Rock Bezpečnostný TSA kódový zámok TA-0005
10,10 €

Posledný kus za túto cenu!

TSA kódový zámok značky Rock zaistí bezpečnosť vašej batožine a k tomu dobre vyzerá. Umožňuje pri letiskovej kontrole kufor otvoriť, bez toho aby došlo k jeho poškodeniu, na rozdiel od bežných obyčajných zámkov.

Rock Bezpečnostný TSA kódový zámok TA-0006
9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

'TSA zámok s kódovým mechanizmom od značky Rock zaistí bezpečnosť vašej batožine a k tomu dobre vyzerá. Umožňuje pri letiskovej kontrole kufor otvoriť, bez toho aby došlo k jeho poškodeniu, na rozdiel od bežných obyčajných zámkov.

Wenger Digitálna váha
16 €

Praktická a jednoduchá cestovná digitálna váha od spoločnosti Wenger. Pre jednoduchú manipuláciu je doplnená pružným pásikom a digitálnym displejom na batérie.

Wenger Visiaci zámok na kľúč, set 2 ks
10 €

Jednoduchý visiaci zámok na kľúč, set 2 ks od spoločnosti Wenger je skvelým pomocníkom na cestách. Zámok je navrhnutý na uzamykanie zipsov tentokrát pomocou kľúčov, ktoré môžete využiť na uzamknutie brašní, kufrov, tašiek a pod. Trochu viac bezpečnosti na cestách.

Wenger 3-číselný Visiaci zámok
6 € 5,90 €

Jednoduchý 3-číselný visiaci zámok od spoločnosti Wenger je skvelým pomocníkom na cestách. Zámok je navrhnutý na uzamykanie zipsov a je doplnený o 3-číselný bezpečnostný kód, ktorý je možné ľubovoľne zmeniť.

Rock Bezpečnostný kódový zámok TA-0010
6,20 €

Kódový bezpečnostný zámok je dokonalou ochranou vašej batožiny počas prepravy. Tento strieborný zámok z dielne značky Rock bezpečne zamkne akúkoľvek zipsovú batožinu a je vyrobený z hliníkovej zliatiny.

Rock Bezpečnostný lankový TSA kódový zámok
10,10 €

Bezpečnostný TSA kódový zámok značky Rock je určený pre zipsové batožinu, ktorých obsah uchová v bezpečí. Umožňuje pri letiskovej kontrole kufor otvoriť, bez toho aby došlo k jeho poškodeniu, na rozdiel od bežných obyčajných zámkov.