ZOPA Zábrana Smart Close

ZOPA Zábrana Smart Close

Hodnotenie: 4,2
53,50 €

Zopa zábrana Smart Close je predlžovateľná kovová zábrana s automatickým zatváraním, ktorá rozdelí priestor podľa vašich predstáv. Manipuláciu uľahčí možnosť otvorenia jednou rukou. Je vhodná pre otvory od 75 do 96 cm.

Reer Ochrana rohov stola 4ks
4,20 € 4 €

Chráni pred zranením ostrými rohmi, individuálne prispôsobiteľná veľkosť orezaním: ideálny pre tenké a sklenené dosky stolov. Jednoduchá inštalácia, spoľahlivo drží, diskrétny dizajn.

Reer Zámok na okná a balkónové dvere
10 €

Reer Zámok na okná a balkónové dvere umožňuje montáž bez vŕtania, skrutkovania alebo lepenia. Uzamkne madlo v uzavretej alebo vyklonenej pozícii.

Reer Ochrana rohov stola 4ks anthracite DL
6 €

Chráni deti pred zranením ostrými rohmi. Pevné uchytenie a odstránenie bezo zvyškov vďaka špeciálne vyvinutej lepiacej páske. Mäkké na vonkajšej strane a tvrdé na vnútornej strane: pre maximálne tlmenie nárazov. Kombinuje v sebe vysokú funkčnosť a elegantný dizajn.

BabyDan Sada bezpečnostných prvkov Starter Set, 22ks
21 €

Posledný kus za túto cenu!

BabyDan Sada bezpečnostných prvkov Starter Set, 22 ks predstavuje najnutnejší základ bezpečnosti vo vašej domácnosti. Pomôže riešiť bezpečnosť dieťaťa v momente, keď sa stáva viac mobilným a začína všade liezť alebo chodiť samo po dome.

Reer Držiak bezpečnostný na TV
11,56 € 11 €

Reer Držiak bezpečnostný na TV slúži pre zabránenie preklopenia TV zvedavým dieťaťom. Vzdialenosť od steny 5 – 18 cm. Možno s ním aj prispôsobiť **natočenie TV.

BabyDan Zaistenie okna 1ks, new pack
8,76 € 7 €

Posledný kus za túto cenu!

BabyDan Zaistenie okna 1ks, new pack – chytré upevnenie a kvalitné zaistenie okna pre zníženie nebezpečenstva na minimum.

BabyDan Y-kus pre zábradlie na schodoch - 2ks
7 €

Posledný kus za túto cenu!

Umožňuje použitie tlakovo upevňovaných zábran na schodiskách, ktoré sú vybavené zábradlím. Jedno balení obsahuje 2ks Y-kusu.

Reer Ochrana rohov stola 4ks
5,36 € 5 €

Ochrana rohov od REER ochráni aj vaše dieťatko pred úrazom. Je to perfektný pomocník ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti, kde objavujú svet malé detičky.

BabyDan Keyguard - uzáver na kľúč dverí
9 €

Posledný kus za túto cenu!

BabyDan Keyguard – uzáver na kľúč dverí chráni pred možnosťou, aby si deti samy odomkli či zamkli dvere. Hodí sa na väčšinu typov kľúčov od domu, či od izby.

Reer Y Svorka
10 €

Reer Y-Svorka umožňuje montáž vzperových zábran k okrúhlym stĺpikom – napríklad zábradliu. Balenie obsahuje 2 ks.

Reer Zábrana na sporák DesignLine
59 € 58 €

Reer Zábrana na sporák DesignLine pre bezpečnosť detí. Kombinuje skvelú funkčnosť pre bezpečie dieťaťa a elegantný dizajn pre moderné kuchyne.

Safety 1st Rozšírenie zábrany Easy Close Metal 7 cm, čierna
5,80 €

Safety 1st Rozšírenie zábrany o 7cm – Vďaka tomuto predĺženiu sa dá Safety 1st zábrana predĺžiť o 7 cm, aby ste ju prispôsobili pre širší priechod Praktické zaklinenie bez vŕtania alebo skrutkovania v dvernom ráme alebo na stene. – Kompatibilné so zábranami Safety 1st Easy Close Metal, Auto Close a Flat Step.

BabyDan Dvere pre priestorové zábrany NEW 72cm
49,30 €

Modul Dvere pre priestorové zábrany Flex M, L, XL a ohrádku Park a Kid od BabyDan umožňujú rozšíriť možnosti vstupu v priestorovej zábrane a prispôsobiť používanie Vašim individuálnym požiadavkám.

Chicco Nadstavec k zábrane 360 mm
24,90 € 19 €

Posledný kus za túto cenu!

Chicco Nanstavec na zábranu do dverí či schodiska o veľkosti 360 mm.

BabyDan Predĺženie pre Pet gate 2ks-36%
15,90 € 10,17 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada 2 ks rozšírenie kovovej zábrany Pet gate. S každým dielom predĺženia je možné rozšíriť zábranu cca o 7 cm.

