Počet nájdených produktov: 131

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Cranová Rebekah: Ako sa zamilovať do blázna
9,90 €

8,51 €

Šestnásťročná Zander Osbornová žije vo vlastnom svete a očividne sa trápi. Jedného dňa jej rodičia oznámia, že ju prihlásili do tábora Padova, päťtýždňového programu pre problémových tínedžerov. Zander tam nezapadá, alebo si to aspoň myslí.


Formanová Gayle: Stratení
10,90 €

8,72 €

Novinka

V rušnom Central Parku sa za zvláštnych okolností stretnú traja mladí ľudia. Nádejná speváčka Freya, ktorá počas nahrávania debutového albumu stratila hlas a jej mama prežíva nečakanú prekážku horšie než samotná dcéra.


Geigerová A. V.: Sleduj ma
10,90 €

9,37 €

Tessin svet je veľmi malý. Pre chorobu zvanú agorafóbia, strach z voľných priestranstiev, nevychádza z izby. Jediný únik z nepeknej reality pre ňu predstavuje jej idol, popový spevák Eric Thorn.


Green John: Všade samé korytnačky
11,90 €

10,23 €

Šestnásťročná Aza Holmesová nikdy nemala v úmysle riešiť záhadný prípad zmiznutia miliardára Russella Picketta. Lenže keď sa jej najlepšia kamoška Daisy Ramirezová dozvie, že v hre je odmena stotisíc dolárov, s nadšením sa vrhne do vyšetrovania.


Jankovičová Barbora: Anjelský prach
13,90 €

11,95 €

Úspešná právnička Katherine McRyanová si svoj život dokonale naplánovala a mala ho rada presne taký, aký bol. Za žiadnu cenu nechcela dopustiť, aby sa minulosť opakovala.


Konenová Leah: Láska a iné vykoľajenia
9,90 €

8,51 €

Noe je beznádejný romantik. Vracia sa domov, aby sa dal dokopy s bývalou priateľkou Rinou, s ktorou sa rozišiel pred odchodom na vysokú školu. Ammy neverí v pravú lásku – príkladom sú jej rodičia. Otec si našiel novú rodinu a mama to nezvláda.


Silvermanová Laura: Leto bez vody
10,90 €

9,37 €

Anise plánuje stráviť každú minútu letných prázdnin s priateľmi: surfovaním, maškrtením dobrôt na pláži a posedávaním pri ohni až do úsvitu.


Štelbaská Zuzana: (Takmer) dospelé poviedky
8,90 €

7,65 €

Láska a zamilovanosť by mali byť romantické, ale v skutočnosti ich otrieskali o steny a chodníky. Hrdinovia tesne pred dospelosťou zažívajú svoje trápne, tragikomické a mysteriózne zážitky prvých vzťahov, pozorovaní dvoma pouličnými mačkami.


Brown Dan: Da Vinciho kód
13,90 €

11,95 €

Profesor Robert Langdon, odborník na symboliku na Harvardovej univerzite, má v Paríži prednášku. Po nej ho čaká stretnutie s uznávaným kurátorom svetoznámeho múzea Louvre. Ten však nepríde.


Coleová Tillie: Tisíc chlapčenských bozkov
12,90 €

11,09 €

Rune pochádza z Nórska. Má päť rokov a nepáči sa mu, že sa musí s rodičmi presťahovať do Ameriky, kde jeho otec dostal prácu. Po príchode sa však zoznámi s rovesníčkou Poppy a jeho život je hneď ružovejší.


Hooverová Colleen: Končí sa to nami
11,90 €

10,23 €

Lily si v detstve vytrpela svoje. Po otcovej smrti opúšťa rodný Maine a usádza sa v Bostone, v meste, kde je všetko lepšie. Aspoň tak jej to kedysi tvrdil Atlas, Lilina spriaznená duša a prvá láska.


Keatingová Lucy: Doslova
9,90 €

8,51 €

Ľúbostný príbeh dvoch mladých ľudí sa odohráva na hranici reality a literárnej fikcie…

Annabellin život bol vždy dokonalý s veľkým D.


Škovierová Barbora: Ako kolibrík
9,90 €

8,51 €

Sofia má šestnásť. Manželstvo jej rodičov sa rozpadáva a mama jej neskutočne lezie na nervy. Ešteže je tu Patrik, s ktorým chodí. A najlepšia kamarátka Eva! No a samozrejme tanec, ktorý miluje. V škole dostanú za úlohu napísať zvláštny sloh.


McManusová Karen M.: Jeden z nás klame
10,90 €

9,37 €

V jedno popoludnie sa piati stredoškoláci, ktorých na prvý pohľad nič nespája, ocitnú po škole, hoci nič zlé nespravili – vraj.


