Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Vzdelávacie hry na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Vzdelávacie hry nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Vzdelávacie hry – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Albi Kvído - Vejár plný kvízov 7+ Albi V kocke! PLUS Naj slovenské pamiatky
Albi Kvído - Vejár plný kvízov 7+

Vejáre plné kvízov z koncepcie Kvído sú obrázkové kartičky so 100 otázkami a odpoveďami. Vejáre plné kvízov u detí rozvíjajú sociálne správanie a emočnú inteligenciu, logiku a koncentráciu a rozširujú vedomosti. Deti budú môcť lepšie spoznávať prírodu a svet okolo nás.

môžete mať DNES

MALL
Albi Tipni si! Nekonečný vesmír Albi V kocke! PLUS Naj slovenské pamiatky
Albi Tipni si! Nekonečný vesmír

Praktické cestovné balenie hry Tipni si! Na cesty ponúka novú tému Nekonečný vesmír. Nekonečný vesmír môžete hrať ako samostatnú hru, alebo ju kombinovať s inými hrami Tipni si!

môžete mať DNES

MALL
Albi V kocke! PLUS Naj slovenské pamiatky Albi V kocke! PLUS Naj slovenské pamiatky
Albi V kocke! PLUS Naj slovenské pamiatky

Hry V Kocke! PLUS nadväzujú na obľúbené hry V kocke! a posúvajú ich na úplne novú úroveň. Nové pravidlá a viac odmien napríklad v podobe bonusovej maľovacej minihry. Deti sa nenásilnou formou naučia zaujímavé fakty o najkrajších slovenských pamiatkach.

môžete mať DNES

MALL
Albi Všetky osobnosti sveta Extrastore Drevená vzdelávacia kocka Sorder Zvieratá Maze Gears
Albi Všetky osobnosti sveta

Kvízová hra plná vynálezcov, umelcov či dobrodruhov. Jej prostredníctvom spoznáte 200 svetových osobností. Hráči majú za úlohu pomenovať osobnosti na základe fotografií a zaradiť ich do správnej kategórie podľa ich zamerania. Vyhráva ten, kto zaradí čo najviac slávnych osobností do správnych kategórií.

môžete mať DNES

MALL
Extrastore Drevená vzdelávacia kocka Sorder Zvieratá Maze Gears Extrastore Drevená vzdelávacia kocka Sorder Zvieratá Maze Gears
Extrastore Drevená vzdelávacia kocka Sorder Zvieratá Maze Gears

Drevená edukačná kocka Triedička zvieratká Labyrint Gears Multifunkčná drevená edukačná kocka rozvíja manuálne zručnosti a predstavivosť bábätka mnohými spôsobmi. Pomáha objavovať svet dieťaťa a podporuje jeho rozvoj. Hračka má päť rovín: štyri bočné a jednu hornú. Každý z nich je iný, farebný a pre

môžete mať 06.04 - 11.04

Extrastore farebné edukačné odtláčadlo pre detskú hru svieti Extrastore Drevená vzdelávacia kocka Sorder Zvieratá Maze Gears
Extrastore farebné edukačné odtláčadlo pre detskú hru svieti

Edukačné odtláčadlo pre batoľa Hra s použitím zvukového odstrkávača je veľmi bezpečná a hlavne – má senzačný vplyv na inteligenciu a vzdelanie batoľaťa. Veselé zvuky a žiariace svetielko určite zaujmú batoľa, vďaka čomu sa nedokáže odtrhnúť od zábavy. Chodítko bolo navrhnuté s ohľadom na najmenších,

môžete mať 06.04 - 11.04

Lucy&Leo 236 Hádaj, kto - detská drevená hra Jenga Lucy&Leo 236 Hádaj, kto - detská drevená hra Jenga
Lucy&Leo 236 Hádaj, kto - detská drevená hra Jenga

„Hádaj, kto“ je detská drevená hra Jenga. Hladké drevené bloky s obrázkami zvieratiek sú najprv naskladané do vysokej veže a cieľom hry je odobrať ich tak, aby veža nespadla. Na každom bloku je iné zviera a hráči sa striedajú vo výbere zvieraťa a odstránení zodpovedajúceho bloku z kôpky.

môžete mať DNES

MALL
Mindok 50 stromov Lucy&Leo 236 Hádaj, kto - detská drevená hra Jenga
Mindok 50 stromov

