Orion Hrnec na nakládání 6 l ZELÁK
27,31 € 27 €

Nakládací hrnec zelák od značky Orion pro všestranné využití v kuchyni. Výborně slouží k nakládání utopenců, zelí, ryb a dalších pochoutek. Je vyroben z užitkové glazované keramiky, která nepropouští světlo a vytváří tak ideální podmínky pro potraviny k jejich dozrání.

Orion Dóza sklo CLIP patent 2,4 l IRMA 126477 x 4 ks
23 € 20,60 €

Akcia

Patentní dóza ze skla se silikonovým těsněním a drátěným uzávěrem vyrobená pod značkou Orion pro uchovávání všech různých druhů potravin. V balení 4 kusy, každá o objemu 2,4 l.

Tescoma Súprava pre odšťavovanie DELLA CASA
31,90 €

Súprava pre odšťavovanie ovocia a zeleniny DELLA CASA od českej značky TESCOMA je výborným pomocníkom pri príprave domácich ovocných a zeleninových sirupov, prírodných štiav, želé a džemov. Spracovávajte priebežne sezónne výrobky a vytvorte si doma výborné zásoby, ktoré počas roka určite ocení celá rodina.

Banquet Dóza sklenená hermetická LINA 250 ml 6ks
11,06 € 8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenená dóza má tesný hermetický uzáver, je preto vhodná na uchovanie sušených či nakladaných potravín. Nespornou výhodou sklenenej dózy LINA s objemom 250 ml je jej použiteľnosť prakticky na všetky potraviny.

Orion Teplomer nerez na zaváranie pr. 7,5 cm
6,99 € 6,80 €

Stráženie teploty je pri zaváraní kľúčové. Teplomer od značky Orion disponuje gumovou zarážkou na upevnenie do stredového otvoru pokrievky a klipom pre upevnenie na okraj hrnca. Meria teplotu do 110 ° C. Je vyrobený z teplu odolných materiálov, ako je nerez a varné sklo.

Banquet Odpeckovač třešní CULINARIA Red
8,47 € 6,80 €

Usnadněte si česání úrody s odpeckovačem třešní, jenž je opatřen přísavkami pro zajištění stability při práci. Banquet odpeckovač třešní CULINARIA Red měří 15,5 × 26 × 9,5 cm (š x v x h) a pohodlně tak pojme i větší sklizeň z vašeho sadu.

Orion Kliešte vyťahovacie na zaváracie poháre
4,40 €

Nevyhnutnosťou pri zaváraní sú vyťahovacie kliešte zabraňujúce obareniu pri vyberaní pohárov. Tieto od značky Orion sú opatrené protišmykovou vrstvou, takže pohár pri vybratí nevykĺzne. Sú vyrobené z nerezu, rukoväť je plastová.

Orion Hrnec na nakládání 2,5 l KYSELÁČ
13,64 € 12,80 €

Nakládací hrnec zelák o objemu 2,5 l s všestranným využitím. Zelák Orion výborně slouží k nakládání utopenců, zelí, ryb a dalších pochoutek. Je vyroben z užitkové glazované keramiky, která nepropouští světlo a vytváří tak ideální podmínky pro potraviny k jejich dozrání.

Orion Zavárací hrniec set 30 l
50 €

Novinka

Smaltovaný zavárací hrniec s roštom využijete na varenie veľkých objemov. Súčasťou hrnca je rošt, ktorý bráni priamemu kontaktu pohárov s plochou hrnca, čo zamedzí prasknutiu skla. V sade tiež nájdete kliešte na vyberanie horúcich pohárov z vriacej vody. Možno použiť na všetky typy sporákov vrátane indukcie. Objem hrnca je 30 litrov.

Marex Trade Hrniec zaváracízavárací REX komplet 30 l
33,24 € 32,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Pozinkovaný zavárací hrniec REX s objemom 30 l obsahuje hrniec, vyberateľnú dištančnú vložku, pokrievku a puzdro na teplomer. Hrniec značky Marex Trade je skvelým pomocníkom pri zaváraní rôznych druhov potravín najmä pri zbere ovocia a zeleniny. Zavárací hrniec je vhodný na plynový sporák, elektrickú platničku alebo sklokeramickú dosku.

