Rojaplast BRUCE D pergola

Rojaplast BRUCE D pergola

Záhradná pergola s hliníkovou konštrukciou s polykarbonátom. Poskytuje dostatočné krytie pred búrkou, padajúcimi krúpami alebo pred škodlivým UV žiarením. Nastaviteľný uhol striešky, vďaka posuvným stĺpikom. Rojaplast BRUCE D pergola je nevyhnutným doplnkom na terasu proti rozmarom počasia. Celý popis
710 €
Tovar od predajcu MALL

Už sa nepredáva

Kód: 1336500

Recenzie (0)

Michaela S.
26.5.2020
Overený nákup
líbí se mi
zatím žádné
Autor si prial zostať v anonymite
19.3.2021
Overený nákup
Výborný manuál na zloženie. Každý diel označený. Nič nechýbalo.
Možnosť nastavenia a posunu dielov podľa potreby.
Krátke srouby do steny a laminát by mohol byť tmavý aby to plnilo aj funkciu tienenia.
Neroda M.
8.10.2020
Overený nákup
Super Rychle montáž bez problém . Krásný
Matej U.
23.7.2020
Overený nákup
Za nie vela penazi velmi vela muziky. Pergola je kvalitne skonstruovana. Polykarbonát je priesvitneho prevedenia s UV ochranou (dymove prevedenia by bolo zrejme praktickejsie). Jej jedinou vacsou nevyhodou su dodavane skurtky, s ktorymi sa vobec nerata, ak ju chcete nainstalovat na fasadu domu ktora ma napr.15 cm zateplenie. Da sa to ale lahko vyriesit vlastnymi dlhsimi srobami. Ja som pouzil Fischer 10x230. Este dotaz k farbe. V popise sa pise antracit, ale farba je skor cierna ako natracitova.
hlinik
kvalitna konstrukcia
cena
lahka instalacia
dodavane skrutky
Mgr. Jozef Ž.
19.6.2020
Overený nákup
Výrobok je perfektný, montáž skutočne jednoduchá, dvaja ľudia zvládnu v pohodičke. V zásade mám len 2 drobné pripomienky: 1. dodané samorezné vruty čiernej farby majú dosť mäkké hlavičky a ich montáž, najmä na koncovkách nosníkov bola "utrpením", takže by bolo vhodné použiť iné, tvrdšie, resp. na koncovky možno aj so šesťhrannou hlavičkou. 2. Dodávané hmoždínky (8x50mm) a vruty, ktoré majú držať pergolu v stene a na podklade nie sú najlepším riešením, resp. nie všade použiteľným. S dodanými bude pergola držať len niekde v ozajstnom závetrí, 90 km/h vetru neodolá ani omylom. V starších domoch s hrubou omietkou je nutné dokúpiť dlhšie (aspoň 8x120mm) hmoždínky aj s vrutmi. Obdobne je to aj s tými, ktoré majú držať pergolu v podklade. Tam som ich nahradil hmoždinkami (12x100mm) a adekvátnymi vrutmi. Podklad tvorí betón.
Ludmila R.
11.5.2020
Overený nákup
Až na měkčí plast stříšku je vše pěkné.
František V.
25.3.2020
Overený nákup
Pěkně vymyšlené.
Ladislav Š.
12.10.2020
Overený nákup
Vypadá velmi dobře,snadná montáž.