shumee Záhradný stôl 200x100x77 cm, tíkový masív

shumee Záhradný stôl 200x100x77 cm, tíkový masív

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Tento jedálenský stôl z tíkového masívu s povrchovou úpravou na báze vody vnesie do vašej kuchyne, záhrady alebo na terasu nádych prírodnej atmosféry. Tíkový nábytok je vyhotovený z mimoriadne trvácneho tvrdého tíkového dreva, ktoré bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obr Celý popis
510 €
Vrátane DPH
Partner: Shumee

Skladom u partnera 5+ kusov

28.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100028937000

Popis

Tento jedálenský stôl z tíkového masívu s povrchovou úpravou na báze vody vnesie do vašej kuchyne, záhrady alebo na terasu nádych prírodnej atmosféry.

Tíkový nábytok je vyhotovený z mimoriadne trvácneho tvrdého tíkového dreva, ktoré bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obrúsený, aby získal hladký vzhľad. Tíkové drevo sa vyznačuje výnimočnou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom, a tak predstavuje jeden z najvhodnejších materiálov na výrobu záhradného nábytku spomedzi všetkých ostatných druhov dreva. Ak si chcete zaobstarať záhradný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky, tíkové drevo je pre vás ako stvorené.

Krásna povrchová úprava na báze vody drevu dodáva teplý farebný odtieň. Tento stôl z dreveného masívu má extra hrubú dosku (3 cm) a veľké nohy (5×5 cm), vďaka čomu je veľmi trvácny a ponúka dostatok miesta pre vašich hostí. Nábytok sa vyznačuje svojou vodovzdornosťou a klasickým vzhľadom, a tak ho môžete umiestniť kamkoľvek – do interiéru aj exteriéru! Stôl sa jednoducho montuje.

  • Farba: Prírodná
  • Materiál: Jemne brúsené tvrdé tíkové drevo s povrchovou úpravou na báze vody
  • Rozmery: 200 × 100 × 77 cm (D x Š x V)
  • Hrúbka dosky: 3 cm
  • Rozmery nohy stola: 5 × 5 cm (Š x V)
  • Vhodné do interiéru aj exteriéru