Toddová Anna: After – Bozk, 2.vydanie
16,90 €

14,53 €

Tessa je slušne vychované dievča, ktoré randí s milým, spoľahlivým chlapcom. V živote má jasný cieľ, ambície a matku, ktorá dohliada, aby to tak zostalo.


Wattová Erin: Prekliaty princ
12,23 €

Reed Royal má všetko, na čo si spomenie – atraktívny vzhľad, spoločenské postavenie, peniaze. Dievčatá stoja v radoch, aby si s ním vyšli na rande, chalani mu závidia.


Toddová Anna: Ženy z rodu Springovcov
12,90 €

11,09 €

Meg, Jo, Beth a Amy sú sestry. Každá je iná, ale trápia ich rovnaké starosti – otec na misii v Iraku a mama skrývajúca tajomstvo. Túžia po živote, za ktorý sa nebudú hanbiť, celkom inom, aký práve vedú.


Kennedyová Elle: Návrh
12,90 €

10,32 €

Novinka

Vysokoškoláčka Hannah Wellsová konečne stretla príťažlivého chalana. V bežných oblastiach života je sebaistá, ale pokiaľ ide o sex a zvádzanie, brzdí ju traumatická skúsenosť. Lenže ako má upútať platonickú lásku, ak nevystrčí hlavu z ulity?


Wattová Erin: Palác klamstiev
11,90 €

10,23 €

Ella Harperová v živote prekonala množstvo problémov. Je tvrdá, odolná a ochotná podstúpiť čokoľvek, len aby ochránila svojich milovaných. Lenže tajomstvo, ktoré visí nad jej zmŕtvychvstalým otcom a priateľom, možno neunesie.


Formanová Gayle: Stratení
10,90 €

9,37 €

V rušnom Central Parku sa za zvláštnych okolností stretnú traja mladí ľudia. Nádejná speváčka Freya, ktorá počas nahrávania debutového albumu stratila hlas a jej mama prežíva nečakanú prekážku horšie než samotná dcéra.


Riversová Karen: Niečo si želaj
10,90 €

8,72 €

Novinka

Šestnásťročná Elyse sa vracia lietadlom zo súťaže školských kapiel. Paríž mal byť dejiskom pamätných zážitkov, no okrem hádky s najlepšou kamarátkou Kath sa nič výnimočné neudialo.


Konenová Leah: Láska a iné vykoľajenia
9,90 €

8,51 €

Noe je beznádejný romantik. Vracia sa domov, aby sa dal dokopy s bývalou priateľkou Rinou, s ktorou sa rozišiel pred odchodom na vysokú školu. Ammy neverí v pravú lásku – príkladom sú jej rodičia. Otec si našiel novú rodinu a mama to nezvláda.


Opet Peter "Petko": Život Adama 3  - Dvanásť rokov rebelom
6,90 €

5,93 €

Ahoj! Volám sa Adam, som siedmak, mám dvanásť rokov. Mám aj dvoch súrodencov, s ktorými sa musím deliť o peniaze svojich rodičov. Našťastie, som najstaršie z detí, a preto mám vlastnú izbu, do ktorej ostatní vstupujú len na moje povolenie.


Starling Robert: Dráčik, nehnevaj sa!
6,90 €

5,93 €

Rúfus je milý chlapík, ale keď mu niekto káže, čo má robiť, tak sa veľmi… veľmi… nahnevá.

Vtipný, výchovne zameraný príbeh o dráčikovi, ktorý má problémy pre svoju ohnivú povahu.


Jankovičová Barbora: Anjelský prach
13,90 €

11,95 €

Úspešná právnička Katherine McRyanová si svoj život dokonale naplánovala a mala ho rada presne taký, aký bol. Za žiadnu cenu nechcela dopustiť, aby sa minulosť opakovala.


Nivenová Jennifer: Vesmír na pleciach
12,90 €

11,09 €

Libby Stroutovú vraj každý dobre pozná – veď pred pár rokmi ju vyhlásili za najtučnejšiu tínedžerku sveta. No nikto sa neunúva nazrieť jej do duše, aby zistil, kým naozaj je a čím si prešla. Jacka Masselina vraj tiež každý dobre pozná.


Alcottová, Francesca Rossiová Louisa May: Malé ženy
11,90 €

10,23 €

Plachá Beth, pokojná Meg, opovážlivá Amy a dobrodružná Jo – to sú Malé ženy, hrdinky klasického románu autorky Louisy May Alcottovej. Štyri sestry spolu s mamičkou pri čakaní na otcov návrat z vojny zmietajú každodenné radosti a starosti.


Bartóková Mira: Malý zázrak
11,90 €

10,23 €

Vitajte v Domove pre neposlušné a nechcené tvory, v ktorom vládne zlá slečna Pleslivá. Ľstivá darebáčka verí, že jej malí zverenci žijú iba preto, aby jej slúžili a trpeli.


Green John: Všade samé korytnačky
11,90 €

10,23 €

Šestnásťročná Aza Holmesová nikdy nemala v úmysle riešiť záhadný prípad zmiznutia miliardára Russella Picketta. Lenže keď sa jej najlepšia kamoška Daisy Ramirezová dozvie, že v hre je odmena stotisíc dolárov, s nadšením sa vrhne do vyšetrovania.


Hooverová Colleen: Končí sa to nami
11,90 €

10,23 €

Lily si v detstve vytrpela svoje. Po otcovej smrti opúšťa rodný Maine a usádza sa v Bostone, v meste, kde je všetko lepšie. Aspoň tak jej to kedysi tvrdil Atlas, Lilina spriaznená duša a prvá láska.