Vydajte sa do prírody spoznávať stromy! S kartami v tejto hre zvládnete ľahko určiť 50 našich listnatých a ihličnatých stromov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, stručný popis a niekoľko zaujímavostí. Ideálny sprievodca pre všetkých milovníkov prírody!

môžete mať DNES

MALL
Alexander Bezpečne na bicykli - vodičský preukaz Lucy&Leo 236 Hádaj, kto - detská drevená hra Jenga
Alexander Bezpečne na bicykli - vodičský preukaz

Naučte deti základné pravidlá cestnej premávky zábavnou formou! Bezpečne na bicykli – vodičský preukaz je hra s dopravnou tematikou založená na vzrušujúcej rivalite, kde v priebehu hry zbierate pokuty alebo odmeny a pritom sa učíte pravidlá prevádzky.

môžete mať DNES

MALL
PEXI Hra školou - Nájdi mamičku PEXI Hra školou® - Poznaj - Pred a Po
PEXI Hra školou - Nájdi mamičku

Ocenenie Hračka roku 2018–3.miesto. Náučná krabička „HRA ŠKOLOU – NÁJDI MAMIČKU“, pre deti už od 2 rokov, je plná zvieratiek.

môžete mať 12.04 - 14.04

PEXI Hra školou® - Poznaj - Pred a Po PEXI Hra školou® - Poznaj - Pred a Po
PEXI Hra školou® - Poznaj - Pred a Po

Medzi 36 rozloženými a premiešaným dielikmi deti hľadajú sadu 3 puzzle, ktoré spolu súvisia. Tie je nutné zostaviť tak, aby na nich znázornený dej išiel správne časovo za sebou (vždy dva krajné dieliky s obrázkom PRED a PO priebehu deja).

môžete mať DNES

MALL
PEXI Letom svetom - kvízová hra PEXI Hra školou® - Poznaj - Pred a Po
PEXI Letom svetom - kvízová hra

Zábavno-náučná kvízová hra pre 2–6 zvedavých ľudí od 10 rokov. Hráči môžu odpovedať až na 388 otázok z 97 kariet ak dispozícii majú celkom 1164 odpovedí s možnosťou vyskúšať si aj svoju zručnosť.

môžete mať 12.04 - 14.04

Vzdelávacie hry

Vzdelávacie hry pre deti rozvíjajú vedomosti získané v školských laviciach. Populárne sú vedomostné hry pre deti, doskové vzdelávacie hry alebo logické hry.

Logické hry pre deti

  • Logické hry pre deti pomáhajú deťom tvoriť prvé výherné stratégie. Dôležité je odhadnúť aj ťah súpera. Prvé logické hry sú odporúčané pre deti od piatich rokov, ale môžete ich hrať aj s deťmi oveľa mladšími.

Doskové vzdelávacie hry

  • Doskové vzdelávacie hry učia deti vedomostiam aj počítaniu. Často je dôležitý postreh aj pamäť. Doskové vzdelávacie hry majú hracie pole, kde sa tiahne figúrkami doplnenými o kartičkami s rôznymi kvízmi, úlohami a aktivitami. Poznáte hru Vie prasa lietať? Zaručene vás pobaví.

Vedomostné hry pre deti

  • Vedomostné detské hry trénujú vedomosti získané v školských laviciach zábavnou formou. Obľúbené sú najrôznejšie kartičky, napríklad súbor hier V kocke. Za správnu odpoveď sa získavajú body. Hry nebývajú náročné na priestor a je možné ich hrať aj v aute či na cestách. Zapáči sa vám Tipni si alebo Evolúcia.

Vzdelávacie kartičkové hry

  • Vzdelávacie kartičkové hry môžete vyberať ako éematické a rozvíjať vždy okruh vedomostí z jednej oblasti. Obľúbené sú hry V kocke s témami histórie, osobnosti, vynálezy, Svet či Slovenská republika. Druhou možnosťou sú kartičkové hry s hracím poľom, kedy hra kombinuje prvok náhody a šťastia a zároveň vedomosti. Poslednou možnosťou sú kartičkové hry na čas, ako napríklad Tipni si alebo 5 sekúnd. S nimi zažijete navyše veľa smiechu.