Orion Hlava zaváracia UH / okrúhla 83/68
4,60 €

Chytrou pomôckou na zaváranie je zaváracia hlava – táto od značky Orion s kovovými guľôčkami je využiteľná pre dve veľkosti pohárov. Možno ju nastaviť do dvoch polôh podľa požadovaného tlaku. Je vyrobená z plastu, farebný variant podľa zásoby na sklade.

Orion Hrnec nerez na odšťavňování 8 l
46,85 € 38,40 €

Hrnec na odšťavňování od značky Orion vhodný pro přípravu sirupů a džemů. Každé patro hrnce plní svůj účel – spodní varná nádoba se sendvičovým dnem, sběrný hrnec s vypouštěcí hadičkou a perforovaný hrnec k propařování ovoce. Vyroben z nerezu, vhodný na všechny typy varných desek včetně indukce.

Orion Odšťavovač ovocia + plátno
27,50 €

Novinka

Mechanický mlynček na odšťavovanie. Odšťavovanie prebieha vďaka drveniu a tlaku, ktorý vytvára šnekový hriadeľ. Odšťavovač ľahko a pevne prichytíte k Vašej kuchynskej linke pomocou upevňovacej skrutky. Jednoduchá údržba – stačí opláchnuť prúdom vody.

Marex Trade Viečko TWIST 100 mm pre poháre nad 3l
3,70 €

Skrutkovacie viečko s priemerom 100 mm pre zaváraninové poháre s objemom 3 l. Nevyhnutná pomôcka pre kvalitne vykonané konzervovanie ovocia alebo zeleniny zaisťujúca tesné uzavretie. Marex Trade Viečko TWIST 100 mm pre poháre nad 3l možno použiť pri teplote do max. 100 °C. V balení po **10 **ks.

Orion Ťažítko keram. do suda 23 cm
11,67 € 10,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Pri nakladaní zeleniny je ťažítko nevyhnutnosťou. Toto od značky Orion je rozdelené na dve časti, čo umožňuje jeho vloženie do nádob s menším hrdlom ako je jeho priemer. Otvory pomáhajú odvádzať od zeleniny šťavu a zjednodušujú vybratie ťažidla z nádoby. Keramické ťažítko bráni tvoreniu plesní a množeniu baktérií.

Marex Trade Hrniec zavárací REX komplet 20 l
29,33 € 27,30 €

Pozinkovaný zavárací hrniec REX s objemom 20 l obsahuje hrniec, vyberateľnú dištančnú vložku, pokrievku a puzdro na teplomer. Hrniec značky Marex Trade je skvelým pomocníkom pri zaváraní rôznych druhov potravín najmä pri zbere ovocia a zeleniny. Zavárací hrniec je vhodný na plynový sporák, elektrickú platničku alebo sklokeramickú dosku.

Orion Dóza sklo CLIP patent 2,3 l VIOLA
6,40 €

Skleněná dóza na zavařování VIOLA od značky Orion s praktickým silikonovým těsněním a drátěným uzávěrem. Vhodná na zavařování zeleniny, ovoce, uchovávání utopenců.

Marex Trade Sklenený demižón 5 l s kvasným ventilom a popruhmi
11,32 € 9,30 €

Sklenený demižón s objemom 5 lhermetickým uzáverom a hermetickou skrutkovacou zátkou je vhodný pre uskladnenie hotového vína. Pohár značky Marex Trade môžete tiež využiť na nakladanie uhoriek a kyslej kapusty.

