ZOPA Zábrana Smart Close

ZOPA Zábrana Smart Close

Hodnotenie: 4,4
53,50 €

Zopa zábrana Smart Close je predlžovateľná kovová zábrana s automatickým zatváraním, ktorá rozdelí priestor podľa vašich predstáv. Manipuláciu uľahčí možnosť otvorenia jednou rukou. Je vhodná pre otvory od 75 do 96 cm.

BabyDan Predĺženie zábrany PET Gate 2ks
20,20 €

Sada 2 ks rozšírení vysokej kovovej tlakovej zábrany Premier Pet Gate čierna. S každým dielom predĺženia je možné rozšíriť zábranu cca o 7 cm. Výška 105 cm.

Safety 1st Magnetická poistka
19,28 € 17,70 €

Safety 1st Magnetická poistka zabezpečí skrinky pred zvedavými deťmi. Ľahko sa používa pomocou magnetického uvoľňovacieho kľúča. SecureTech® vizuálny indikátor správneho zamknutia.

Reer Ochrana rohov stola 4ks
4,20 € 4 €

Chráni pred zranením ostrými rohmi, individuálne prispôsobiteľná veľkosť orezaním: ideálny pre tenké a sklenené dosky stolov. Jednoduchá inštalácia, spoľahlivo drží, diskrétny dizajn.

BabyDan Sada bezpečnostných prvkov Starter Set, 22ks
21 €

BabyDan Sada bezpečnostných prvkov Starter Set, 22 ks predstavuje najnutnejší základ bezpečnosti vo vašej domácnosti. Pomôže riešiť bezpečnosť dieťaťa v momente, keď sa stáva viac mobilným a začína všade liezť alebo chodiť samo po dome.

Reer Zámok na okná a balkónové dvere
10 €

Reer Zámok na okná a balkónové dvere umožňuje montáž bez vŕtania, skrutkovania alebo lepenia. Uzamkne madlo v uzavretej alebo vyklonenej pozícii.

Reer Ochrana rohov stola 4ks anthracite DL
6 €

Chráni deti pred zranením ostrými rohmi. Pevné uchytenie a odstránenie bezo zvyškov vďaka špeciálne vyvinutej lepiacej páske. Mäkké na vonkajšej strane a tvrdé na vnútornej strane: pre maximálne tlmenie nárazov. Kombinuje v sebe vysokú funkčnosť a elegantný dizajn.

Reer Držiak bezpečnostný na TV
11,56 € 11 €

Reer Držiak bezpečnostný na TV slúži pre zabránenie preklopenia TV zvedavým dieťaťom. Vzdialenosť od steny 5 – 18 cm. Možno s ním aj prispôsobiť **natočenie TV.

BabyDan Dvere pre priestorové zábrany NEW 72cm
47,60 € 39,40 €

Modul Dvere pre priestorové zábrany Flex M, L, XL a ohrádku Park a Kid od BabyDan umožňujú rozšíriť možnosti vstupu v priestorovej zábrane a prispôsobiť používanie Vašim individuálnym požiadavkám.

Clippasafe Ochranné gombíky sporák 4ks
7,80 €

Ochranné kryty Clippasafe zabraňujú nebezpečenstvu zapnutia alebo regulácie plynu. Pozor pozor, všetky mamičky aj oteckovia. Ak máte doma malého kuchtíka, ktorý sa už nemôže dočkať až začne vytvárať svoje Michelinské diela, odporúčame túto vychytávku na každý sporák. Využitie u **sporákov. Výrobok prestaňte používať ihneď, ako s ním **vie dieťa manipulovať.

Reer Ochrana rohov stola 4ks
5,36 € 5 €

Ochrana rohov od REER ochráni aj vaše dieťatko pred úrazom. Je to perfektný pomocník ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti, kde objavujú svet malé detičky.

Reer Zábrana na sporák DesignLine
59 € 58 €

Reer Zábrana na sporák DesignLine pre bezpečnosť detí. Kombinuje skvelú funkčnosť pre bezpečie dieťaťa a elegantný dizajn pre moderné kuchyne.

