Compactor Bestlock držák na 4 role toaletního papíru
28,80 €

22,90 €
+ doprava zadarmo

Držák na toaletní papír, který není třeba vrtat ani šroubovat – přísavka dokonale přilne k jakémukoli hladkému povrchu a lze ji jednoduše sundat a připevnit jinam. Držák od značky Compactor je vyroben z chromované oceli, která je voděodolná a nerezová.


Brabantia Držiak toaletného papiera Classic, Mat
12,25 €
11,60 €
+ doprava zadarmo

Držiak je vyrobený z nerezovej ocele v matnej úprave v rade Classic od značky Brabantia. Elegantné prevedenie nevyhnutného kúpeľňové doplnku, ktorý umožňuje, aby ste mali toaletný papier vždy pri ruke.


Kela Zásobník na toaletný papier Karat, 5 roliek
5,88 €
5,50 €
+ doprava zadarmo

Vysoký stojan na toaletný papier v kľude pojme 5 roliek papiera, ktorých zásoba tak bude stále pri ruke. Stojan je vyrobený z chrómovaného kovu pre dlhšiu životnosť vo vlhkom prostredí kúpeľne.


Brabantia Držiak toaletného papiera Classic, Mätová
11,90 €
11,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Držiak na toaletný papier je vyrobený z vysoko kvalitného nerezu odolného proti korózii s chrómovým povlakom, ktorý zabraňuje poškodeniu z vlhkosti. Nádherný mätový držiak, ktorý znesie štýl do vášho záchodového kútika alebo kompletnej kúpeľne.


Brabantia Držiak toaletného papiera Classic, Červená
12,80 €
+ doprava zadarmo

Nádherný červený držiak, ktorý znesie štýl do vášho záchodového kútika alebo kompletnej kúpeľne. Držiak na toaletný papier je vyrobený z vysoko kvalitného nerezu, odolného proti korózii s chrómovým povlakom, ktorý zabraňuje poškodeniu z vlhkosti.


Fackelmann Držiak na toaletný papier Fusion
16,70 €
+ doprava zadarmo

Držiak na toaletný papier Fusion je vyrobený z matného poniklovaného kovu. Jeho jednoduché línie zaručujú, že sa bude hodiť do každého interiéru kúpeľne či toalety. Možno ho upevniť aj bez vŕtania pomocou lepidla Fackelmann.


Kela Zásobník na toaletný papier Theo
33,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Diskrétny zásobník na toaletný papier skryje rolky toaletného papiera, ale pritom budú neustále v pohotovosti. Je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá vydrží vlhké prostredie kúpeľne.


Brabantia Držiak toaletného papiera Classic, Lesk
11,75 €
11,60 €
+ doprava zadarmo

Elegantné prevedenie nevyhnutného kúpeľňové doplnku ktorý umožňuje, aby ste mali toaletný papier vždy pri ruke. Držiak je vyrobený z nerezovej ocele v lesklej úprave v rade Classic od značky Brabantia.


Fackelmann Držiak na toaletný papier Taris
16,70 €
+ doprava zadarmo

Držiak na toaletný papier Taris značky Fackelmann je vyrobený z krásne lesklého pochrómovaného kovu, ktorý vyzerá veľmi luxusne. Možno ho pripevniť aj bez vŕtania za pomoci lepidla Fackelmann.


TimeLife Držiak na toaletný papier 60x13,5 cm
5,12 €

3,50 €
+ doprava zadarmo

Voľne stojaci držiak toaletného papiera od značky TimeLife si nájde svoje miesto v každej domácnosti. Jeho dizajn je minimalistický a nenápadný, konštrukcia vyrobená z nerezovej ocele. Meria 60 cm.


Fackelmann Držiak na toaletný papier Mare 12,5 cm
16,89 €
16,70 €
+ doprava zadarmo

Držák na toaletní papír je dalším kouskem z designové kolekce Mare od německého výrobce Fackelmann. Svým jednoduchým tvarem a celokovovým provedením se hodí do každého interiéru.


Compactor Držiak toaletného papiera bez vŕtania
15,50 €
+ doprava zadarmo

Držiak toaletného papiera Compactor je praktickým pomocníkom ku každej toalete. Oceľová hrazdička pojme štandardnú rolku toaletného papiera, z ktorej sa potom papier lepšie odvíja. Praktické uchytenie bez vŕtania.


Kovodružstvo Kruhový zásobník GIGANT so zámkom 24 cm
27,26 €

23,30 €
+ doprava zadarmo

Praktický zásobník na toaletný papier z kovu je uzamykateľný. Kovodružstvo Kruhový zásobník GIGANT so zámkom 24 cm nájde využitie predovšetkým na úradoch a v kanceláriách.


Fackelmann Držiak na toaletný papier Vision 16,5 cm
13,90 €
12,80 €
+ doprava zadarmo

Jednoduchý držiak na toaletný papier Fackelmann Vision je vyrobený v lesklom chrómovanom vyhotovení. Možno ho nainštalovať na výšku, ale aj na šírku podľa typu interiéra vašej preferencie.


Kovodružstvo Kruhový zásobník GIGANT so zámkom 34 cm
38,96 €

29,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Praktický zásobník na toaletný papier z kovu je uzamykateľný. Kovodružstvo Kruhový zásobník GIGANT so zámkom 34 cm nájde využitie predovšetkým na úradoch a v kanceláriách.


Kela Držiak na toaletný papier Carta
12,80 €
+ doprava zadarmo

Stabilný stojan na toaletný papier je vyrobený z nerezovej ocele pre maximálnu pevnosť a odolnosť vlhkému prostrediu kúpeľne. Pojme až 3 kotúče toaletného papiera, ktorý tak bude stále po ruke.


Fackelmann Držiak na toaletný papier Mare 16 cm
12,80 €
+ doprava zadarmo

Celokovový držiak na toaletný papier od značky Fackelmann možno umiestniť na výšku i na šírku podľa vašej zvyklosti. Veľkou výhodou je, že pomocou lepidla Fackelmann ho možno pripevniť bez nutnosti vŕtania.


Brabantia Stojan na toaletný papier Profile, Lesk
34,23 €
31,10 €
+ doprava zadarmo

Zásobník na toaletný papier je vhodný kúpeľňový doplnok ktorý oceníte. Na stojan sa zmestia až tri kusy toaletného papiera, ktoré môžete mať vždy pri ruke. Elegantné nerezové prevedenie v lesklej úprave značky Brabantia.


Fackelmann Držiak na toaletný papier Fusion 16,5 cm
12,80 €
+ doprava zadarmo

Jednoduchý držiak toaletného papiera Fusion je vyrobený z matného poniklovaného kovu. Možno ho upevniť na výšku či na šírku podľa zvyklosti a navyše bez vŕtania za pomocou špeciálneho lepidla Fackelmann.