Microsoft Hellblade Senua's Sacrifice (XONE)

Microsoft Hellblade Senua's Sacrifice (XONE)


Od tvorcov Heavenly Sword, Enslaved: Odyssey to the West a DmC: Devil May Cry prichádza brutálna výprava bojovníčky do mýtov a šialenstva. Vo vikingskej ére sa jedna zlomená keltská bojovníčka vydáva na desivú výpravu do vikingského pekla, aby tam zviedla boj o dušu svojho mŕtveho milenca. Hra Hellblade: Senua’s Sacrifice bola vyvinutá v spolupráci s neurologmi a ľuďmi, ktorí majú skúsenosti s psychózami, a zavedie vás hlboko do Senuinej mysle. Celý popis

20.9
29 € Vrátane RP a DPH
20,90 €
-27%
Na sklade posledný 1 kus

Kód: 1305009

Popis

Popis produktu

Klúčové vlastnosti:

Popis produktu

Od tvorcov Heavenly Sword, Enslaved: Odyssey to the West a DmC: Devil May Cry prichádza brutálna výprava bojovníčky do mýtov a šialenstva. Vo vikingskej ére sa jedna zlomená keltská bojovníčka vydáva na desivú výpravu do vikingského pekla, aby tam zviedla boj o dušu svojho mŕtveho milenca. Hra Hellblade: Senua’s Sacrifice bola vyvinutá v spolupráci s neurologmi a ľuďmi, ktorí majú skúsenosti s psychózami, a zavedie vás hlboko do Senuinej mysle.

Podmanivá a brutálna

Majstrovsky vyvedená atmosféra so silnou zápletkou, ktorú ste ešte nezažili! Bojujte proti temným a zvráteným protivníkom, robte kombá a zdokonaľte si šermiarske schopnosti, aby ste prekonali Senuine desivé nočné mory. Hra bola vytvorená v spolupráci s neurologmi a ľuďmi, ktorí majú skúsenosti so psychózami a vďaka tomu mohli vývojári previesť tieto choroby do hry tak verne. Hra vyhrala 5 cien BAFTA vrátane Britskej hry roka a Výtvarný a zvukový počin. V balení nájdete aj digitálny dokument o vývoji hry.

Podrobná špecifikácia:

Technické parametre
-Platforma: XONE
  • Typ hry: Akčný
  • Druh lokalizácie: Anglická
  • Typ licencie: Krabicová
  • Veková kategória: 18
  • Xbox One X Enhanced: Áno

Užitočné odkazy:

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ konzoly Xbox One
Hra na PC nie
Žáner hry akčné - ostatné
Verzia programu krabica
Virtuálna realita nie
Odporúčaný vek od 18 rokov
Hra na Kinect nie
Hra na MOVE nie
Herná figúrka nie