Toddová Anna: After - Tajomstvo
18,90 € 16,25 €

Tessa práve urobila najdôležitejšie rozhodnutie svojho života, no vzápätí sa všetko mení. Nečakané odhalenia o rodinách Tessy i Hardina naznačujú, že skutočnosť je iná, než si obaja mysleli.

Montgomery Lucy Maud: Anna v Avonlea, 9. doplnené vydanie
9,50 € 8,17 €

V druhom príbehu Anna prežíva šťastné chvíle v Zelenom dome, v škole a s priateľkou Dianou, ktoré však zakalí smrť jej milovaného Mateja. Anna sa vzdáva možnosti ísť ďalej študovať a zostáva u Marilly, aby jej pomohla s hospodárstvom.

Smalová Holly: Šprtka
11,90 € 10,23 €

„Volám sa Harriet Mannersová a som šprtka,“ hovorí o sebe hlavná hrdinka tejto knihy. Vie, že mačka má tridsaťdva svalov v každom uchu, že „okamih“ trvá stotinu sekundy a že priemerný človek sa smeje pätnásť ráz za deň.

Hronská Branislava: Sníček
9,90 € 8,51 €

Sníček Hugo deťom splní, čokoľvek si vysnívajú! Vždy v noci im prináša pekné sny, ale cez deň sa nudí. Sám je ešte neposedné dieťa a chce sa zabávať. A tak si zmyslí, že súrodencov Luciu a Damiána navštívi, aj keď nespia.

Kennedyová Elle: Omyl
11,90 € 10,23 €

Je rodený hráč… John je tretiak na vysokej a môže mať každú, na ktorú si ukáže.

Cerula Miron: Tajomný lovec
7,70 € 6,62 €

V tejto knihe zobrazujem život vojnového veterána a invalida po 1.svetovej vojne. Osudy v jeho bohatom, pytliackom a poľovníckom živote vo Východných Karpatoch.

Gohlová Christiane: Jazdecká horúčka (Lea a kone 7)
7,49 € 6,44 €

Nový kôň v jazdeckej stajni – prekrásny waleský kob! Je však čudné, že jeho majiteľ Dárius sa o neho takmer nestará. Lea a jej priateľky to nedokážu pochopiť. Dárius sa navyše ešte aj spriatelí s tou sivou myškou Nele.

Starling Robert: Dráčik, nehnevaj sa!
6,90 € 5,93 €

Rúfus je milý chlapík, ale keď mu niekto káže, čo má robiť, tak sa veľmi… veľmi… nahnevá.

Vtipný, výchovne zameraný príbeh o dráčikovi, ktorý má problémy pre svoju ohnivú povahu.

Rowlingová Joanne K.: Harry Potter - sada
59,90 € 51,51 €
+ doprava zadarmo

Harry Potter je sirota, žije v izbičke pod schodmi u príšerných príbuzných a až do jedenástych narodenín si myslí, že je obyčajný chalan. Lenže potom dostane záhadné listy, navštívi ho sympatický obor a dozvie sa niečo, čo mu navždy zmení život.

Rowlingová Joanne K.: Harry Potter 2 a Tajomná komnata
13,90 € 11,95 €

vráti do čarodejníckej školy. Jedného dňa sa v jeho izbe objaví čudné, zlomyseľné stvorenie. Volá sa Dobby a tvrdí, že ak sa Harry vráti na Rokfort, hrozí mu smrteľné nebezpečenstvo. A neklame.

autor neuvedený: Malá ilustrovaná detská encyklopédia, 2. vydanie
13,90 € 11,95 €

Táto encyklopédiaje kniha plná zaujímavostí z oblastí, ktorým deti venujú najväčšiu pozornosť. Ich zvedavosť uspokojí množstvo ilustrácií. Jednoduchý výklad vystihuje podstatu tém, tak ako nijaká iná doposiaľ vydaná kniha pre najmenších čitateľov.

Dickens Charles: Vianočná koleda
11,90 € 10,23 €

Pán Scrooge je známy ako lakomec a jeho chamtivosť nepozná hraníc. Dokonca ani na Vianoce sa jeho tvrdé srdce neobmäkčí, len podráždene a s kyslým výrazom na tvári sleduje predvianočný zhon.

