APC Back UPS Pro BR 1600VA, 960W (BR1600MI)

APC Back UPS Pro BR 1600VA, 960W (BR1600MI)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Špičkový záložný zdroj napájania s batériou a prepäťovou ochranou, interaktívny, určený pre výkonné elektronické zariadenia a počítače. Obsahuje 8 výstupných prípojok (2 x IEC 320 C13 – iba prepäťová ochrana. Celý popis
440,44 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera posledný 1 kus

20.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100061297208

Popis

Kvalitná energetická záloha: APC Back UPS Pro BR 1600VA

APC Back UPS Pro BR 1600A je špičkový záložný zdroj napájania s batériou a prepäťovou ochranou, ktorý využíva známu topológiu line-interactive. Ponúka zvukové výstrahy, ktoré vás upozornia na zmeny stavu jednotky UPS a parametrov napájania. Ako ovládací panel slúži multifunkčná stavová a kontrolná konzola LCD.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prečo si kúpiť

  • Kvalitná jednotka UPS
  • Samotestovacia batéria
  • Podporuje AVR
  • Ochrana dátového spojenia
  • Možnosť výmeny batérie bez prerušenia ochrany pripojených komponentov
  • Výstupný výkon 960 W / 1,6 kVA, menovité výstupné napätie 230 V

Auto-testovanie batérie

Tento záložný zdroj pravidelne testuje svoju vlastnú batériu, aby sa zabezpečila včasná detekcia potrebnej výmeny batérie. Poskytuje včasnú detekciu problémov s batériami, čo umožňuje včasnú preventívnu údržbu. Samozrejme, tento model sa dá rýchlo a jednoducho vymeniť za novú batériu.

Automatická regulácia napätia (AVR)

Toto zariadenie eliminuje kolísanie napätia, ktoré spôsobuje degradáciu audio a video signálu a zaťaženie napájacích komponentov. Ponúka tiež prepäťovú ochranu pripojených zariadení na dátových linkách.

Chráni pripojené komponenty aj počas výmeny batérie

UPS umožňuje plynulé a neprerušované napájanie chránených zariadení počas výmeny batérií. Ako zdroj batérie sa používa bezúdržbová olovená batéria so suspendovaným elektrolytom: nevyteká.

Bežný čas nabíjania je 16 hodín. Podľa výrobcu je predpokladaná životnosť batérie 3 až 5 rokov. Zariadenie využíva jeden batériový modul.

Kľúčové vlastnosti

Výkonný záložný batériový zdroj s prepäťovou ochranou, ktorý využíva technológiu line-interactive. Obsahuje 8 výstupných prípojok (2 x IEC 320 C13, 6 x IEC 320 C13). Výstupný výkon je 960 W / 1,6 kVA a menovité výstupné napätie je 230 V.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

UPS využívá bezúdržbový olověný zatavený akumulátor se suspendovaným elektrolytem: neteče s dobou nabíjení asi 16 hodin. Zařízení využívá jediný bateriový modul.

Další vybraná rozhraní: USB, ochrana RJ45 portu.