Marex Trade Viečko TWIST 82 mm ovocie, pre poháre 0,72l
3,40 €

Skrutkovacie viečko s priemerom 82 mm pre zaváracie poháre s objemom 0,72 l. Nevyhnutná pomôcka pre kvalitne vykonané konzervovanie ovocia alebo zeleniny zaisťujúca tesné uzavretie. Marex Trade Viečko TWIST 82 mm ovocie, pre poháre 0,72l možno použiť pri teplote do max. 100 ° C. V balení po **10 **ks.

Tescoma Mriežka pre kvasenie DELLA CASA
3,80 €

Nevyhnutný pomocník pri nakladaní. Mriežka od značky Tescoma udrží hermelín, utopence či zeleninu pod hladinou nálevu po celú dobu kvasenia. Je možné umývať v umývačke. Použite spoločne so súpravou pre kvasenie DELLA CASA 5000 ml alebo zavárací pohár 5000 ml.

Marex Trade Zaváracia hlava OMNIA nerez, 0,3/0,7 l
5,30 €

Uzatváracia hlava z nerezového materiálu pre viečka OMNIA s priemerom 68 mm a 83 mm. S týmto príslušenstvom docielite požadovaný tlak k úplnému dotiahnutiu veka pri zaváraní marhúľ, čerešní a ďalších zaváranín. Marex Trade Zaváracia hlava OMNIA nerez, 0,3 / 0,7 l s dotiahnutím bežným spôsobom.

Marex Trade Teplomer na zaváranie samostatný 44 cm, hrniec 30 l
5,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Zavárací teplomer pre potreby v kuchyni. Šikovná pomôcka pri konzervácii ovocia z vašej záhradky. Tepelný rozsah od 30 do 100 ° C. Teplomer je v sklenenej nádobe a je určený na vloženie do puzdra. Marex Trade Teplomer na zaváranie samostatný, hrniec 30 l je dlhý 44 cm.

Marex Trade Viečko TWIST FACETA 89 mm na poháre 1,7l
3,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Skrutkovacie viečko s priemerom 89 mm pre zaváracie poháre s objemom 1,7 l. Nevyhnutná pomôcka pre kvalitne vykonané konzervovanie ovocia alebo zeleniny zaisťujúca tesné uzavretie. Viečko TWIST FACETA 89 mm na poháre 1,7 l možno použiť pri teplote do max. 100 ° C. V balení po **10 **ks.

Tescoma Súprava na kvasenie DELLA CASA 5000 ml
17,90 €

Súprava na kvasenie Tescoma DELLA CASA 5000 ml je vynikajúca pre jednoduchú prípravu domácej kyslej kapusty, nakladaných uhoriek či zeleniny apod. Vyrobená z hrubostenného skla, odolného plastu, silikónu a nehrdzavejúcej ocele. Návod na použitie s receptami vo vnútri balenia. Záruka na 3 roky.

Tescoma Súprava pre zaváranie DELLA CASA, s teploměrem
31,90 €

Vynikajúca pre ľahké zaváranie a sterilizovanie pokrmov v pare, vhodná pre všetky kastróly a hrnce TESCOMA o priemere 24 cm a ostatný riadu rovnakej veľkosti. Sklenená pokrievka je vybavená presným teplomerom pre ľahkú kontrolu teploty a pohárov počas zavárania.

Orion Hrnec na nakládání 6 l KYSELÁČ
31,10 € 26,40 €

Hrnec kyseláč od značky Orion najde ve vaší kuchyni všestranné využití. Výborně slouží k nakládání utopenců, zelí, ryb a dalších pochoutek. Je vyroben z užitkové glazované keramiky, která nepropouští světlo a vytváří tak ideální podmínky pro potraviny k jejich dozrání.

Orion Hrniec na nakladanie zeleniny 1,3 l PICKLES
15,90 € 14,60 €

Hrniec na nakladanie zeleniny značky Orion vám pomôže pripraviť Pickles – zeleninu kvasenú pomocou baktérií mliečneho kvasenia. Pickles je tak ideálnou oblohou k hlavnému jedlu alebo prísadou do šalátu. Vnútorná pokrievka je tlačená drievkom a gumičkou stále ku dnu a vyvíja tlak na zeleninu.