Nivenová Jennifer: Vesmír na pleciach
12,90 €

11,09 €

Libby Stroutovú vraj každý dobre pozná – veď pred pár rokmi ju vyhlásili za najtučnejšiu tínedžerku sveta. No nikto sa neunúva nazrieť jej do duše, aby zistil, kým naozaj je a čím si prešla. Jacka Masselina vraj tiež každý dobre pozná.


Smalová Holly: Rebelka
11,90 €

10,23 €

Hurá! Ide sa do Ameriky! Harriet je od radosti celá bez seba, keď im hlava rodiny oznámi, že ide pracovať do New Yorku. Už sa nevie dočkať, ako prevalcuje krajinu mrakodrapov, múzeí a žltých taxíkov.


Wargová Jasmine: Každý deň sa počíta
9,90 €

8,51 €

Čo je nezvyčajné na tom, keď dievča už od trinástich rokov posiela listy slávnemu rockerovi? Nič, pokiaľ si, celkom oprávnene, nemyslí, že je jeho dcéra.


Carmacková Cora: Zbohom, klamstvá
10,90 €

9,37 €

Max Millerová je v poriadnej kaši. Rodičia práve pricestovali do mesta a chcú sa s ňou stretnúť – okamžite! Max obleje studený pot. Veď keď zbadajú jej prefarbené vlasy, tetovania a pírsingy, určite ju vydedia.


Carmacková Cora: Zbohom, nevinnosť
9,90 €

8,51 €

Študentku herectva Bliss Edwardsovú už nebaví byť poslednou pannou v okolí, preto sa rozhodne pre radikálne riešenie – románik na jednu noc.


Darhowerová J.M.: Sempre – Navždy
14,90 €

12,81 €

Sedemnásťročná Haven Antonelliová nikdy nepoznala slobodu. Odmalička vyrastala ako novodobá otrokyňa v izolácii uprostred púšte, kde spolu s matkou tvrdo pracovala a znášala neľudské zaobchádzanie.


Dashner James: Labyrint: Smrteľná liečba
12,90 €

11,09 €

Thomas z vlastných skúseností dobre vie, že CHAOS-u nemožno veriť. Predstavitelia organizácie ho však presviedčajú, že klamať už nie je potrebné.


Dashner James: Labyrint: Útek
12,90 €

11,09 €

Keď sa Thomas preberie vo výťahu, jediné, na čo si spomína, je jeho krstné meno. Nemá nijaké spomienky na rodičov ani na domov. Pamäť má prázdnu, ale nie je v tom sám.


Dashner James: Labyrint - trilógia
19,90 €

17,11 €

SKVELÁ DYSTOPICKÁ SÉRIA – TRI KNIHY V JEDNOM

Thomas sa jedného dňa zobudí uprostred Labyrintu bez jedinej spomienky na to, kým bol predtým.


Dashner James: Labyrint: Zhorenisko
13,90 €

11,95 €

Thomas veril, že útek z Labyrintu prinesie Flekárom slobodu, ale nemohol sa väčšmi mýliť. Život nie je ani zďaleka taký jednoduchý a ukazuje sa, že to, čo spočiatku vyzeralo ako koniec trápenia, je iba jeho začiatkom.


Dohertyová Meghan: Nebuď hulvát
10,90 €

9,37 €

Hoci nikto nechce byť hulvát, grobianov a nevychovancov nájdeme všade. Predbiehajú sa, ohovárajú nás, obsadzujú nám miesto, dokonca sa dokážu premeniť na online trollov.


Formanová Gayle: Bola som tu
9,90 €

8,51 €

Cody Reynoldsová sa nevie zmieriť so stratou najlepšej priateľky Meg, ktorá nečakane spáchala samovraždu. Nevie pochopiť, prečo taká úžasná, energická a priateľská osoba túžila zomrieť a neustále ju prenasleduje pocit viny.


Formanová Gayle: Kam zmizla
9,90 €

8,51 €

Od tragickej autonehody prešli tri roky… Mia prežila, stratila však najbližšiu rodinu aj chuť žiť. Pomohli jej lekári, kamaráti, a najmä jej priateľ, gitarista Adam Wilde.


Formanová Gayle: Zostaň so mnou - Ak zostanem
7,90 €

6,79 €

Talentovaná violončelistka Mia má sedemnásť rokov a vlastne všetko, po čom jej srdce piští – trochu otravnú, ale milujúcu rodinu, priateľa rockera Adama, bezstarostný život.


Gibbsová Abigail: Jesenná ruža - Temná hrdinka
13,90 €

11,95 €

Autumn Rose je výnimočné dievča s nadprirodzenými schopnosťami. Pochádza z významného sagijského rodu, ktorý vládne najsilnejšou mágiou.


Green, David Levithan John: Will Grayson, Will Grayson
12,90 €

11,09 €

V jeden studený večer sa na najnepravdepodobnejšom mieste v Chicagu stretnú dvaja neznámi chlapci s rovnakým menom. Od tej chvíle sa ich životy prepletajú. Hoci žijú na rozličných predmestiach jedného mesta, akoby žili na rozličných planétach.