BabyDan Predĺženie zábrany PET Gate 2ks
20,20 €

Sada 2 ks rozšírení vysokej kovovej tlakovej zábrany Premier Pet Gate čierna. S každým dielom predĺženia je možné rozšíriť zábranu cca o 7 cm. Výška 105 cm.

Reer StairFlex upevňovacia sada antracit
31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Montážna sada pre upevňovanie väčšiny schodiskovej zábrany. Inovovaný systém Power2Fix s pevnostnými vlastnosťami, ktoré nemajú vplyv na poškodenie priľahlého zábradlia. Materiálové zloženie z borovice s kovovými a plastovými časťami. Reer WallFlex upevňovacia sada na stenu je dodávaná v antracitovom farebnom variante.

Lascal Sada úchytov pre puzdro zábrany KiddyGuard Avant, Accent, Assure
21,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Pomocou inštalačnej sady, ktorú možno k zábrane dokúpiť (nie je súčasťou balenia) možno KiddyGuard® pripevniť k rúrkam zábradlia schodiska o štvorcovom profile (do max. 50 × 50mm), alebo guľatom profile (s priemerom do 50 mm).

Reer StairFlex upevňovacia sada biela
31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Montážna sada pre upevňovanie väčšiny schodiskovej zábrany. Inovovaný systém Power2Fix s pevnostnými vlastnosťami, ktoré nemajú vplyv na poškodenie priľahlého zábradlia. Materiálové zloženie z novozélandskej borovice s kovovými a plastovými časťami. Reer StairFlex upevňovacia sada je dodávaná v bielom farebnom variante.

Reer WallFlex upevňovacia sada na stenu
32,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Montážna sada pre upevňovanie väčšiny druhov zábran. Montáž je realizovateľná aj napriek vystupujúcim podlahovým krytinám či kobercom. Materiálové zloženie z novozélandskej borovice s plastovými časťami. Reer WallFlex upevňovacia sada na stenu je dodávaná v bielom farebnom variante.

Safety 1st Rozšíření zábrany Easy Close Metal, 7cm
5,90 €

Safety 1st Rozříření zábrany o 7cm. Díky tomuto prodloužení se dá Safety 1st zábrana prodloužit o 7 cm, abyste ji přizpůsobili pro širší průchod. Praktické zaklínění bez vrtání nebo šroubování v dveřním rámu nebo na stěně. Kompatibilní se zábranami Safety 1st Easy Close Metal, Auto Close a Flat Step.

Clippasafe Ochranné gombíky sporák 4ks
7,80 €

Ochranné kryty Clippasafe zabraňujú nebezpečenstvu zapnutia alebo regulácie plynu. Pozor pozor, všetky mamičky aj oteckovia. Ak máte doma malého kuchtíka, ktorý sa už nemôže dočkať až začne vytvárať svoje Michelinské diela, odporúčame túto vychytávku na každý sporák. Využitie u **sporákov. Výrobok prestaňte používať ihneď, ako s ním **vie dieťa manipulovať.

BabyDan Baby Steps nadstavec na nohy k postieľke,
14,74 € 11,40 €

Baby Step nadstavec na nohy k postieľke – 2 kusy sa umiestňuje pod nohy postieľky pri hlavičke dieťaťa, aby zdvihli detskú postieľku a umožnili tak lepší spánok bábätkám s prechladnutím, boľavými uškami alebo podobnými problémami.

Safety 1st Magnetický zámok na skrinky
11,75 € 11 €

Safety 1st Magnetická poistka zabezpečí skrinky a zásuvky pred zvedavými deťmi. Ľahko sa používa pomocou magnetického uvoľňovacieho kľúča. SecureTech® vizuálny indikátor správneho zamknutia.

Safety 1st Magnetická poistka
19,28 € 17,70 €

Safety 1st Magnetická poistka zabezpečí skrinky pred zvedavými deťmi. Ľahko sa používa pomocou magnetického uvoľňovacieho kľúča. SecureTech® vizuálny indikátor správneho zamknutia.

Safety 1st Rozšírenie zábrany Easy Close Metal 14 cm, čierna
9,20 €

Safety 1st Rozšírenie zábrany o 14cm. Vďaka tomuto predĺženiu sa dá Safety 1st zábrana predĺžiť o 14 cm, aby ste ju prispôsobili pre širší priechod. Praktické zaklinenie bez vŕtania alebo skrutkovania v dvernom ráme alebo na stene. Kompatibilný so zábranami Safety 1st Easy Close Metal a Auto Close.

Safety 1st Rozšírenie zábrany Easy Close Extra Tall, 7cm
7,81 € 6,60 €

Safety 1st Rozšírenie zábrany o 7cm. Vďaka tomuto predĺženiu sa dá Safety 1st zábrana predĺžiť o 7 cm, aby ste ju prispôsobili pre širší priechod. Praktické zaklinenie bez vŕtania alebo skrutkovania v dvernom ráme alebo na stene. Kompatibilné so zábranami Safety 1st Easy Close Extra Tall.