Orion Dóza sklo s vrchnákom 1,4 l hranatá 2 ks
6,70 €

Sklenená hranatá dóza s viečkom 2 ks značky ORION, o objeme 1,4 l v sklenenom dekore je ideálna **pre skladovanie potravín, ktoré v nich zároveň tvorí krásny dekoratívny prvok interiéru. Vďaka **číremu sklu máte prehľad o obsahu dózy.

Marex Trade Zaváracie poháre TWIST, 8 x 1700 ml
9,50 €

Zavárací pohár TWIST od značky Marex Trade je ideálny na zaváranie zeleniny, ovocia, húb či mäsa. Táto veľkosť s objemom 1700 ml je nepostrádateľná pre kohokoľvek, kto rád a často zavára potraviny. Balenie pohárov obsahuje 8 ks.

Marex Trade Sklenený demižón 15 l s kvasným ventilom a popruhmi
20,90 €

Sklenený demižón 15 l Marex Trade s hermetickým uzáverom, ktorý slúži pri kvasení a hermetickú skrutkovacou zátkou pre uskladnenie hotového vína. Demižón je vhodný pre spracovanie hrozna, pre nakladanie uhoriek, kyslej kapusty atď. Jeden uzáver demižón pevne uzavrie, uchová obsah aj pre bezpečnú prepravu, druhý uzáver je opatrený žliabkami ktoré po zaliatí hrdla vo veku zaisťujú proces kvasenia.

Weck Zaváracie poháre Mini-Sturz 140 ml, priemer 60 mm
24,58 € 23,50 €

Domáce marmelády, kompóty a nakladaná zelenina chutia vždy lepšie ako tie kupované. Teraz si ich môžete dopriať v elegantných pohároch od značky Weck. Objem 140 ml slúži na naloženie olív a papričiek.

Tescoma Odkôstkovač čerešní DELÍCIA
8,90 €

Odkôstkovač čerešní Delicia značky Tescoma je vynikajúci pre ľahké odkôstkovanie čerstvých aj kompótových čerešní a višní. Vyrobený je z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu. Oceníte ho ako skvelého pomocníka pri pečení alebo zaváraní.

Orion Dóza sklo s vrchnákom 0,75 l guľatá 2 ks
5,70 €

Sklenená dóza s viečkom o **objeme 0,75 l **vhodná na uloženie potravín. Táto dóza v jednoduchom dizajne je skvelým riešením pre skladovanie korenia, sušených plodov, byliniek a ďalších potravín.

Orion Fľaša sklo CLIP uzáver 0,75 l ELA 4 ks
9,67 € 9 €

Sklenená fľaša CLIP ELA s uzáverom na pitie značky ORION s objemom 0,75 l je ideálna na studené nápoje. Balenie obsahuje 4 ks fliaš s plastickým dekorom.

Orion Dóza sklo s vekom 1 l FANTASY 2 ks
6,70 €

Sklenená dóza s viečkom 2 ks značky ORION FANTASY, s objemom 1 l v sklenenom dekore je ideálna pre skladovanie potravín, ktoré v nich zároveň tvoria krásny dekoratívny prvok interiéru. Vďaka číremu sklu máte prehľad o obsahu dózy.

Weck Zaváracie poháre Sturz 850 ml, priemer 100 mm
15,60 €

Domáce marmelády, kompóty a nakladaná zelenina chutia vždy lepšie ako tie kupované. Teraz si ich môžete dopriať v elegantných pohároch od značky Weck. Objem 850 ml ponúka zaváranie marmelád či nakladanie utopencov alebo hermelínu.

Orion Dóza sklo s vekom 0,6 l FANTASY 2 ks
5,70 €

Sklenená dóza s viečkom s objemom 0,6 l je vhodná na uloženie potravín. Táto dóza s priemerom 11 cm je ideálnym riešením pre uskladnenie korenia, sušených plodov, byliniek a ďalších potravín.