Rowlingová Joanne K.: Harry Potter 7 a Dary smrti
11,90 € 10,23 €

Harry čaká na Privátnej ceste. Fénixov rád prichádza, aby ho čo najbezpečnejšie presunul preč od Voldemorta a jeho pomocníkov. Ale čo bude Harry robiť potom? Ako má splniť dôležitú a zdanlivo nemožnú úlohu, ktorú mu zanechal profesor Dumbledore?

Rowlingová Joanne K.: Harry Potter 6 a Polovičný Princ
10,90 € 9,37 €

Harry trávi prázdniny opäť u Dursleyovcov. Rozmýšľa nad smrťou svojho milovaného krstného otca Siriusa Blacka, pripomína si hrôzostrašný zápas so smrťožrútmi i neľútostný súboj Dumbledora s Voldemortom.

Toddová Anna: After 3 - Tajomstvo
18,90 € 16,25 €

Tessa práve urobila najdôležitejšie rozhodnutie svojho života, no vzápätí sa všetko mení. Nečakané odhalenia o rodinách Tessy i Hardina naznačujú, že skutočnosť je iná, než si obaja mysleli.

Toddová Anna: After 4 - Puto
14,90 € 12,81 €

Život Tessy a Hardina je plný prekvapení. Ich vzťah je osudový, no každá prekážka, ktorá sa im postaví do cesty, otrasie základmi ich vzťahu aj Hardinovou nepreniknuteľnou maskou.

Keatingová Lucy: Zavri oči a snívaj
10,90 € 9,37 €

Zavri oči a oddaj sa svojim snom, presne tak ako hlavná hrdinka tohto mierne uleteného príbehu Alice. Celé roky sníva o chlapcovi, s ktorým cestuje po svete a prežíva s ním množstvo krásnych a dobrodružných chvíľ.

Kennedyová Elle: Návrh
12,90 € 11,09 €

Vysokoškoláčka Hannah Wellsová konečne stretla príťažlivého chalana. V bežných oblastiach života je sebaistá, ale pokiaľ ide o sex a zvádzanie, brzdí ju traumatická skúsenosť. Lenže ako má upútať platonickú lásku, ak nevystrčí hlavu z ulity?

Roe Mary: Saviours - Kliatba Kortského lesa
8,99 € 7,73 €

V Kortskom lese sa zlietajú vrany a zbierajú tiene. Hmla celé stáročia zakrýva tajomstvá. V tme vyčkávajú sily schopné zahubiť celé dediny. Spomedzi tichých stromov sa šíri tieseň, choroba a neodvratná skaza. Nik kliatbu lesa nezlomí. Či áno?

Toddová Anna: After 2 - Sľub
16,90 € 14,53 €

Tessa sa dozvedá krutú pravdu o začiatkoch jej vzťahu s Hardinom. Už neraz sa presvedčila, že chlapec, ktorého miluje, býva krutý, ale také poníženie nečakala ani v najhoršom sne. Musí sa zmieriť s tým, že Hardin navždy ostane…Hardinom.

Abediová Isabel: Potlesk pre Lolu!
8,27 € 7,11 €

Štvrtý diel obľúbenej série kníh o Lole. V Potlesku pre Lolu! sa predstaví naša hrdinka ako Catgirl. Ako svetoznáma superhrdinka bojuje za dobro a ako svetoznáma herečka nadchýna všetkých návštevníkov kín.

Albertalli Becky: Já, Simon - 2.vydání
11,70 € 10,06 €

Šestnáctiletý Simon už nějakou dobu ví, že je gay, ale ještě není připravený sdělit to okolnímu světu. Jedinou výjimkou je tajemný Blue, se kterým si Simon už několik měsíců vyměňuje e-maily a jejich vzájemné pouto sílí.

Alcottová, Francesca Rossiová Louisa May: Malé ženy
11,90 € 10,23 €

Plachá Beth, pokojná Meg, opovážlivá Amy a dobrodružná Jo – to sú Malé ženy, hrdinky klasického románu autorky Louisy May Alcottovej. Štyri sestry spolu s mamičkou pri čakaní na otcov návrat z vojny zmietajú každodenné radosti a starosti.

