Greatstore Záhradná lavička z paliet, drevo, sivá

Greatstore Záhradná lavička z paliet, drevo, sivá

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Naša záhradná lavička z paliet vám poskytne ideálne miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a užívať si pekné počasie alebo si zdriemnuť či posedieť s rodinou a priateľmi. Drevená lavička s nadčasovým paletovým dizajnom vnesie do vašej záhrady, na terasu či do obývačky nádych rustikálnej atmosféry. Von Celý popis
111,55 €
Vrátane DPH
76,57 €
-31%
Doprava zadarmo
Partner: Greatstore

Skladom u partnera 5+ kusov

2.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059747259

Popis

Naša záhradná lavička z paliet vám poskytne ideálne miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a užívať si pekné počasie alebo si zdriemnuť či posedieť s rodinou a priateľmi.

Drevená lavička s nadčasovým paletovým dizajnom vnesie do vašej záhrady, na terasu či do obývačky nádych rustikálnej atmosféry. Vonkajšia lavička z paliet je vyrobená z impregnovaného borovicového dreva, a preto je trvácna, odolná voči poveternostným vplyvom a šetrná k životnému prostrediu. Táto lavička na terasu má pevnú konštrukciu a vyžaduje si len minimálnu údržbu. Keď sa vonkajšia lavička skombinuje s podložkami (nie sú súčasťou balenia), poskytne vám a vašim hosťom optimálny komfort.

Záhradná lavička z paliet sa jednoducho montuje. Upozorňujeme, že drevo je prírodný materiál, a preto sa na ňom môžu vyskytnúť určité nedokonalosti.

  • Farba: Sivá
  • Materiál: Impregnované borovicové drevo
  • Rozmery: 110 × 65 × 55 cm (Š x H x V)
  • Výška sedadla od zeme: 25 cm
  • Vhodné do exteriéru aj interiéru