Greatstore Záhradné stredové pohovky z paliet 2 ks zelená impregnovaná borovica

Greatstore Záhradné stredové pohovky z paliet 2 ks zelená impregnovaná borovica

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Táto sada 2 rohových pohoviek z drevených paliet je ideálnou voľbou pre odpočinok a vychutnanie si príjemného počasia, zdriemnutie si alebo rozhovor s rodinou a priateľmi. Táto záhradná rohová pohovka s nadčasovým dizajnom paliet dodá vášmu obytnému priestoru nádych rustikálneho šarmu. Rohová sedačk Celý popis
68,16 €
Vrátane RP a DPH
58 €
Partner: Greatstore

Skladom u partnera 5+ kusov

9.12.2021 - 13.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059737195

Popis

Táto sada 2 rohových pohoviek z drevených paliet je ideálnou voľbou pre odpočinok a vychutnanie si príjemného počasia, zdriemnutie si alebo rozhovor s rodinou a priateľmi. Táto záhradná rohová pohovka s nadčasovým dizajnom paliet dodá vášmu obytnému priestoru nádych rustikálneho šarmu.

Rohová sedačka je vyrobená z impregnovaného borovicového dreva, vďaka čomu je pevná, odolná voči poveternostným vplyvom a ekologická. Táto rohová pohovka má pevnú konštrukciu a nevyžaduje si náročnú údržbu. Drevená sedacia súprava je špeciálne navrhnutá pre použitie ako časť sedacej súpravy, ale môže byť použitá aj ako samostatná pohovka. Môžete ju skombinovať s ďalšími mudulárnymi segmentmi, ako je konferenčný stolík, podnožka a stredová pohovka, a vytvoriť si tak svoje osobné konfigurácie záhradného posedenia!

PoznámkaKvôli predĺženiu životnosti vášho vonkajšieho nábytku odporúčame, aby ste ho pravidelne čistili a nenechávali ho zbytočne vonku bez ochrany.

Čistenie : Použite jemný mydlový roztok.

Uskladnenie: Ak je to možné, skladujte na chladnom a suchom mieste v interiéri. Ak je výrobok skladovaný vonku, chráňte ho vodotesným krytom. Po daždi alebo snežení utrite a osušte prebytočnú vodu alebo sneh z rovných povrchov. Dbajte na dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby nedošlo k poškodeniu spôsobenému vlhkosťou.

  • Materiál: Borovicové drevo, zelená impregnácia
  • Rozmery: 64 × 64 × 70 cm (Š x H x V)
  • Šírka sedadla: 60 cm
  • Hĺbka sedadla: 60 cm
  • Výška sedadla od zeme: 36 cm
  • Výrobok je potrebné poskladať
  • V balení sa nachádza:
  • 2 x Rohová pohovka