Microsoft Xbox Game Pass 6 mesiacov (S3T-00004)

Microsoft Xbox Game Pass 6 mesiacov (S3T-00004)

Získajte neobmedzený prístup k viac ako 100 titulom pre Xbox One a Xbox 360 na váš Xbox One za jeden nízky mesačný poplatok. Zahrajte si očakávané nové hry v deň ich vydania. Objavte a stiahnite si tituly, ktoré ste si chceli vždy zahrať, alebo sa vráťte k obľúbeným hrám, ktoré by ste si radi znova pripomenuli. Každý mesiac je ponuka Xbox Game Pass obmieňaná o nové tituly, takže budete mať vždy z čoho vyberať. Celý popis
60 €
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
18.5.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1295796

Popis

Klúčové vlastnosti:

Microsoft Xbox Game Pass na 6 mesiacov

Získajte neobmedzený prístup k viac ako 100 titulom pre Xbox One a Xbox 360 na váš Xbox One za jeden nízky mesačný poplatok. Zahrajte si očakávané nové hry v deň ich vydania. Objavte a stiahnite si tituly, ktoré ste si chceli vždy zahrať, alebo sa vráťte k obľúbeným hrám, ktoré by ste si radi znova pripomenuli. Každý mesiac je ponuka Xbox Game Pass obmieňaná o nové tituly, takže budete mať vždy z čoho vyberať.

Cez 100 hier. Jeden nízky mesačný poplatok

Získajte neobmedzený prístup k viac ako 100 titulom pre Xbox One a Xbox 360 na váš Xbox One za jeden nízky mesačný poplatok. Každý mesiac sú pridávané nové tituly, vždy tak nájdete niečo nové k hraniu.
Vždy niečo nové na hranie, každý si nájde to svoje
 • Zahrajte si očakávané nové hry v deň ich vydania a vyskúšajte pestrú škálu titulov od aktuálnych predajných trhákov po uznávané hry od malých štúdií.

Objavujte a sťahujte

Objavte tituly, ktoré ste si chceli vždy zahrať, alebo sa vráťte k obľúbeným hrám, ktoré by ste si radi znova pripomenuli.
Stiahnite si hry priamo na vašu konzolu a pustite sa do online či offline hrania.

Zľavy na tituly pre Xbox One

 • Hry sú vyberané na základe ich vysokých hodnotení a zábavnosti.

  Ak ste si obľúbili nejaký titul pre Xbox One z existujúceho katalógu a chcete ho vlastniť, môžete si ho zaobstarať s až 20% zľavou (plus 10% zľava na akýkoľvek herný prídavok na Xbox One).

  Každý mesiac je ponuka Xbox Game Pass obmieňaná o nové tituly, takže budete mať vždy z čoho vyberať.

  Členstvo v tomto programe navyše môžete kedykoľvek zrušiť.

Vyžadované aktívne predplatné

 • Katalog hier sa postupom času mení. Zľavové ponuky nezahŕňajú tituly vydané pred menej ako 30 dňami; zľavy na základe ceny v obchode Microsoft Store. Viac informácií na xbox.com/game-pass.

Získajte neobmedzený prístup k viac ako 100 titulom pre Xbox One a Xbox 360 na váš Xbox One za jeden nízky mesačný poplatok. Zahrajte si očakávané nové hry v deň ich vydania.

 • Vyskúšajte pestrú škálu titulov z každého žánru plus predajné trháky a uznávané hry od malých štúdií
 • Užite si nové tituly pridávané do katalógu Xbox Game Pass každý mesiac – vždy sa nájde niečo nové k hraniu
 • Ušetrite až 20% na nákupe hier pre Xbox One z existujúceho katalógu Xbox Game Pass plus 10% na akýkoľvek herný prídavok na Xbox One