 24 ks
21,83 €

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka tomuto stojanu budete mať kávové kapsuly hneď pri ruke! Stojan pojme až 24 ks kapsúl a je určený pre kávovar modelu Pixie, ktorý jednoducho vložíte do stojanu a kapsuly sú stále v pohotovosti.


Scanpart Tavola Swiss Linea stojan na kapsuly Dolce Gusto
32,94 €

Posledný kus za túto cenu!

Stojan Linea zvládne až 24 ks vašich obľúbených kapsúl Dolce Gusto. Je vyrobený z kvalitného nerezu a jeho nespornou výhodou je, že sa nemusí nikam navrtávať. Jednoducho postavíte ku kávovaru a je to!


TimeLife Stojan na kapsuly 30ks
11,06 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický nerezový zásobník s kapacitou až 30 kávových kapsúl s priemerom kapsuly 3,7cm. Stojan je rozdelený na dve strany pre ľahké rozlíšenie podľa druhu kávy, ktorú máte najradšej.


Scanpart Stojánek na 48 kapslí Tassimo
19,96 €

Posledný kus za túto cenu!

Mějte dokonalý přehled o všech chutí kávových kapslí, které máte k sipozici. Stojánek na kapsle Tassimo je nedílnou součástí domácnosti káždého milovníka kavy.


Scanpart Tavola Swiss Parco stojan na kapsuly Dolce Gusto
36,64 €

Posledný kus za túto cenu!

Stojan na kapsuly Dolce Gusto pojme až 24 ks kapsúl. Je otočný a rozdelený do štyroch častí pre prehľadné roztriedenie jednotlivých druhov kávy, takže pre milovníkov rýchlej prípravy kávy jasná voľba.


Scanpart U-Cap stojan na kapsuly Nespresso 36 ks
21,83 €

Praktický stojan až na 36 ks kapsúl Nespresso pre váš kávovar typu Latissima vám uľahčí prípravu vašej kávy. Jednoducho do stojanu vložíte kávovar a môžete si užívať ešte rýchlejšiu prípravu svojej obľúbenej šálky.


Scanpart Stojan na kapsuly Dolce Gusto
24,02 €

Nerezový zásobník pojme až 24 ks kávových kapsúl Dolce Gusto, ktoré sa dopĺňajú zhora a odoberajú zospodu. Vďaka rozdeleniu na stĺpce môžete kapsule roztriediť až na štyri druhy kávy, ktoré máte najradšej.


TimeLife Stojan na kapsuly Dolce Gusto 20ks
11,06 €

Praktický nerezový zásobník s kapacitou až 20 kávových kapsúl Dolce Gusto s priemerom kapsuly 5,5cm. Stĺpec je rozdelený na ľahké rozlíšenie podľa druhu kávy, ktorú máte najradšej.


Scanpart U-Cap stojan na kapsuly Nespresso 18 ks
21,83 €

Stojanček na 18 kapsúl Nespresso je určený pre kávovary Nespresso Inissia. Kávovar doň jednoducho vložíte, kapsuly tak budete mať neustále pri ruke, čím urýchlite prípravu vašej obľúbenej kávy.