Kolektív: Najväčšie záhady a mystériá Slovenska
14,90 € 12,81 €

Ľudí na celom svete odnepamäti vzrušovali podivuhodné prírodné úkazy či udalosti, ktoré si nedokázali vysvetliť. Vzbudzovali v nich zvedavosť i strach a často im pripisovali nadprirodzený pôvod a vlastnosti.

Kolektív: Tajomné proroctvá, Nostradanus-Sybila-Mayovia
9,90 € 8,51 €

V dejinách Európy to vyzerá ako na hojdačke. Sú tam obdobia, keď mali proroci či jasnovidci zlaté časy a ani vladári sa bez nich nemohli zaobísť. A čo kresťanská civilizácia? Je vari mysliteľná bez biblických prorokov?

Huďo Ľubomír: Mediálne krysy
8,90 € 7,65 €

V súčasnosti počúvame nové frázy a termíny: hoaxy, fake news, dezinformačné weby, postfaktická doba, zodpovedné a spoľahlivé médiá… Podstata však zostáva stále tá istá, či za boľševika alebo za novodobého neomarxistu – neoliberála: udržať si informač

Vašíček Arnošt: Neuvěřitelné skutečnosti
15,46 € 13,30 €

Po úspěšném televizním seriálu a knize Planeta záhad přichází Arnošt Vašíček s novou vzrušující sbírkou záhadných případů z celého světa, které si právem zaslouží označení nejtajemnější z tajemných.

Zachardová Magdalena: Tajemství pyramid
11,70 € 10,06 €

Pyramidy v Gíze nebo mayské pyramidy z Yucatánu všichni dobře známe. Po staletí vzbuzují údiv, ale především je kolem nich řada otázek a dosud nerozluštěných tajemství.