Microsoft Xbox ONE S ovladač + kabel USB (4N6-00002)
54,40 € 51,30 €

Ergonomicky tvarovaný gamepad s protiskluzovou povrchovou úpravou, technologií bluetooth s dvounásobným dosahem a s výkonnými vibračními motory Impulse Trigger. Samozřejmostí gamepadu je série ovládacích tlačítek, které jsou všechny na dosah ruky pro snadné ovládání. Tlačítka nabídka a zobrazit pro snadnější navigaci. Kompatibilní s Xbox One nebo s PC přes USB kabel.

Microsoft Xbox One Gamepad, Cyberpunk (WL3-00142)
67,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomicky tvarovaný gamepad s protišmykovou povrchovou úpravou, technológiou Bluetooth s dvojnásobným dosahom a s výkonnými vibračnými motormi Impulse Trigger. Čierno-strieborné prevedenie v štýle Cyberpunk 2077. Minimalistický design.

Microsoft Xbox One S Gamepad
55 €

Nový bezdrôtový ovládač pre konzolu Xbox prináša väčšie pohodlie a istotu, štíhlejší a ergonomickejší dizajn a protišmykový povrch. Užite si vlastné mapovanie tlačidiel a až dvojnásobný bezdrôtový dosah. Do 3,5mm stereofónneho konektora môžete pripojiť ľubovoľný kompatibilný headset. A s technológiou Bluetooth® budete môcť hrať svoje obľúbené hry aj na počítačoch, tabletoch a telefónoch s Windows 10.

Figúrka Cable Guy - Sonic (Deluxe Gift Box)
30,99 € 29,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 3 metrovým MicroUSB káblom a redukciou na Lighting. Sľubujeme, že vám Sonic s ovládačom neutečie.

Figúrka Cable Guy - Vault Boy (Exquisite)
26,50 € 24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DUALSHOCK, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB káblom. Vyzdobte si okolie konzoly Vault Boyom.Výška: cca 20 cm.

Figúrka Cable Guy - Ice Spyro
24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB káblom. O ovládač sa osobne postará dráčik Spyro v ľadovej(Ice) verzií.

Figúrka Cable Guy - Sonic
26,50 € 24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShock, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB káblom. Sľubujeme, že vám Sonic s ovládačom neutečie.

Figúrka Cable Guy - Príbeh Hračiek Buzz Lightyear
24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým USB-C káblom. O ovládač sa osobne postará Buzz Lightyear z Toy Story.

Figúrka Cable Guy - Crash Bandicoot (Exquisite)
26,50 € 24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DUALSHOCK, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB káblom. Vyzdobte si okolie konzoly obľúbeným Crashom.  

.

Figúrka Cable Guy - Leví král Rafiki
24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým 2v1 MicroUSB a USB-C káblom. O ovládač sa osobne postará Rafiki z Levieho Krála.

Figúrka Cable Guy - Banjo-Kazooie
37,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým USB-C káblom. O ovládač sa osobne postará dvojica Banjo a Kazooie z dielny štúdia Rare.

Figúrka Cable Guy - Call of Duty Battery
24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB káblom. O ovládač sa osobne postará Erin „Battery“ Baker.

Figúrka Cable Guy - Call of Duty Cpt. Price
24,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB káblom. O ovládač sa osobne postará John Price.

Figúrka Cable Guy - Call of Duty Ruin
24,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB káblom. O ovládač sa osobne postará Donnie „Ruin“ Walsh.

Figúrka Cable Guy - Hulk XL (30 cm)
39,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. V tejto zväčšenej XL verzii potom unesie aj konzolu Nintendo Switch alebo tabliet.

Figúrka Cable Guy - Ľadové Kráľovstvo Olaf
24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým 2v1 MicroUSB a USB-C káblom. O ovládač sa osobne postará snehuliak Olaf z Frozen.

Figúrka Cable Guy - Mickey Mouse
24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým 2v1 MicroUSB a USB-C káblom. O ovládač sa osobne postará známý myšák Mickey Mouse.  

.

Figúrka Cable Guy - Rob Riviera
24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB káblom. O ovládač sa osobne postará zlatý fotbalista.

