TORO WC štětka se stojanem 27x9,5 cm
4,60 €

Posledný kus za túto cenu!

WC štětka se stojanem značky TORO je nepostradatelným doplňkem každé toalety, nyní však ve stylovém provedení. Štětka je vysoká 27 cm a je umístěna v nerezovém stojánku.

TORO WC souprava 10x40,5 cm
8,40 €

Novinka

Designová WC souprava značky TORO je nepostradatelným doplňkem každé toalety. Souprava obsahuje štětku s kovovým držadlem, která je schovaná v nerezovém stojánku.

Kela Toaletná sada LINDA (KL-20975)
22,60 € 21,40 €

Toaletná sada LINDA v jemnom bielom prevedení, ktorá je zhotovená v kombinácii kovu a plastu. V tejto sade sa nachádza stojan, na ktorom je držiak na toaletný papier a miska s WC štetkou. Ozvláštnite vaše WC touto praktickou sadou.

Kela Toaletná sada FABIO

Kela Toaletná sada FABIO

Hodnotenie: 4,5
24,50 €

Toaletná sada FABIO je zhotovená z kombinácie kovu a plastu. Sada obsahuje stojan, na ktorom je držiak na toaletný papier a *miska ** s WC kefou. Ozvláštnite vaše WC touto praktickou sadou značky KELA.

TimeLife WC kefa & držiak na papier, nerez
18,78 € 17,50 €

Stojan s držiakom na toaletný papier a WC kefov dosahuje výšky 80 cm a jeho stabilná a pevná konštrukcia je vyrobená z nerezovej ocele. Štýlový a funkčný doplnok každej toalety.

TimeLife WC kefa a držiak na papier
19,66 € 18,30 €

Načo mať zvlášť WC kefu a držiak na toaletný papier, keď môžete ušetriť miesto s jedným držiakom na oboje? To umožňuje tento držiak od firmy TimeLife. Je vyrobený z kvalitného kovu a vypracovaný v elegantnej bielej farbe, takže sa hodí ku každej toalete.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: