Greatstore Záhradný stôl 69,5x69,5x31 cm, tíkový masív

Greatstore Záhradný stôl 69,5x69,5x31 cm, tíkový masív

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Hľadáte do svojho vonkajšieho priestoru niečo rafinovanejšie a presvedčivejšie? Tento záhradný konferenčný stolík z masívneho akáciového dreva je pre vás ideálnou voľbou. Tíkový nábytok je vyhotovený z mimoriadne trvácneho tvrdého tíkového dreva, ktoré bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bo Celý popis
149,98 €
Vrátane RP a DPH
147 €
Doprava zadarmo
Partner: Greatstore

Skladom u partnera 5+ kusov

16.12.2021 - 20.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Greatstore

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100059747084

Popis

Hľadáte do svojho vonkajšieho priestoru niečo rafinovanejšie a presvedčivejšie? Tento záhradný konferenčný stolík z masívneho akáciového dreva je pre vás ideálnou voľbou.

Tíkový nábytok je vyhotovený z mimoriadne trvácneho tvrdého tíkového dreva, ktoré bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obrúsený, aby získal hladký vzhľad. Tíkové drevo sa vyznačuje výnimočnou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom, a tak predstavuje jeden z najvhodnejších materiálov na výrobu záhradného nábytku spomedzi všetkých ostatných druhov dreva. Ak si chcete zaobstarať záhradný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky, tíkové drevo je pre vás ako stvorené.

Pevná stolová doska vám navyše ponúka priestor na uloženie občerstvenia, ovocných košov, ozdobných predmetov a rôznych ďalších potrieb. Montáž konferenčného stolíka je jednoduchá.

  • Materiál: Jemne brúsené tvrdé tíkové drevo s povrchovou úpravou na báze vody
  • Rozmery: 69,5 × 69,5 × 31 cm (D x Š x V)
  • Počet osôb: 4
  • Výrobok je potrebné poskladať