Reer Zámok na okná a balkónové dvere
10 €

Reer Zámok na okná a balkónové dvere umožňuje montáž bez vŕtania, skrutkovania alebo lepenia. Uzamkne madlo v uzavretej alebo vyklonenej pozícii.

ZOPA Zábrana Smart Close
53,50 €
+ doprava zadarmo

Zopa zábrana Smart Close je predlžovateľná kovová zábrana s automatickým zatváraním, ktorá rozdelí priestor podľa vašich predstáv. Manipuláciu uľahčí možnosť otvorenia jednou rukou. Je vhodná pre otvory od 75 do 96 cm.

Reer Ochrana rohov stola 4ks
4,20 € 4 €

Chráni pred zranením ostrými rohmi, individuálne prispôsobiteľná veľkosť orezaním: ideálny pre tenké a sklenené dosky stolov. Jednoduchá inštalácia, spoľahlivo drží, diskrétny dizajn.

Reer Ochrana rohov stola 4ks
5,36 € 5 €

Ochrana rohov od REER ochráni aj vaše dieťatko pred úrazom. Je to perfektný pomocník ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti, kde objavujú svet malé detičky.

Reer Ochrana rohov stola 4ks anthracite DL
6 €

Chráni deti pred zranením ostrými rohmi. Pevné uchytenie a odstránenie bezo zvyškov vďaka špeciálne vyvinutej lepiacej páske. Mäkké na vonkajšej strane a tvrdé na vnútornej strane: pre maximálne tlmenie nárazov. Kombinuje v sebe vysokú funkčnosť a elegantný dizajn.

BabyDan Sada bezpečnostných prvkov Starter Set, 22ks
21 €

BabyDan Sada bezpečnostných prvkov Starter Set, 22 ks predstavuje najnutnejší základ bezpečnosti vo vašej domácnosti. Pomôže riešiť bezpečnosť dieťaťa v momente, keď sa stáva viac mobilným a začína všade liezť alebo chodiť samo po dome.

Reer Zábrana na sporák DesignLine
59 € 58 €
+ doprava zadarmo

Reer Zábrana na sporák DesignLine pre bezpečnosť detí. Kombinuje skvelú funkčnosť pre bezpečie dieťaťa a elegantný dizajn pre moderné kuchyne.

Clippasafe Ochranné gombíky sporák 4ks
7,81 €

Ochranné kryty Clippasafe zabraňujú nebezpečenstvu zapnutia alebo regulácie plynu. Pozor pozor, všetky mamičky aj oteckovia. Ak máte doma malého kuchtíka, ktorý sa už nemôže dočkať až začne vytvárať svoje Michelinské diela, odporúčame túto vychytávku na každý sporák. Využitie u **sporákov. Výrobok prestaňte používať ihneď, ako s ním **vie dieťa manipulovať.

Reer Držiak bezpečnostný na TV
11,56 € 11 €

Reer Držiak bezpečnostný na TV slúži pre zabránenie preklopenia TV zvedavým dieťaťom. Vzdialenosť od steny 5 – 18 cm. Možno s ním aj prispôsobiť **natočenie TV.

BabyDan Dvere pre priestorové zábrany NEW 72cm
49,30 €
+ doprava zadarmo

Modul Dvere pre priestorové zábrany Flex M, L, XL a ohrádku Park a Kid od BabyDan umožňujú rozšíriť možnosti vstupu v priestorovej zábrane a prispôsobiť používanie Vašim individuálnym požiadavkám.

BabyDan Keyguard - uzáver na kľúč dverí
9 €

BabyDan Keyguard – uzáver na kľúč dverí chráni pred možnosťou, aby si deti samy odomkli či zamkli dvere. Hodí sa na väčšinu typov kľúčov od domu, či od izby.

Reer Y Svorka
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Reer Y-Svorka umožňuje montáž vzperových zábran k okrúhlym stĺpikom – napríklad zábradliu. Balenie obsahuje 2 ks.

Chicco Nadstavec k zábrane 360 mm
19,12 € 18,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Chicco Nanstavec na zábranu do dverí či schodiska o veľkosti 360 mm.

Reer StairFlex upevňovací sada bílá
31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Montážní sada pro upevňování schodišťové zábrany. Inovovaný systém Power2Fix s pevnostními vlastnostmi, které nemají vliv na poškození přilehlého zábradlí. Materiálové složení z novozélandské borovice s kovovými a plastovými částmi. Reer StairFlex upevňovací sada je dodávána v bílé barevné variantě.

Reer WallFlex upevňovací sada na zeď
32,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Montážní sada pro upevňování většiny druhů zábran. Montáž je realizovatelná i přes vystupující podlahové krytiny či koberce. Materiálové složení z novozélandské borovice s plastovými částmi. Reer WallFlex upevňovací sada na zeď je dodávána v bílé barevné variantě.

Lascal Sada úchytov pre puzdro zábrany KiddyGuard Avant, Accent, Assure
21,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Pomocou inštalačnej sady, ktorú možno k zábrane dokúpiť (nie je súčasťou balenia) možno KiddyGuard® pripevniť k rúrkam zábradlia schodiska o štvorcovom profile (do max. 50 × 50mm), alebo guľatom profile (s priemerom do 50 mm).

BabyDan DanSafe ochrana variča, strieborná
38 €

Posledný kus za túto cenu!

BabyDan DanSafe ochrana variča strieborná je šírkovo nastaviteľná ochrana variča, ktorá zabráni dieťaťu dosiahnuť na varič či ohrievaný hrniec.

BabyDan Predĺženie zábrany PET Gate 2ks
20,20 €

Sada 2 ks rozšírení vysokej kovovej tlakovej zábrany Premier Pet Gate čierna. S každým dielom predĺženia je možné rozšíriť zábranu cca o 7 cm. Výška 105 cm.

BabyDan Baby Steps nadstavec na nohy k postieľke,
15 €

Posledný kus za túto cenu!

Baby Step nadstavec na nohy k postieľke – 2 kusy sa umiestňuje pod nohy postieľky pri hlavičke dieťaťa, aby zdvihli detskú postieľku a umožnili tak lepší spánok bábätkám s prechladnutím, boľavými uškami alebo podobnými problémami.

Reer StairFlex upevňovací sada antracit
31,90 €

Montážní sada pro upevňování schodišťové zábrany. Inovovaný systém Power2Fix s pevnostními vlastnostmi, které nemají vliv na poškození přilehlého zábradlí. Materiálové složení z borovice s kovovými a plastovými částmi. Reer StairFlex upevňovací sada je dodávána v antracitové barevné variantě.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: