Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Vzdelávacie hry na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Vzdelávacie hry nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Vzdelávacie hry – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
ADC Blackfire FanZone - futbal kvíz ADC Blackfire FanZone - futbal kvíz
ADC Blackfire FanZone - futbal kvíz

FanZone nie je testom vašich loptových zručností, o tie tu nejde. Tu ide o test vášho futbalového IQ. Komentátor vám predloží niekoľko futbalových zaujímavostí a je na vás uhádnuť, či sú pravdivé alebo vymyslené. Čo myslíte, zvládnete správne zodpovedať všetkých 500 otázok?

môžete mať ZAJTRA

MALL
Albi Kvído Obchod SK ADC Blackfire FanZone - futbal kvíz
Albi Kvído Obchod SK

Hra o nakupovaní je unikátna detská hra od Kvída. Naučí deti ako hospodáriť s peniazmi, správnemu rozhodovaniu, sociálnym schopnostiam, ale aj napríklad delenie potravín do druhov (napr. ovocie, zelenina, mliečne výrobky, atď.).

môžete mať ZAJTRA

MALL
ADC Blackfire Cortex 2 Challenge ADC Blackfire FanZone - futbal kvíz
ADC Blackfire Cortex 2 Challenge

Inteligentná party hra, ktorá preverí vaše logické myslenie, pamäť a rýchlosť! Nové Cortex výzvy pre celú vašu rodinu a priateľov! Porovnajte s nimi svoje schopnosti v 8 rôznych disciplínach, v ktorých budete využívať a precvičovať mozgovú kapacitu. O akých disciplínach je reč? Sú to hmatové úlohy, pozorovanie, analýza, bludisko, koordinácia a ďalšie.

môžete mať ZAJTRA

MALL
ADC Blackfire Cortex Challenge Pokémon TCG: SWSH12 Silver Tempest - Booster
ADC Blackfire Cortex Challenge

Inteligentná party hra, ktorá preverí vaše logické myslenie, pamäť a rýchlosť! Vyzvite priateľov a rodinu a porovnajte s nimi svoje schopnosti v 8 rôznych disciplínach, v ktorých budete využívať a precvičovať mozgovú kapacitu. O akých disciplínach je reč? Je to dedukcia, hľadanie dvojíc obrázkov, koordinácia, hľadanie cesty z bludiska a mnoho ďalších!

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pokémon TCG: SWSH12 Silver Tempest - Booster Pokémon TCG: SWSH12 Silver Tempest - Booster
Pokémon TCG: SWSH12 Silver Tempest - Booster

Pokémon Sword and Shield – Silver Tempest je dvanásta edícia zo Sword and Shield série zberateľskej kartovej hry Pokémon.

môžete mať 05.04 - 11.04

DINO Poznaj Vlajky - cestovná hra Pokémon TCG: SWSH12 Silver Tempest - Booster
DINO Poznaj Vlajky - cestovná hra

Poznaj Vlajky je postrehová vedomostná hra na tému svetových vlajok. Uplatni svoje znalosti a buď rýchlejší ako ostatní. V tejto hre víťazí ten, kto nazbiera čo najviac kariet s vlajkami. To sa podarí len tomu, kto najrýchlejšie a hlavne správne odpovie na otázku, ktorú určí symbol na kocke.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Písmeno na písmeno - stolová hra Trefl Prvé detské hry: Ročné obdobia
Písmeno na písmeno - stolová hra

Tovar je v češtine. Zábavná hra pre deti v predškolskom veku, ktorá stimuluje myslenie a zároveň učí koncentráciu a pozornosť atraktívnym spôsobom pomocou obrázkov a písmen.

môžete mať 29.03 - 30.03

Albi Všetky zvieratá sveta Trefl Prvé detské hry: Ročné obdobia
Albi Všetky zvieratá sveta

Vydajte sa na cestu okolo sveta, počas ktorej sa stretnete s úžasnými zvieratami so šiestimi rôznych kontinentov! Vedomostná hra s 200 kartami zobrazujúcimi rozmanité zvieratá premení vaše učenie na zábavu.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Malý objaviteľ Zvieratá sveta - + magické pero Malý objaviteľ Zvieratá sveta - + magické pero
Malý objaviteľ Zvieratá sveta - + magické pero

Tovar je v češtine. Vzdelávacia hra z edície Malý objaviteľ. Zvieratá sveta je zábavná hra, ktorá rozvíja slovnú zásobu detí a učí ich základné počty a rozpoznávanie tvarov a farieb.

môžete mať 29.03 - 30.03

Pixel Junior Basic Malý objaviteľ Zvieratá sveta - + magické pero
Pixel Junior Basic

Tovar je v češtine. Mozaika pre mladšie deti. Obsahuje 40 gombíkov O 3 cm v celkovo 6 farbách, 8 vzorovaných obojstranných kariet a priehľadnú tabuľu s otvormi v inovatívnom dizajne s rukoväťou na jednoduché prenášanie. Odporúčaný vek 2–5 rokov.||

môžete mať 29.03 - 30.03

Vzdelávacie hry

Vzdelávacie hry pre deti rozvíjajú vedomosti získané v školských laviciach. Populárne sú vedomostné hry pre deti, doskové vzdelávacie hry alebo logické hry.

Logické hry pre deti

  • Logické hry pre deti pomáhajú deťom tvoriť prvé výherné stratégie. Dôležité je odhadnúť aj ťah súpera. Prvé logické hry sú odporúčané pre deti od piatich rokov, ale môžete ich hrať aj s deťmi oveľa mladšími.

Doskové vzdelávacie hry

  • Doskové vzdelávacie hry učia deti vedomostiam aj počítaniu. Často je dôležitý postreh aj pamäť. Doskové vzdelávacie hry majú hracie pole, kde sa tiahne figúrkami doplnenými o kartičkami s rôznymi kvízmi, úlohami a aktivitami. Poznáte hru Vie prasa lietať? Zaručene vás pobaví.

Vedomostné hry pre deti

  • Vedomostné detské hry trénujú vedomosti získané v školských laviciach zábavnou formou. Obľúbené sú najrôznejšie kartičky, napríklad súbor hier V kocke. Za správnu odpoveď sa získavajú body. Hry nebývajú náročné na priestor a je možné ich hrať aj v aute či na cestách. Zapáči sa vám Tipni si alebo Evolúcia.

Vzdelávacie kartičkové hry

  • Vzdelávacie kartičkové hry môžete vyberať ako éematické a rozvíjať vždy okruh vedomostí z jednej oblasti. Obľúbené sú hry V kocke s témami histórie, osobnosti, vynálezy, Svet či Slovenská republika. Druhou možnosťou sú kartičkové hry s hracím poľom, kedy hra kombinuje prvok náhody a šťastia a zároveň vedomosti. Poslednou možnosťou sú kartičkové hry na čas, ako napríklad Tipni si alebo 5 sekúnd. S nimi zažijete navyše veľa smiechu.