shumee RedFire Záhradný krb "Acopulco", hlina 86036

shumee RedFire Záhradný krb "Acopulco", hlina 86036

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Záhradný krb RedFire Acopulco vyzerá skvele a má autentický mexický šmrnc. Tento hlinený krb perfektne vedie teplo, takže na založenie ohňa nebudete potrebovať veľa palivového dreva. Priestranný otvor na krbe umožňuje založiť veľký oheň s niekoľkými polenami. Krb Acopulco je okrem toho vyvýšený. Rob Celý popis
162 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: Shumee

Skladom u partnera 5+ kusov

2.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100034090884

Popis

Záhradný krb RedFire Acopulco vyzerá skvele a má autentický mexický šmrnc. Tento hlinený krb perfektne vedie teplo, takže na založenie ohňa nebudete potrebovať veľa palivového dreva. Priestranný otvor na krbe umožňuje založiť veľký oheň s niekoľkými polenami.

Krb Acopulco je okrem toho vyvýšený. Robustný, oceľový podstavec s práškovou povrchovou úpravou sa postará o to, aby terasový krb stál pevne na svojom mieste, a tak bude manipulácia s ohňom úplne bezpečná. Predstavuje skvelý doplnok do záhrady či na verandu, aj keď sa nepoužíva, keďže má krásne dekoratívne prevedenie.

Krb je vysoký 75 cm a široký 38 cm, vďaka čomu je kompaktný a vhodný aj do menších záhrad či vonkajších priestorov. Krb Acopulco sa dodáva s pevným oceľovým stojanom. Súčasťou balenia je aj ochranné hlinené veko na komín, aby sa do krbu nedostala dažďová voda. Ak ho chcete pred poveternostnými vplyvmi ochrániť ešte viac, môžete použiť aj zodpovedajúci kryt proti dažďu Chimeneas M od RedFire, ktorý nie je súčasťou zásielky.

  • Farba: Sivá
  • Materiál: Hlina
  • Rozmery: 38 × 75 cm (Priemer x V)
  • Autentický dizajn
  • S pevným oceľovým stojanom s práškovou povrchovou úpravou čiernej farby a hlineným vekom na komín