Smalová Holly: Rebelka
11,90 €

10,23 €

Hurá! Ide sa do Ameriky! Harriet je od radosti celá bez seba, keď im hlava rodiny oznámi, že ide pracovať do New Yorku. Už sa nevie dočkať, ako prevalcuje krajinu mrakodrapov, múzeí a žltých taxíkov.


Swift, Francesca Rossiová Jonathan: Gulliverove cesty
11,90 €

10,23 €

Ak snívate o cestovaní do tajomných vzdialených krajín, objavovaní zvláštnych nových národov a prežívaní neuveriteľných dobrodružstiev, potom majstrovské dielo Jonathana Swifta je kniha pre vás!


Wattová Erin: Papierová princezná
11,90 €

10,23 €

S Ellou Harperovou sa život nemaznal. Sťahovala sa z miesta na miesto, zápasila s finančnými ťažkosťami, no verila, že jedného dňa sa z bahna dostane. Po matkinej smrti však ostala sama.


Geigerová A. V.: Sleduj ma
10,90 €

9,37 €

Tessin svet je veľmi malý. Pre chorobu zvanú agorafóbia, strach z voľných priestranstiev, nevychádza z izby. Jediný únik z nepeknej reality pre ňu predstavuje jej idol, popový spevák Eric Thorn.


McManusová Karen M.: Jeden z nás klame
10,90 €

9,37 €

V jedno popoludnie sa piati stredoškoláci, ktorých na prvý pohľad nič nespája, ocitnú po škole, hoci nič zlé nespravili – vraj.


Silvermanová Laura: Leto bez vody
10,90 €

9,37 €

Anise plánuje stráviť každú minútu letných prázdnin s priateľmi: surfovaním, maškrtením dobrôt na pláži a posedávaním pri ohni až do úsvitu.


Cranová Rebekah: Ako sa zamilovať do blázna
9,90 €

8,51 €

Šestnásťročná Zander Osbornová žije vo vlastnom svete a očividne sa trápi. Jedného dňa jej rodičia oznámia, že ju prihlásili do tábora Padova, päťtýždňového programu pre problémových tínedžerov. Zander tam nezapadá, alebo si to aspoň myslí.


Hronská Branislava: Sníček
9,90 €

8,51 €

Sníček Hugo deťom splní, čokoľvek si vysnívajú! Vždy v noci im prináša pekné sny, ale cez deň sa nudí. Sám je ešte neposedné dieťa a chce sa zabávať. A tak si zmyslí, že súrodencov Luciu a Damiána navštívi, aj keď nespia.


Keatingová Lucy: Doslova
9,90 €

8,51 €

Ľúbostný príbeh dvoch mladých ľudí sa odohráva na hranici reality a literárnej fikcie…

Annabellin život bol vždy dokonalý s veľkým D.


Škovierová Barbora: Ako kolibrík
9,90 €

8,51 €

Sofia má šestnásť. Manželstvo jej rodičov sa rozpadáva a mama jej neskutočne lezie na nervy. Ešteže je tu Patrik, s ktorým chodí. A najlepšia kamarátka Eva! No a samozrejme tanec, ktorý miluje. V škole dostanú za úlohu napísať zvláštny sloh.


Wargová Jasmine: Každý deň sa počíta
9,90 €

8,51 €

Čo je nezvyčajné na tom, keď dievča už od trinástich rokov posiela listy slávnemu rockerovi? Nič, pokiaľ si, celkom oprávnene, nemyslí, že je jeho dcéra.


Štelbaská Zuzana: (Takmer) dospelé poviedky
8,90 €

7,65 €

Láska a zamilovanosť by mali byť romantické, ale v skutočnosti ich otrieskali o steny a chodníky. Hrdinovia tesne pred dospelosťou zažívajú svoje trápne, tragikomické a mysteriózne zážitky prvých vzťahov, pozorovaní dvoma pouličnými mačkami.


Palaciová R.J.: Obyčajná tvár, 2. vydanie
7,90 €

6,79 €

Keď August (Auggie) Pullman prišiel na svet, lekári predpovedali, že sa nedožije rána. V detstve podstúpil toľko operácií, čo iní nezakúsia za celý život.


Rowlingová Joanne K.: Harry Potter - sada
59,90 €

51,51 €
+ doprava zadarmo

Harry Potter je sirota, žije v izbičke pod schodmi u príšerných príbuzných a až do jedenástych narodenín si myslí, že je obyčajný chalan. Lenže potom dostane záhadné listy, navštívi ho sympatický obor a dozvie sa niečo, čo mu navždy zmení život.


Dashner James: Labyrint - trilógia
19,90 €

17,11 €

SKVELÁ DYSTOPICKÁ SÉRIA – TRI KNIHY V JEDNOM

Thomas sa jedného dňa zobudí uprostred Labyrintu bez jedinej spomienky na to, kým bol predtým.


Toddová Anna: After - Tajomstvo
18,90 €

16,25 €

Tessa práve urobila najdôležitejšie rozhodnutie svojho života, no vzápätí sa všetko mení. Nečakané odhalenia o rodinách Tessy i Hardina naznačujú, že skutočnosť je iná, než si obaja mysleli.


Rowlingová Joanne K.: Harry Potter 7 a Dary smrti
16,90 €

14,53 €

Harry čaká na Privátnej ceste. Fénixov rád prichádza, aby ho čo najbezpečnejšie presunul preč od Voldemorta a jeho pomocníkov. Ale čo bude Harry robiť potom? Ako má splniť dôležitú a zdanlivo nemožnú úlohu, ktorú mu zanechal profesor Dumbledore?