Figúrka Cable Guy - Darth Vader (Exquisite)
26,50 €
24,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Cable Guy je navrhnutý na držanie DUALSHOCK, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB káblom a redukciou na Lighting a USB-C.


Figúrka Cable Guy - Vault Boy (Exquisite)
26,50 €
24,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Cable Guy je navrhnutý na držanie DUALSHOCK, Xbox One ovládača alebo mobilného telefónu. Dodávaný je v balení spoločne s 2 metrovým MicroUSB káblom. Vyzdobte si okolie konzoly Vault Boyom.Výška: cca 20 cm.


Thrustmaster Y-300CPX

Thrustmaster Y-300CPX

Hodnotenie: 4,5
47 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Herné slúchadlá s mikrofónom Thrustmaster Y-300CPX pre PS4, Xbox One, PC, Mac, Playstation 3, Xbox 360 Nintendo WiiU a 3DS.


Ubisoft Assassin´s Creed Aguilar
44,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ubicollectibles vám hrdo predstavuje Aguilara, novú figúrku zo sveta Assassin z filmu Assassins Creed.


Ubisoft Ghost Recon: Wildlands - Fallen Angel
59,18 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ubicollectibles ve spolupráci s Ubiworkshopem představují svůj nový výtvor ze hry Ghost Recon® Wildlands: padlého anděla „Fallen Angel” vymodelovaného přesně podle slavné sochy Santa Muerte, kterou lze ve hře spatřit.


Next Level Racing prídavné sedadlo GTultimate
660,33 €

652,80 €
+ doprava zadarmo

Vylepšite si stojan volantu Next Level Racing® na kokpit GTultimate V2 Simulator. Je perfektné riešenie pre simuláciu ultra-realistickej jazdy priamo vo vašej obývačke.


Microsoft Xbox Live Gold - 12 mesiacov (S4T-00019)
60 €
59 €
+ doprava zadarmo

Zlatá karta pre prístup na on-line účet Xbox Live, aktivácia na 12 mesiacov, na využívanie rozšírených funkcií na Xbox Live na herných konzolách Xbox 360 a Xbox One, prístup ku hrám zadarmo a veľkým zľavám, prístup k sérii inteligentných funkcií a aplikácií. Elektronický kód pre Vaše zlaté členstvo v Xbox Live a to po dobu 12 mesiacov. So zlatým členstvom získate zdarma 2 hry mesačne, zľavy v obchode Xbox Store alebo si môžete jednoducho vychutnať obľúbené aplikácie, najnovšie filmy v HD, televízne relácie, športové záznamy, koncerty a ďalšie.