Figúrka Cable Guy - Spiderman Miles Morales
24,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým 2v1 MicroUSB a USB-C káblom. O ovládač sa osobne postará Spiderman Miles Morales.

Figúrka Cable Guy - Spyro XL
37,99 €

Cable Guy je navrhnutý na držanie DualShocku, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. V tejto zväčšenej XL verzii potom unesie aj konzolu Nintendo Switch alebo tablet.

Microsoft Xbox One S Gamepad, Arctic Camo (WL3-00175)
63,50 € 59,90 €

Ergonomicky tvarovaný gamepad s protiskluzovou povrchovou úpravou, technologií Bluetooth s dvojnásobným dosahem a s výkonnými vibračními motory Impulse Trigger. Maskáčové provedení Arctic Camo. Minimalistický design.

Microsoft Nabíjacia sada k ovládaču
25 € 24 €

S dobíjaciou sadou pre konzolu Xbox One sa akcia nikdy nezastaví. Nabíjať môžete počas hrania alebo po ňom, a to aj keď je konzola Xbox vypnutá. Nabíjacie batérie s dlhou výdržou sa plne nabije za menej ako 4 hodiny. Zabudnite na jednorazové batérie a nutnosť ich vymieňať uprostred hry.

Microsoft Vertikálny stojan pre Xbox One S
19,50 € 17 €

Postavte svoj Xbox ONE S vertikálne a ušetrite si tak miesto pri televízore. Tento stojan je použiteľný iba s konzolou Xbox ONE S.

Razer Wolverine Ultimate - PC, Xbox ONE (RZ06-02250100-R3M1)
185,90 €

Univerzální herní ovladač. Pro konzoli Xbox i vaše PC. Razer Wolverine Ultimate si může každý hráč individuálně přizpůsobit podle svých požadavků. Disponuje osvětlením Razer Chroma. Gamepad byl vyroben s největším důrazem na ergonomii a prémiové materiály. Je vybaven sadou výměnných tlačítek a D-Padů.

Microsoft Xbox One S Gamepad, Gears 5 (WL3-00131)
61,90 € 56,50 €

Bezdrôtový ovládač pre konzolu Xbox prináša väčšie pohodlie a istotu, štíhlejší a ergonomickejší dizajn a protišmykový povrch. Užite si vlastné mapovanie tlačidiel a až dvojnásobný bezdrôtový dosah. Do 3,5mm stereofónneho konektora môžete pripojiť ľubovoľný kompatibilný headset. S technológiou Bluetooth budete môcť hrať svoje obľúbené hry aj na počítačoch, tabletoch a telefónoch s Windows 10. Limitovaná edícia Gears 5.

Microsoft Xbox One S Gamepad, Phantom Magenta (WL3-00171)
63,30 € 59,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomicky tvarovaný gamepad s protiskluzovou povrchovou úpravou, technologií Bluetooth s dvojnásobným dosahem a s výkonnými vibračními motory Impulse Trigger. Fialové průhledné provedení Phantom Magenta. Minimalistický design.

Kingston HyperX ChargePlay Duo (HX-CPDUX-C)
28,80 € 27,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Nabíjačka na 2 bezdrôtové herné ovládače. Kingston HyperX ChargePlay Duo môže nabíjať 2 gamepady naraz, má stabilnú základňu a LED kontrolky, ktorými informuje o stave nabitia. Je kompatibilná s ovládačmi Xbox One a Xbox One Elite.

Microsoft Xbox One gamepad (6CL-00002)
53 €

Bezdrôtový ovládač pre konzolu Xbox One s funkciou Impulse Trigger a 3,5 mm stereofónnym konektorom pre ktorýkoľvek kompatibilný headset!

Microsoft Xbox One S Gamepad červený
55 €

Posledný kus za túto cenu!

Nový bezdrátový ovladač pro konzoli Xbox přináší větší pohodlí a jistotu, štíhlejší a ergonomičtější design a protiskluzový povrch. Užijte si vlastní mapování tlačítek a až dvojnásobný bezdrátový dosah. Do 3,5mm stereofonního konektoru můžete připojit libovolný kompatibilní headset. A s technologií Bluetooth® budete moci hrát své oblíbené hry i na počítačích, tabletech a telefonech s Windows 10.

