Greatstore Rohová záhradná lavička z paliet, drevo

Greatstore Rohová záhradná lavička z paliet, drevo

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Naša rohová záhradná lavička z paliet vám poskytne ideálne miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a užívať si pekné počasie alebo si zdriemnuť či posedieť s rodinou a priateľmi. Drevená rohová lavička s nadčasovým paletovým dizajnom vnesie do vašej záhrady, na terasu či do obývačky nádych rustikálnej Celý popis
Partner: Greatstore
142,54 €
Vrátane DPH
104 €
-27%

Skladom u partnera 5+ kusov

7.2.2022 - 8.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Greatstore

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100059752144

Popis

Naša rohová záhradná lavička z paliet vám poskytne ideálne miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a užívať si pekné počasie alebo si zdriemnuť či posedieť s rodinou a priateľmi. Drevená rohová lavička s nadčasovým paletovým dizajnom vnesie do vašej záhrady, na terasu či do obývačky nádych rustikálnej atmosféry.

Vonkajšia lavička z paliet je vyrobená z impregnovaného borovicového dreva, a preto je trvácna, odolná voči poveternostným vplyvom a šetrná k životnému prostrediu. Táto rohová lavička na terasu má pevnú konštrukciu a vyžaduje si len minimálnu údržbu. Keď rohovú vonkajšiu lavičku skombinujete s podložkami (nie sú súčasťou balenia), premení sa na pohodlné záhradné sedenie a poskytne vám a vašim hosťom optimálny komfort.

Rohová záhradná lavička z paliet sa jednoducho montuje. Upozorňujeme, že drevo je prírodný materiál, a preto sa na ňom môžu vyskytnúť určité nedokonalosti.

  • Farba: Prírodná farba dreva
  • Materiál: Impregnované borovicové drevo
  • Rozmery: 110 × 65 × 55 cm (Š x H x V)
  • Výška sedadla od zeme: 25 cm
  • Vhodné do exteriéru aj interiéru
  • Dá sa zostaviť na ľavú aj pravú stranu