shumee Záhradný jedálenský stôl 120x70x75 cm, tíkový masív

shumee Záhradný jedálenský stôl 120x70x75 cm, tíkový masív

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Tento jedálenský stôl z tíkového masívu s povrchovou úpravou na báze vody vnesie do vašej kuchyne, záhrady alebo na terasu nádych prírodnej atmosféry. Tíkový nábytok je vyhotovený z mimoriadne trvácneho tvrdého tíkového dreva, ktoré bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obr Celý popis
275 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: Shumee

Skladom u partnera 5+ kusov

9.12.2021 - 13.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100030646014

Popis

Tento jedálenský stôl z tíkového masívu s povrchovou úpravou na báze vody vnesie do vašej kuchyne, záhrady alebo na terasu nádych prírodnej atmosféry.

Tíkový nábytok je vyhotovený z mimoriadne trvácneho tvrdého tíkového dreva, ktoré bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obrúsený, aby získal hladký vzhľad. Tíkové drevo sa vyznačuje výnimočnou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom, a tak predstavuje jeden z najvhodnejších materiálov na výrobu záhradného nábytku spomedzi všetkých ostatných druhov dreva. Ak si chcete zaobstarať záhradný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky, tíkové drevo je pre vás ako stvorené.

Krásna povrchová úprava na báze vody drevu dodáva teplý farebný odtieň. Tento stôl z dreveného masívu má extra hrubú dosku (2,8 cm) a veľké nohy (5×5 cm), vďaka čomu je veľmi trvácny a ponúka dostatok miesta pre vašich hostí. Nábytok sa vyznačuje svojou vodovzdornosťou a klasickým vzhľadom, a tak ho môžete umiestniť kamkoľvek – do interiéru aj exteriéru!

Stolík sa jednoducho montuje.

  • Farba: Prírodná
  • Materiál: Jemne brúsené tvrdé tíkové drevo s povrchovou úpravou na báze vody
  • Rozmery: 120 × 70 × 77 cm (D x Š x V)
  • Hrúbka dosky: 2,8 cm
  • Rozmery nohy stola: 5 × 5 cm (Š x V)
  • Vhodné do interiéru aj exteriéru