SPEED-LINK Twindock pre Xbox One (SL-250000-BK)
41,30 € 33,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Nabíjacia stanica a praktický držiak na herné ovládače pre Xbox One. Speedlink Twindock môže nabíjať 2 ovládače naraz, stačí ich na ňu jednoducho nacvaknúť a sňať ich môžete kedykoľvek. Ovládače budú nabité za cca 6 hodín a potom s nimi môžete ďalších 10 hodín hrať. Vďaka konektoru USB je Twindock navyše použiteľný aj s PC.

Thrustmaster Joystick XONE/PC (4460168)
70,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Oficiálne licencovaný joystick leteckého ovládania. Určený pre Xbox One, One S, One S a Windows. Reálna veľkosť. Kompletná výbava pre lietanie. Plne odnímateľný pedál.

Microsoft Xbox ONE S ovladač, černý + bezdrátový adaptér pro Win 10 v2 (4N7-00002)
73,90 € 58 €

Xbox ONE S Bezdrátový ovladač, černý + bezdrátový adaptér pro Win 10 v2 (PC, Xbox ONE). Ergonomicky tvarovaný gamepad s protiskluzovou povrchovou úpravou, technologií bluetooth a s výkonnými vibračními motory Impulse Trigger. Možnost připojení herního headsetu díky 3,5mm stereofonnímu konektoru. Možnost připojení až 8 bezdrátových ovladačů. Tlačítka nabídka a zobrazit pro snadnější navigaci. Párování profilů a ovladačů bez problémů. Součástí balení je i bezdrátový adaptér pro Windows 10, takže si s ovladačem můžete užívat herního komfortu i na PC.

Microsoft Xbox One Gamepad, šedá/modrá (WL3-00106)
59,90 €

Bezdrôtový ovládač pre konzolu Xbox prináša väčšie pohodlie a istotu, štíhlejší a ergonomickejší dizajn a protišmykový povrch. Užite si vlastné mapovanie tlačidiel a až dvojnásobný bezdrôtový dosah. Do 3,5mm stereofónneho konektora môžete pripojiť ľubovoľný kompatibilný headset. A s technológiou Bluetooth® budete môcť hrať svoje obľúbené hry aj na počítačoch, tabletoch a telefónoch s Windows 10.

Microsoft Xbox One Vortex gamepad
55 €

Nový bezdrôtový ovládač na konzolu Xbox prináša väčšie pohodlie a istotu, štíhlejší a ergonomickejší dizajn a protišmykový povrch. Využívajte vlastné mapovanie tlačidiel a až dvojnásobný bezdrôtový dosah. Do 3,5mm stereofónneho konektora môžete pripojiť ľubovoľné kompatibilné slúchadlá s mikrofónom. A s technológiou Bluetooth® budete môcť hrať svoje obľúbené hry aj na počítačoch a tabletoch s Windows 10.

Microsoft Xbox One S Gamepad Minecraft Pig
63 €

Výpredaj

Pripravte sa na vytváranie, skúmanie a prežitie vlastného dobrodružstva v Minecraftu pomocou ovládača Minecraft Pig, ktorý sa vyznačuje povestným ružovým dizajnom Pig, texturovanou rukoväťou pre lepšie pohodlie a tlačidlami ABXY s klasickým písmom Minecraftu.

Microsoft Xbox One S Gamepad, Night Ops Camo (WL3-00151)
62 €

Ergonomicky tvarovaný gamepad s protiskluzovou povrchovou úpravou, technologií Bluetooth s dvojnásobným dosahem a s výkonnými vibračními motory Impulse Trigger. Stylové provedení s barvami vojenské kamufláže. Minimalistický design.

Microsoft Xbox One S Gamepad, Elite 2 (FST-00003)
174 €

Bezdrôtový herný ovládač Xbox One S Gamepad Elite 2 (FST-00003) s nastaviteľnými páčkami, ktorými si vylepšíte mierenie a vďaka kratším poistkám spúšti bude vaša paľba blesková. Vytvorte si vlastný herný profil – uložené môžete mať až 3 pre rôzne typy hier. Dobíjacia batéria vydrží až 40 hodín v prevádzke.