Alcottová Louisa May: Veľkí muži
3,29 € 2,83 €

Zo žiačikov sú študenti, obchodníci, lekári aj dobrodruhovia, hľadajúci svoje miesto pod slnkom i oddané srdce, s ktorým by sa oň mohli deliť. Zavŕšenie pestrých osudov…

Amelin Michel: Stretnutie na Pobreží lásky
6,70 € 5,76 €

14-ročná Amandine sa dozvie, že sa má cez prázdniny stretnúť s Rodriguem. Ale to je strašné! Nevideli sa celé štyri roky a počas tejto doby Amandine veľmi, ale naozaj veľmi pribrala.

Arden William: 3x Traja pátrači (72, 73, 74)
12,90 € 11,09 €

!!! TROJNÁSOBNÉ DOBRODRUŽSTVO !!! TRAJA PÁTRAČI 3 x v jednej knižke! Nové, doteraz do slovenčiny nepreložené vydania pôvodných anglických titulov od autora Williama Ardena.

Arden William: Tajomstvo pruhovanej mačky
6,90 € 5,93 €

Dvaja z našich Troch pátračov spolu s novým kamarátom sa ocitli zatvorení v starom dome. A to všetko pre červeno-čiernu pruhovanú plyšovú mačku z cirkusu pána Carsona, ktorý práve zavítal do Rocky Beach.

Arthur Robert: Tajomstvo strašidelného zámku
6,90 € 5,93 €

Prvý diel zo série Traja pátrači zavedie Jupitera, Petra a Boba do starobylého opusteného zámku hrôzy, ktorý potrebuje slávny režisér Alfréd Hitchcock na natáčanie filmu.

Arthur Robert: Záhada miznúceho pokladu (6.), 4.vyd.
6 € 5,16 €

V tomto príbehu Traja pátrači zažívajú také dobrodružstvá, od ktorých až vlasy dupkom vstávajú. Vyšetrujú veľmi čudnú krádež v múzeu a pomáhajú staršej spisovateľke, ktorú v noci strašia akísi škriatkovia.

Arthur Robert: Záhada vreštiacich hodín, 3. vyd.
6,90 € 5,93 €

Rútili sa opustenou cestou a so zúfalstvom očakávali, kedy sa už konečne objavia prvé domy Rocky Beach. Vtom Harry musel zatiahnuť až k pravému okraju, aby sa vyhol jame. Prenasledujúce auto bolo okamžite vedľa nich a začalo ich vytláčať z cesty.

Auerová Margit: Škola magických zvierat - 1. diel
12,99 € 11,17 €

Ida sa v novej škole vôbec necíti príjemne. Spolužiaci ju neprijali s veľkým nadšením a triedna Slečna Cornfieldová je dosť zvláštna osôbka. Jedine utiahnutému Benymu sa zdá celkom sympatická a tak ju pozve na svoju narodeninovú oslavu.

Auerová Margit: Škola magických zvierat 2.diel-Samá jama
12,99 € 11,17 €

V tejto škole sa ukrýva tajomstvo: na koho sa usmeje šťastie, získa najlepšieho priateľa na celom svete. Zázračné zviera. Zviera, ktoré vie rozprávať. Ktovie, kto bude ďalší O tajomstve zázračného zookupectva sa nesmie nikto dozvedieť.

Auerová Margit: Škola magických zvierat 4.diel: Ohromné!
12,99 € 11,17 €

V tejto škole sa ukrýva tajomstvo. Na koho sa usmeje šťastie, nájde najlepšieho priateľa na celom svete. Magické zviera. Zviera, ktoré vie rozprávať. Ale len ak patrí tebe…

V triede magických zvierat sa vyskytne problém!

autor neuvedený: Das Nibelungenlied+CD (A2)
9,50 € 8,17 €

Ein Klassiker der Deutschen Epik, der euch überraschen wird. Ein Heldenepos aus dem Mittelalter. Der starke und mutige Siegfried bezahlt mit dem Tod für seine Liebe zu Kriemhild, der Schwester der mächtigen Burgunder-Könige.

autor neuvedený: Malá ilustrovaná detská encyklopédia, 2. vydanie
13,90 € 11,95 €

