Kingdom Come: Deliverance CZ (XBOX1)

Značka: Náš kód: 100002918311

Partnerský predaj

Kingdom Come: Deliverance CZ (XBOX1)

Realistické RPG od českých vývojárov, odohrávajúce sa v českej kotline. Žiadni draci, žiadne kúzla. Iba drsný stredovek ako sa patrí. Hra vás vezme na cestu stredovekou Európou v čase nepokojov a neistoty. Celý popis

54.99
54,99 € vrátane DPHBežná cena: 64,99 €, Ušetríte 10 € (15 %)
Cena s MALL kartou:
24,99 €
Viac info tu

Náš kód: 100002918311

Popis

Popis produktu

Realistické RPG od českých vývojárov, odohrávajúce sa v českej kotline. Žiadni draci, žiadne kúzla. Iba drsný stredovek ako sa patrí. Hra vás vezme na cestu stredovekou Európou v čase nepokojov a neistoty. V otvorenom svete budete jazdiť na koni, plniť rôznorodé úlohy a bojovať v zatiaľ najreálnejšom virtuálnom šerme všetkých dôb.


KRÁĽOVSKÉ SPRISAHANIE
Mladého kováča nízkeho stavu okradne násilná doba o všetko. Jeho rodná dedina je zničená a rodina zavraždená. Hrdina chce splniť posledné želanie svojho otca, avšak osud ho zatiahne do prostred sprisahania, ktorého cieľom je oslobodenie uneseného kráľa a ukončenie krviprelievania.


RÔZNE ŠTÝLY HRANIA
Môžete sa túlať rozľahlým svetom, bojovať ako rytier, zakrádať sa tmou ako zlodej, alebo si omotať iné postavy okolo prstu svojim šarmom, ako bard. Vkročíte na cestu rozsiahleho epického nelineárneho príbehu od Dana Vávru, niekoľkokrát oceneného autora hier zo série Mafia.


SÚBOJOVÝ SYSTÉM
Unikátny bojový systém vám dovolí bojovať mečom a lukom v súbojoch a veľkých bitkách. Súboje sú dlhé a naozaj v nich pocítite váhu vášho meča a zbroje. Budete musieť starostlivo plánovať a premýšľať, ako protivníka zdolať. To všetko poháňa pokročilá technológia CryEngine.

Video

Kingdom Come: Deliverance CZ (XBOX1)

Video

Kingdom Come: Deliverance CZ (XBOX1)


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ konzoly Xbox One
Hra na PC nie
Žáner hry RPG
Odporúčaný vek od 15 rokov
Hra na Kinect nie
Hra na MOVE nie
Herná figúrka