Počet nájdených produktov: 14

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Kolektív: Najväčšie záhady a mystériá  Slovenska
14,90 €

12,81 €

Ľudí na celom svete odnepamäti vzrušovali podivuhodné prírodné úkazy či udalosti, ktoré si nedokázali vysvetliť. Vzbudzovali v nich zvedavosť i strach a často im pripisovali nadprirodzený pôvod a vlastnosti.


Kolektív: Neobjasnené záhady ľudstva
14,50 €

12,47 €

V treťom, voľnom pokračovaní kníh Tajomné stopy ľudstva a Záhadné odkazy ľudstva sa dostávame bližšie k sile mágie, jasnovidcom, znameniam, ale aj tajuplným podvodom a klamstvám, ktoré stovky až tisícky rokov vzbudzujú našu zvedavosť.


Martin-Parker Carlos: Kniha proroctiev
13,99 €

12,03 €

Tajomstvá minulosti, súčasnosti a budúcnosti

Všetky kultúry od minulosti až po súčasnosť túžili poznať svoju budúcnosť. Ľudia sa odpradávna spoliehali na schopnosti tých, ktorí ju vedeli predpovedať.


Kolektív: Tajomné proroctvá, Nostradanus-Sybila-Mayovia
9,90 €

8,51 €

V dejinách Európy to vyzerá ako na hojdačke. Sú tam obdobia, keď mali proroci či jasnovidci zlaté časy a ani vladári sa bez nich nemohli zaobísť. A čo kresťanská civilizácia? Je vari mysliteľná bez biblických prorokov?


Bradley, Kaiserová Lucie, Stanley: Záhady a taje
11,70 €

10,06 €

Většinu lidí zajímá a přitahuje od nepaměti tajemno. Podle autorovy teorie znamená tajemno něco doposud nevyřešeného, nevyjasněného, a proto ho láká, neboť rád hledá reálná vysvětlení.


Hausdorf Hartwig: Tajemná historie 2
11,70 €

10,06 €

Také ve druhém díle trilogie autor ukazuje, že mnohé události, a to i zcela nejnovějších dějin, se možná odehrály jinak, než jak nám je oficiálně předkládáno. Že jsme zkrátka veřejně obelháváni a úmyslně mateni.


Stannard Russell: Věda a víra
10,76 €

9,25 €

Mnoho lidí se dnes snaží najít kompromis mezi náboženstvím a nejnovějšími vědeckými poznatky. Věda a víra se zabývá zásadními otázkami, které tyto dvě oblasti zdánlivě rozdělují.