Kateová Lauren: Zamilovaní anjeli
9,90 € 8,51 €

Láska niekedy potrebuje povzbudenie od strážnych anjelov, aby sa mohla dvihnúť zo zeme. No len čo párkrát mávne krídlami, treba jej dôverovať, že poletí sama, do najvyšších možných výšin, do neba – a ešte ďalej.

McGuireová Jamie: Proroctvo
10,23 €

Nina Greyová sa iba nedávno zotavila z nebezpečného konfliktu s peklom, a už je nútená deliť si čas medzi štúdium na Brownovej univerzite a spoločnosť Titan Shipping.

Toddová Anna: After – Bozk, 2.vydanie
16,90 € 14,53 €

Tessa je slušne vychované dievča, ktoré randí s milým, spoľahlivým chlapcom. V živote má jasný cieľ, ambície a matku, ktorá dohliada, aby to tak zostalo.

Toddová Anna: After - Sľub
16,90 € 14,53 €

Tessa sa dozvedá krutú pravdu o začiatkoch jej vzťahu s Hardinom. Už neraz sa presvedčila, že chlapec, ktorého miluje, býva krutý, ale také poníženie nečakala ani v najhoršom sne. Musí sa zmieriť s tým, že Hardin navždy ostane…Hardinom.

Albertalli Becky: Já, Simon - 2.vydání
11,70 € 10,06 €

Šestnáctiletý Simon už nějakou dobu ví, že je gay, ale ještě není připravený sdělit to okolnímu světu. Jedinou výjimkou je tajemný Blue, se kterým si Simon už několik měsíců vyměňuje e-maily a jejich vzájemné pouto sílí.

Albertalli Becky: Probuzení Šimona Spiera
11,70 € 10,06 €

Na začátku všeho byly nevinné zprávy Tumblru… Poté co se Simon zapomněl odhlásit ze školního počítače, najde jeho korespondenci spolužák Martin a začne ho vydírat. Simon je totiž gay a před svými spolužáky to stále tají.

Alcottová, Francesca Rossiová Louisa May: Malé ženy
11,90 € 10,23 €

Plachá Beth, pokojná Meg, opovážlivá Amy a dobrodružná Jo – to sú Malé ženy, hrdinky klasického románu autorky Louisy May Alcottovej. Štyri sestry spolu s mamičkou pri čakaní na otcov návrat z vojny zmietajú každodenné radosti a starosti.

Amelin Michel: Stretnutie na Pobreží lásky
6,70 € 5,76 €

14-ročná Amandine sa dozvie, že sa má cez prázdniny stretnúť s Rodriguem. Ale to je strašné! Nevideli sa celé štyri roky a počas tejto doby Amandine veľmi, ale naozaj veľmi pribrala.

Arden William: 3x Traja pátrači (72, 73, 74)
12,90 € 11,09 €

!!! TROJNÁSOBNÉ DOBRODRUŽSTVO !!! TRAJA PÁTRAČI 3 x v jednej knižke! Nové, doteraz do slovenčiny nepreložené vydania pôvodných anglických titulov od autora Williama Ardena.

Arden William: Tajomstvo pruhovanej mačky
6,90 € 5,93 €

Dvaja z našich Troch pátračov spolu s novým kamarátom sa ocitli zatvorení v starom dome. A to všetko pre červeno-čiernu pruhovanú plyšovú mačku z cirkusu pána Carsona, ktorý práve zavítal do Rocky Beach.

Arthur Robert: Tajomstvo strašidelného zámku
6,90 € 5,93 €

Prvý diel zo série Traja pátrači zavedie Jupitera, Petra a Boba do starobylého opusteného zámku hrôzy, ktorý potrebuje slávny režisér Alfréd Hitchcock na natáčanie filmu.

Arthur Robert: Záhada miznúceho pokladu (6.), 4.vyd.
6 € 5,16 €

V tomto príbehu Traja pátrači zažívajú také dobrodružstvá, od ktorých až vlasy dupkom vstávajú. Vyšetrujú veľmi čudnú krádež v múzeu a pomáhajú staršej spisovateľke, ktorú v noci strašia akísi škriatkovia.

Arthur Robert: Záhada vreštiacich hodín, 3. vyd.
6,90 € 5,93 €

Rútili sa opustenou cestou a so zúfalstvom očakávali, kedy sa už konečne objavia prvé domy Rocky Beach. Vtom Harry musel zatiahnuť až k pravému okraju, aby sa vyhol jame. Prenasledujúce auto bolo okamžite vedľa nich a začalo ich vytláčať z cesty.