AQUALINE Easy cleaning prídavný bidet na studenú vodu, polypropylen (MT002)

AQUALINE Easy cleaning prídavný bidet na studenú vodu, polypropylen (MT002)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prídavný bidet Easy Cleaning Super pre studenú vodu. Praktický dizajn, rýchla montáž, oplach tryskou pomocou regulácie tlaku vody. Dýza možno naklápať dopredu a dozadu pomocou malej páčky na ovlád. panelu (+ – 20 °). Celý popis
45 €
Vrátane RP a DPH
41,40 €

Skladom u partnera 5+ kusov

22.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059235872

Popis

Prídavný bidet Easy Cleaning Super pre studenú vodu.
Praktický dizajn, rýchla montáž, oplach tryskou pomocou regulácie tlaku vody. Dýza možno naklápať dopredu a dozadu pomocou malej páčky na ovlád. panelu (+ – 20 °).

Prídavný bidet možné dodatočne inštalovať pod existujúce sedadlo, pre takmer všetky typy WC mís (odporúčané produkty pozri príslušenstvo). Rozstup uchytenie je 136 – 200 mm.

Dĺžka plastové hadičky pre prívod vody do bidetu je 80 cm, hadička je súčasťou balenia. Medzikus pre pripojenie plastové hadičky má vnútorný závit 1/2 ", preto je nutné medzi rohový ventil a T-kus vložiť redukciu (viď príslušenstvo) a dobre spoj utesniť.

Opletené hadičky pre prívod vody od WC nádržky k medzikusu nie sú súčasťou balenia. Pre pripojenie je nutné zvoliť hadičku podľa závitu napúšťacieho ventilu (F3 / 8 „alebo F1 / 2“), na strane medzikusu musí byť vždy závit F1 / 2 ". Príklady hadičky viď príslušenstvo – ostatné dĺžky viď ich varianty.

Parametry

  • Materiál: Duroplast
  • Rozměr: 136–200 mm
  • Šířka: 43.00
  • Balení: 1
  • Záruka: 2 roky
  • Barva: Bílá

Ke stažení