Reer Y Svorka
10 €

Reer Y-Svorka umožňuje montáž vzperových zábran k okrúhlym stĺpikom – napríklad zábradliu. Balenie obsahuje 2 ks.

BabyDan DanSafe ochrana variča, strieborná
38 €

BabyDan DanSafe ochrana variča strieborná je šírkovo nastaviteľná ochrana variča, ktorá zabráni dieťaťu dosiahnuť na varič či ohrievaný hrniec.

Hauck Y - diel k zábranám (2 ks)
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Y – diel k zábranám (2ks). Vhodný na okrúhle stĺpiky, alebo zábradlia.

BabyDan Baby Steps nadstavec na nohy k postieľke,
14,74 € 12,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Baby Step nadstavec na nohy k postieľke – 2 kusy sa umiestňuje pod nohy postieľky pri hlavičke dieťaťa, aby zdvihli detskú postieľku a umožnili tak lepší spánok bábätkám s prechladnutím, boľavými uškami alebo podobnými problémami.

BabyDan Zaistenie okna 1ks, new pack
8,76 € 7,30 €

BabyDan Zaistenie okna 1ks, new pack – chytré upevnenie a kvalitné zaistenie okna pre zníženie nebezpečenstva na minimum.

BabyDan Keyguard - uzáver na kľúč dverí
9 €

Posledný kus za túto cenu!

BabyDan Keyguard – uzáver na kľúč dverí chráni pred možnosťou, aby si deti samy odomkli či zamkli dvere. Hodí sa na väčšinu typov kľúčov od domu, či od izby.

Reer Predĺženie Puristic
33,90 €

Predĺženie k bezpečnostnej zábrane Puristic. Kovovo-plastová konštrukcia Umožňuje rozšírenie až o 7 cm na každej strane. Veľmi jednoduché zapojenie v 2 krokoch. Reer Predĺženie Puristic je dodávané pre otváraciu a pántovú stranu v antracitovej farbe.

Reer StairFlex upevňovacia sada antracit
31,90 € 27,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Montážna sada pre upevňovanie väčšiny schodiskovej zábrany. Inovovaný systém Power2Fix s pevnostnými vlastnosťami, ktoré nemajú vplyv na poškodenie priľahlého zábradlia. Materiálové zloženie z borovice s kovovými a plastovými časťami. Reer WallFlex upevňovacia sada na stenu je dodávaná v antracitovom farebnom variante.

Reer StairFlex upevňovacia sada biela
31,90 €

Montážna sada pre upevňovanie väčšiny schodiskovej zábrany. Inovovaný systém Power2Fix s pevnostnými vlastnosťami, ktoré nemajú vplyv na poškodenie priľahlého zábradlia. Materiálové zloženie z novozélandskej borovice s kovovými a plastovými časťami. Reer StairFlex upevňovacia sada je dodávaná v bielom farebnom variante.

Reer WallFlex upevňovacia sada na stenu
32,90 € 28,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Montážna sada pre upevňovanie väčšiny druhov zábran. Montáž je realizovateľná aj napriek vystupujúcim podlahovým krytinám či kobercom. Materiálové zloženie z novozélandskej borovice s plastovými časťami. Reer WallFlex upevňovacia sada na stenu je dodávaná v bielom farebnom variante.

Safety 1st Magnetický zámok na skrinky
16,57 €

Safety 1st Magnetická poistka zabezpečí skrinky a zásuvky pred zvedavými deťmi. Ľahko sa používa pomocou magnetického uvoľňovacieho kľúča. SecureTech® vizuálny indikátor správneho zamknutia.

Safety 1st Rozšírenie zábrany Easy Close Metal, 7cm
5,90 €

Safety 1st Rozříření zábrany o 7cm. Vďaka tomuto predĺženiu sa dá Safety 1st zábrana predĺžiť o 7 cm, aby ste ju prispôsobili pre širšie priechod. Praktické zaklineniu bez vŕtania alebo skrutkovania v dvernom ráme alebo na stene. Kompatibilné so zábranami Safety 1st Easy Close Metal, Auto Close a Flat Step.