Táto encyklopédiaje kniha plná zaujímavostí z oblastí, ktorým deti venujú najväčšiu pozornosť. Ich zvedavosť uspokojí množstvo ilustrácií. Jednoduchý výklad vystihuje podstatu tém, tak ako nijaká iná doposiaľ vydaná kniha pre najmenších čitateľov.

autor neuvedený: Robin Hood (B1)
9,50 € 8,17 €

The daring and handsome nobleman Robin Hood is forced to live as an outlaw in Sherwood Forest, after the evil Sheriff of Nottingham kills his family and takes his land and money.

autor neuvedený: Slimáčik, máčik
5,95 € 5,12 €

Vtipné a ľahko zapamätateľné porekadlá, rečňovanky, pesničky a žartovné veršíky sú určené tým najmenším.Staré mamy si istotne, keď ich budú čítať svojim vnúčatkám, rady spomenú na vlastné detstvo a deti si zasa pri ich počúvaní cibria pamäť.

autor neuvedený: Tristan et iseut +CD (A2)
9,50 € 8,17 €

L’histoire de Tristan et Iseut a traversé les siecles pour intégrer la littérature. Le chevalier Tristan doit ramener en Cornouailles la belle Iseut la Blonde promise au roi Marc.

Aveyardová Victoria: Kráľova klietka
14,90 € 12,81 €

V tomto dych berúcom treťom diele série Červená kráľovná bude lojálnosť skúšaná z každej strany. Kto sa stane svetlom na ceste povstania, keď Bleskové dievčatko stratí iskru?

Aveyardová Victoria: Vojna Rodov
16,90 € 14,53 €

VÍŤAZSTVO NIE JE ZADARMO

V záverečnej časti bestsellerovej série Červená kráľovná začína Mare Barrow chápať, že ak chce zvíťaziť, bude musieť niečo obetovať. Niečo veľmi cenné.

Banfi Maria Luisa: A Faraway World (A2)
9,50 € 8,17 €

‘I am British, just like you!’ Marquat, born in Cardiff, but with Nigerian parents is an intelligent, inquisitive boy but also sometimes insecure and shy. He hopes to do well in life and works hard to achieve his dreams.

Besson Luc: Artur a vojna dvoch svetov
9,79 € 8,42 €

Hrozný Maltazard sa rozhodol, že sa všetkým pomstí, oklamal Artura a s jeho pomocou prenikol do sveta ľudí. Stal sa z neho dvaapolmetrový ohyzdný obor, ktorý sa chystá dobyť svet.

Besson Luc: Artur a zakázané mesto
9,26 € 7,96 €

Artur, Selénia a Betaméš pokračujú v putovaní cez Sedem zemí do obávaného zakázaného mesta. Za každú cenu treba nájsť starého otca a jeho poklad, pretože inak nezabránia bezohľadnému Davidovi uskutočniť jeho plán.

Betancourt Jeanne: Malý poník (séria Pony tím 8)
6,99 € 6,01 €

Zachráni Pony tím osirelé žriebätko? Keď na veterinárnej klinike u Crandalovcov niekto nechá novonarodené žriebä, dievčatá z Pony tímu sa oň chcú starať. Úbohé žriebä nemá mamu ani domov. Avšak starostlivosť o takéto žriebä je veľmi náročná.

Betancourt Jeanne: Poník nesmie odísť (Pony Tím 2)
6,50 € 5,59 €

Anna má veľmi rada svojho poníka Orieška. Vie, že ona a Oriešok jednoducho patria k sebe. Ibaže v škole sa jej príliš nedarí a jej rodičia sa domnievajú, že za to môže práve Oriešok. Rozhodli sa teda, že ak si nezlepší známky, dajú poníka preč.

Blytonová Enid: Tajomná lagúna
7,14 € 6,14 €

V piatej knihe série VEĽKÉ DOBRODRUŽSTVÁ sa naši štyria priatelia a hovoriaci papagáj vyberú so svojím priateľom Billom na výlet – na opustené ostrovčeky severne od Anglicka.

Bočkayová Renáta: Počítačový vírus
8,90 € 7,65 €

Žiaci jednej triedy sa dostanú vplyvom počítačového vírusu do virtuálneho sveta. Musia prekonávať jednotlivé levely počítačových hier, pričom sa ukazujú ich skutočné charaktery a vlastnosti… Boj je nekonečný, úlohy čoraz ťažšie, síl ubúda.