Delphin Elastická Zarážka The End 36 ks
1,81 €

Používa sa k jednoduchému nastraženiu nástrahy mimo háčik. Balenie obsahuje mix veľkostí (18, 21 a 25mm) v dvoch typoch farby: kamuflážovú G-Round a transparentná.

Delphin Nárazové Guličky The End
1,99 €

Výhodné extra balenie veľmi kvalitných nárazových guličiek v kamuflážovom prevedení G-Round pridá vašej montáži na účinnosti. Guličky slúžia hlavne na tlmenie nárazu olovenej záťaže o obratlík.​

Delphin Stopper Rubber Olive
0,99 €

Séria „elipsovitých“ zarážiek slúži pre výrobu koncových zostáv. Vyrobené sú z pružnej silikónovej zmesi s vysokou životnosťou.

Delphin Stopper Rubber Stick
0,99 €

Séria „tyčinkových“ zarážiek slúži pre výrobu koncových zostáv. Vyrobené sú z pružnej silikónovej zmesi s vysokou životnosťou.

Extra Carp Boilie stopper
1,38 €

Tento silikónový držiak Vám umožní nastraženie boilies či pelety pod háčik bez použitia tzv „vlasovej metódy“.
Stačí len očko pretiahnuť nástrahou a zavesiť na ramienko háčika. Novinkou je, že v balení je silikónový vlas 30mm ktorý v prípade potreby môžete zastrihnúť na 16mm a tým pádom si skráti

Extra Carp Boilie stops
1,12 €

Veľmi kvalitne spracované zarážky na boilies.
Nenápadné plávajúce zarážky na boilie, ktoré bezpečne stanovia polohu nástrahy na vlase. Navrhnuté na to, aby spoľahlivo pôsobili proti zakrivenej ploche akejkoľvek veľkosti boilies. Číra farba sa dokonale prispôsobí vašej nástrahe.

Extra Carp Boilies stops set 2 ks
1,42 €

Silikónové zarážky pod háčik použiteľné pre akúkoľvek nástrahu, ktorú navliekate na vlas.
Balenie obsahuje: Jednu číru a jednu transparentné hnedú súpravu po 100 ks zarážok.

Extra Carp Zarážka rig ring stops
1,62 €

Extra Carp zarážka v tvare zvona, vyrobená z odolného, prispôsobivého materiálu.

Tento materiál zarážky je odolný proti roztrhnutiu a prasknutiu. Pevné pripevnenie bez nutnosti použitia lepidla. Funguje perfektne s použitím väčšiny veľkostí krúžkov.
Balenie: 20ks
Farba: Tmavo hnedá

FOX Zarážky edges hook bead 2-6 khaki
5 €

Lisované nízkoprofilové gumové zarážky v kaki farbe ktoré na háčik presne vymedzia priestor pre krúžok alebo micro obratlík.
Balenie 25ks.

Garda Tungsten Háčikové Zarážky 25 ks
5,56 €

Tungstenové háčikové zarážky, ktoré sa navliekajú do oblúčika alebo na ramienko háčika a zamedzujú tak krúžku s nástrahou zísť z háčika.

Gardner Zarážky spear stops - Čierne
1,81 €

Posledný kus za túto cenu!

Unikátny tvar s ostrým hrotom.

Veľmi užitočné pre malé, ťažké, vlasové slučky, veľmi vhodné pre použitie v noci. Unikátny tvar s ostrým hrotom. Veľmi užitočné pre malé, ťažké, vlasové slučky, veľmi vhodné pre použitie v noci. Predávané v množstve 60tich zarážok na doštičke veľkosti kreditnej