TimeLife WC kefa nerez oceľ 39 cm
11,68 € 10,50 €

WC kefa nerez oceľ 39 cm od značky Timelife je praktickým doplnkom na každé WC. Táto kefa zaujme elegantným vzhľadom, za ktorý vďačí nerezovému prevedeniu stojana. Veľkosť tejto kefy je 39 cm a okrem dizajnu poteší aj jej kvalitné spracovanie, ktoré je zárukou dlhej životnosti.

Fackelmann WC kefa so stojanom Vision
26,40 €

WC kefa Vision od Fackelmann je vyrobená z kovovej lesklej chrómovanej rukoväte a plastových štetín. Je umiestnená do stojana, ktoré je vyrobený z matného skla a možno ho pripevniť na stenu, takže pôsobí diskrétne.

Fackelmann Náhradná WC kefa Mare
7,36 € 5,60 €

Náhradná WC kefa Mare je primárne určená pre sadu kefy so stojanom Fackelmann z radu Mare, ale vzhľadom k priemeru 7,5 cm ju možno použiť takmer do akéhokoľvek stojana. Držadlo je vyrobené z pochrómovaného kovu, takže vyzerá elegantne.

TimeLife WC kefa s držiakom
11,40 € 10,50 €

Výpredaj

WC kefa od výrobcu Timelife v štýlovom prevedení imitácie výpletu je vhodným doplnkom vašej toalety. Je vyrobená z pevného plastu a je skrytá pod vekom pre diskrétnosť a úhľadnosť.

Fackelmann Náhradná WC kefa Vision
7,36 € 5,60 €

Náhradná kefa s kovovou chrómovanou rukoväťou je určená pre sadu WC kefy so stojanom Vision značky Fackelmann, ale vzhľadom na jej priemer 7,5 cm ju možno použiť i do iných stojanov.

Kela WC sada ELEGANCE

Kela WC sada ELEGANCE

Hodnotenie: 5
31,10 €

Posledný kus za túto cenu!

V kúpeľni trávite viac času, než by ste povedali, zariaďte si ju tak, aby ste sa v nej cítili čo najlepšie. WC súprava je vyrobená z nerezovej ocele s matnou povrchovou úpravou. Plastovú nádobu vnútri možno ľahko vybrať a očistiť.

Fackelmann Náhradná WC kefa Fusion
7,36 € 5,60 €

WC kartáč Fusion je primárně určen jako náhradní do sady Fusion od značky Fackelmann, ale vzhledem ke svému průměru 7 cm ho lze použít i do jiných stojanů. Má matné držadlo z poniklovaného kovu a plastové štětiny.

Kela WC sada Graphit

Kela WC sada Graphit

Hodnotenie: 5
13,66 € 11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

WC sada Graphit je vyrobená z kovu a nerezovej ocele pre maximálnu životnosť. Súčasťou nádoby na WC kefu je tiež plastová vložka pre ľahšiu údržbu a jednoduché čistenie.

CURVER Knit WC kefa
8,76 € 5,70 €

WC kefa krémovej farby značky Curver z kolekcie Knit je vyrobená z plastu a jej výška je 43 cm. Moderný prepletaný dizajn na vašej toalete hanbu určite neurobí.

Meliconi Kefa na čistenie WC - biela-35%
15,44 € 9,99 €

Výpredaj

Moderné a elegantné prevedenie WC kefy so stojanom neurobí hanbu na žiadnej toalete. Kefa od Meliconi vďaka kombinácii kovových a polypropylénových prvkov zaisťuje dlhou životnosť.

Kela WC kefa Marta

Kela WC kefa Marta

Hodnotenie: 4
14 €

Uzavretá a diskrétna wc kefa je vyrobená z kombinácie plastov, ktorej súčasťou je aj plast ABS, ktorý sa používa vďaka svojej vysokej odolnosti aj k výrobe batožiny. Univerzálne prevedenie kefy sa hodí do každej kúpeľne.

Compactor Závesná WC kefa bez vŕtania
17,50 €

WC kefa Compactor v bielom prevedení z plastu a s očkom na prichytenie pútka. Uloženie je z kombinácie číreho matného plastu, chrómovaného oceľového krúžku a prísavky. Hodí sa ku každej toalete.

Fackelmann WC kefa so stojanom Mare
27,70 €

Posledný kus za túto cenu!

MALL.SK Dni – Zľava 20 % na všetky pomôcky do domácnosti značky Fackelmann s kódom MDW3SK21 (platí od 10. 2. do 16. 2. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Kartáč na toaletu je vyrobený z kovového držadla a stojanu upevněného do zdi. Samotný kartáč je zasazený do nádoby z matného skla, takže působí elegantně a nejsou na něm vidět žádné zaschlé kapky.

TimeLife WC kefa valcová, nerez
10,01 € 8,50 €

Každá toaleta by mala byť vybavená kefou na čistenie toaletnej misy. Táto WC kefa je vyrobená z nerezovej ocele sa hodí do každého kúpeľňového interiéru. Je jednoduchá, nenápadná, klasická a elegantná.

Kela WC sada Kambium
40,30 € 38,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Súčasťou kolekcie Kambium značky Kela je aj táto WC kefa s držiakom, ktorý je vyrobený z keramik ** v dekore dreva. Držadlo kefy je vyrobené z leštenej **kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.

Meliconi Kefa na čistenie WC - nerezová oceľ
15,42 € 11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderné a elegantné prevedenie WC kefy so stojanom neurobí hanbu na žiadnej toalete. Kefa od Meliconi má nerezovú rukoväť a je zasadená do nerezového stojana.

Simplehuman WC kefa so stojanom
40,25 € 34,70 €

WC kefa Simplehuman má tvar polmesiaca a na vonkajšej strane je vybavená tvrdšími štetinami, ktoré si poradia aj s usadenými nečistotami v ťažko dostupných miestach. Kefa drží v stojane vďaka magnetickému lemu a jej hlavicu možno vymeniť.

TimeLife WC kefa s nerez stojanom
7,45 € 5,90 €

Moderné a elegantné prevedenie WC kefy so stojanom neurobí hanbu na žiadnej toalete. Kefa má nerezovú rukoväť a je zasadená do nerezového stojana.

Fackelmann Náhradná WC kefa Taris
7,36 € 5,60 €

WC kefa Taris je určená ako náhradná kefa pre sadu Taris so stojanom, ale vzhľadom k priemeru 7 cm ju je možné použiť i do iných stojanov. Vzhľadom k čiernemu prevedeniu štetín kefa posobí diskrétne.

Fackelmann WC kefa so stojanom Fusion
26,29 € 20,40 €

WC kartáč Fusion od značky Fackelmann je umístěný ve skleněném stojanu, který se připevňuje pomocí držáku z poniklovaného kovu ke zdi. Celá sada je v matném provedení, a tak zapadne do každého interiéru.

TimeLife WC kefa guľatá, nerez
10,01 € 8,50 €

Každá toaleta by mala byť vybavená kefou na čistenie toaletnej misy. Táto WC kefa je vyrobená z nerezovej ocele sa hodí do každého kúpeľňového interiéru. Je jednoduchá, nenápadná, klasická a elegantná.