Asus PRIME A320I-K - AMD A320

Asus PRIME A320I-K - AMD A320

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Výkonná základná doska s ochranou 5X Protection III, socket AMD AM4, čipset AMD A320, podpora procesorov AMD Ryzen až 3. generácie / 7. generácie série A / Athlon; podpora procesorov s integrovaným grafickým čipom, 2× DDR4 SDRAM až 2400/2666 MHz (až 3600 MHz OC). Celý popis
77,18 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera posledný 1 kus

3.12.2021 - 6.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100056088516

Popis

ASUS PRIME A320I-K

ASUS Prime je ďalší evolúciou základných dosiek ASUS, ktorá sa môže chváliť rodokmeňom, ktorý siaha až do roku 1989. Tím technikov svetovej úrovne sa s nadšením snaží umožniť všetkým využívať výhody prispôsobenia a ladenie. Hnacou silou rozvoja Prime je, aby boli pokročilé ovládacie prvky pre nadšencov ľahko prístupné – maximalizácia výkonu, stability a kompatibility pre tie najlepšie DIY PC skúsenosti. Jednoducho povedané: je čas na Prime.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Prednosti ASUS PRIME A320-K

  • Rokmi preverená kvalita produktov ASUS
  • Čipset AMD A320
  • Socket AMD AM4 pre procesory Ryzen až 3. generácie, 7. generáciu série A a Athlon
  • 1× M.2 konektor pre SATA / PCI-E 3.0 x4 disky (PCI-E len pre Ryzen)

Rýchly M.2 slot

Doska poskytuje M.2 slot, ktorý podporuje SATA a PCIe 4.0 x4 moduly formátu až 2280. Procesory Athlon a A-série podporujú len SATA. Užívajte si vysoké prenosové rýchlosti v malom formáte, ktoré M.2 moduly prinášajú.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zostavená, aby vydržala

ASUS je popredným svetovým výrobcom základných dosiek, známy pre svoj unikátny prístup k dizajnu. Jeho dôkladné testy prekračujú priemyselné štandardy, podporené vysoko kvalitnými komponentmi pre vynikajúcu ochranu v reálnom svete. Dosky spoločnosti ASUS sú preukázateľne kompatibilný s viac ako 1000 komponentmi a zariadeniami a každý nový model podstupuje minimálne 8 000 hodín striktné validácie. Môžete tak bez obáv túto dosku zapojiť do akéhokoľvek prostredia a pre akúkoľvek aplikáciu.

Perfektná ochrana

Základné dosky Prime sú vytvorené s prednou ochranou 5X Protection III, ktorá využíva najlepšie komponenty, vynikajúci dizajn obvodov a presné štandardy, aby garantovala kvalitu a dlhodobú odolnosť vašej dosky. To znamená vynikajúcu ochranu a stabilitu pre vašej zostavu – vďaka desaťročiam inžinierske prax svetového popredného tvorcu základných dosiek.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

SafeSlot Core

SafeSlot Core je jedinečný PCIe slot spoločnosti ASUS. Prináša posilnený dizajn, ktorý je ukotvený k základnej doske špeciálnym hákom. SafeSlot Core poskytuje 1,6× silnejší držania karty a 1,3-krát väčšiu odolnosť proti ohýbaniu, oproti štandardným rozširujúcim slotom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Languard

ASUS Languard prináša ochranu sieťových komponentov na hardvérové ​​úrovni, ktorá využíva technológiu párovanie signálov a špičkové kondenzátory určené pre povrchovú montáž, ktoré sú odolné proti elektromagnetickému rušeniu. Výsledkom je spoľahlivé spojenie a vyššiu priepustnosť. K dispozícii sú tiež komponenty s elektrostatickou a prepäťovou ochranou ponúkajúce väčšiu odolnosť voči statickej elektrine a lepšiu ochranu pred napäťovými špičkami.

Prepäťová ochrana

Exkluzívne prevedenie obvodov s integrovanými napäťovými regulátormi zaručuje ochranu čipovej sady, portov pre pripojenie a zvukových kodekov pred poškodením spôsobeným neočakávaným vysokým napätím z nestabilných alebo podradných zdrojov napájania.

Perfektný zvuk

Získajte perfektný zvuk s doskami radu Prime. Japonské kondenzátory dodávajú teplý, prirodzený a pohlcujúci zvuk s výnimočnou jasnosťou a vernosťou. Tienenie zabezpečuje oddelenie analógového a digitálneho zvuku a značné zníženie mnohostranného rušenia. Oddelené vrstvy pre ľavú a pravú zvukovú stopu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Jedná sa o základnú dosku s čipovou sadou AMD A320. Ponúka socket AMD AM4 s podporou procesorov AMD Ryzen / 7. generácie série A / Athlon. Doska ponúka 2 DIMM sloty propamětitypu DDR4 SDRAM (dual-channel) s kapacitou až 64 GB a podporou frekvenciou až 2400/2666 MHz (Ryzen / séria A a Athlon) a až 3600 MHz OC (Ryzen). Z rozhraní doska ponúka až 4× USB 2.0 (2× na zadnom paneli, 2× na doske), 6× USB 3.2 Gen1 + (4× na zadnom paneli, 2× na doske), 1× HDMI, 1× DisplayPort, 1× PS / 2, 1× GLAN, 3× 3 , 5 mm audio jack a rozširujúci slot PCI-E 3.0 x16 (Ryzen 1./2./3. gén x16, Ryzen s Vega / a-Series / Athlon x8, AMD Athlon s Vega x4). Pre pevné disky sa na doske nachádza 4× SATA 6 Gb / s a 1× M.2 konektory. Doska je formátu mini-ITX.