Green John: Na vine sú hviezdy, 2. vydanie
9,90 €

8,51 €

Odkedy Hazel v trinástich rokoch diagnostikovali rakovinu štítnej žľazy v štvrtom štádiu, pripravovala sa na vlastnú smrť. Potom sa stal medicínsky zázrak a metastázy v pľúcach sa jej zmenšili.


Green John: Papierové mestá
12,90 €

11,09 €

Margo Rothová-Spiegelmanová. Jej bláznivé dobrodružstvá sa zakaždým prehnali školou ako letná búrka: na gitare ju naučil hrať nejaký starký v polorozpadnutom dome v mississippskom Hot Coffee.


Green John: Papierové mestá, 3. vydanie
9,90 €

8,51 €

Margo Rothová-Spiegelmanová. Jej bláznivé dobrodružstvá sa zakaždým prehnali školou ako letná búrka: na gitare ju naučil hrať nejaký starký v polorozpadnutom dome v mississippskom Hot Coffee.


Green John: Poučka o podstate predvídateľnosti Katherín
12,90 €

11,09 €

Colin Singleton má vo vzťahu k nežnému pohlaviu svoj jasný typ – dievčatá, ktoré sa volajú Katherine. Má to však chybu – zakaždým od nich dostane kopačky. Stalo sa mu to už presne devätnásťkrát.


Green, Maureen Johnsonová, Lauren Myracl: Nech sneží
10,90 €

9,37 €

Na Štedrý večer sa na mestečko Gracetown zosype bohatá snehová nádielka. Zasnežená vianočná krajina je síce hotová idylka, ale všetko s mierou. Pre nezjazdné cesty a metrové záveje kolabuje doprava a kalamita je na svete.


Greenová Sally: Half Bad – Polozlý
11,90 €

10,23 €

„Nič nie je dobré alebo zlé samo osebe: záleží na tom, čo vidíme my.“ William Shakespeare, Hamlet

Nathanovi v žilách koluje dvojaká krv.


Hooverová Colleen: Beznádejná
12,90 €

11,09 €

Sky začne chodiť do školy až krátko pred osemnástymi narodeninami, dovtedy ju doma vyučovala adoptívna matka Karen. Nikdy proti tomu neprotestovala – ak jej v živote niečo chýbalo, tak len televízia a internet.


Hooverová Colleen: Život jedna báseň
9,90 €

8,51 €

Laykenini rodičia sa nevedeli dohodnúť: matka ju chcela pomenovať Layla podľa piesne Erica Claptona, otec navrhoval meno Kennedy podľa Kennedyovcov – hociktorého z nich. Kompromisom vzniklo meno Layken.


Hooverová Colleen: Odvrátená tvár lásky
13,90 €

11,95 €

Tate Collinsová sa nezaľúbi na prvý pohľad, keď sa stretne s tajomným a príťažlivým pilotom Milesom Archerom. Nezájdu ani tak ďaleko, aby sa z nich stali dobrí priatelia.


Johansenová Erika: Invázia do Tearlingu
15,90 €

13,67 €

Kelseu Glynnovú, mladú kráľovnú Tearlingu, čaká výzva, akej dosiaľ nečelila. Zastavením zásielok otrokov do Mortmesnu nahnevala Červenú kráľovnú – brutálnu vládkyňu, ktorej moc pramení z čiernej mágie.


Johansenová Erika: Kráľovná Tearlingu
13,90 €

11,95 €

V deň svojich devätnástych narodenín sa princezná Kelsea, vychovávaná vo vyhnanstve, vydá na nebezpečnú púť. Márnivá a sebecká kráľovná Elyssa je mŕtva a Kelsea musí zasadnúť na trón, ktorý jej právom patrí.


Kateová Lauren: Vodopád
13,90 €
13,21 €

Eurekine slzy zaplavili zem a Atlantída ožíva aj so svojím krutým kráľom Atlasom. Len Eureka ho môže zastaviť, no najprv sa musí naučiť, ako proti nemu bojovať.


Keatingová Lucy: Zavri oči a snívaj
10,90 €

9,37 €

Zavri oči a oddaj sa svojim snom, presne tak ako hlavná hrdinka tohto mierne uleteného príbehu Alice. Celé roky sníva o chlapcovi, s ktorým cestuje po svete a prežíva s ním množstvo krásnych a dobrodružných chvíľ.


Lockhartová Emily: Klamári
9,90 €

8,51 €

Významná rodina Sinclairovcov prichádza každé leto na svoj súkromný ostrov pri Massachusetts, aby tam trávila prázdniny. Rok čo rok sa tak stretávajú aj štyri spriaznené duše, sesternice Cadence a Mirren, bratranec Johnny a Gat.