Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Vzdelávacie hry na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Vzdelávacie hry nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Vzdelávacie hry – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Albi Vie prasa lietať? Plus EFKO Hry pre predškolákov - Dokážem to
Albi Vie prasa lietať? Plus

Zábavná a náučná hra Vie prasa lietať? Plus vás zaručene nudiť nebude. Spoznáte 24 zaujímavých vlastností 92 domácich i exotických zvierat. V každom kole sa hráči naraz zaoberajú jedným zvieraťom. Kto z hráčov najrýchlejšie určí správnu vlastnosť či vlastnosti zvieraťa a položí svoje žetóny ako prvý na správne kartičky, môže si za odmenu posunúť svoju figúrku prasiatka na dráhe dopredu.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Alum online Spoločenská hra - Žaby EFKO Hry pre predškolákov - Dokážem to
Alum online Spoločenská hra - Žaby

Dostanete všetky žabičky až na vrchol stromu alebo prestrelíte a vaša žaba skončí na zemi? Zistite to s touto rodinnú hru, ktorá zabaví ako malé, tak veľké.

môžete mať 06.04

EFKO Hry pre predškolákov - Dokážem to EFKO Hry pre predškolákov - Dokážem to
EFKO Hry pre predškolákov - Dokážem to

Edukatívny súbor jednoduchých hier pre deti. Súbor 10 vzdelávacích hier inšpirovaný overenou vzdelávacou metódou podľa Montessori. Rozvíja jemnú a hrubú motoriku, orientáciu v priestore, zručnosť a obratnosť.

môžete mať DNES

MALL
Granna Môj prvý kvíz Trefl Vzdelávacia hra Malý objaviteľ: Moje telo
Granna Môj prvý kvíz

Originálny vzdelávací kvíz umožňuje deťom riešiť úlohy a overovať si správnosť odpovedí, bez toho aby museli vedieť čítať. Námety otázok sa týkajú každodenného života, hra tak nenásilným spôsobom rozvíja slovnú zásobu.

môžete mať DNES

MALL
Trefl Hra 5 sekúnd Trefl Vzdelávacia hra Malý objaviteľ: Moje telo
Trefl Hra 5 sekúnd

Dokážeš odpovedať rýchlo na otázku? Máš na to iba 5 sekúnd a ostatní hráči čakajú na tvoje zaváhanie! Počas rýchlej časomiery budeš hovoriť zábavné odpovede. Ak budeš mať šťastie, môžeš otázku posunúť ďalšiemu hráčovi.

môžete mať DNES

MALL
Carotina Preschool: Pre tých najlepších! Prvá angličtina Carotina Preschool: Pre tých najlepších! Prvá angličtina
Carotina Preschool: Pre tých najlepších! Prvá angličtina

Nauč sa anglicky! 30 náučných hier –200 interaktívnych hier – Naučte sa viac ako 180 slovíčok! – Prenosná hracia podložka!

môžete mať 12.04 - 14.04

Desítka Rozšíření příroda Carotina Preschool: Pre tých najlepších! Prvá angličtina
Desítka Rozšíření příroda

Tovar je v češtine. V tomto rozšíření najdete 50 nových oboustranných karet! 100 nových okruhů, 1000 nových otázek a odpovědí týkajících se živočichů, květin, stromů, národních parků či dalších zajímavostí ze světa přírody.

môžete mať 05.04 - 06.04

Hry pre predškolákov: 11 originálnych hier a nástrojov Carotina Preschool: Pre tých najlepších! Prvá angličtina
Hry pre predškolákov: 11 originálnych hier a nástrojov

Tovar je v češtine. Táto zbierka nových, ale aj osvedčených hier nadväzuje na úspešný titul Moje prvé hry. Môžete sa tešiť na celkom 11 originálnych a rozmanitých úloh, ktoré vám uľahčia prípravu do školy a pomôžu vám uspieť.

môžete mať 06.04 - 11.04

PEXI skladačka na suchý zips - ročné obdobia PEXI skladačka na suchý zips - ročné obdobia
PEXI skladačka na suchý zips - ročné obdobia

Tovar je v češtine. Vzdelávacie puzzle pre deti od 12 mesiacov. Kedy robíte snehové gule? Kedy môžete ísť do lesa zbierať lesné plody a huby? ČO JE VO VNÚTRI?

môžete mať 06.04 - 11.04

Albi Hra Kvído - Písmenká v kocke PEXI skladačka na suchý zips - ročné obdobia
Albi Hra Kvído - Písmenká v kocke

Obrázková spoločenská hra zo série Kvído, odporúčaný vek 5+, zábavnou formou naučí abecedu, precvičí pamäť, pohotovosť aj zmyslové vnímanie, dokonale pripraví na školskú výučbu, budúcu kariéru aj osobnú …

môžete mať 06.04 - 11.04

Albi Kvído - Moje prvé kvízy Zvieratá PEXI skladačka na suchý zips - ročné obdobia
Albi Kvído - Moje prvé kvízy Zvieratá

Aby mohli Moje 1. kvízy hrať deti v rôznych vekových kategóriách, sú jednotlivé otázky rozdelené do 2 úrovní náročnosti pre deti predškolského aj mladšieho školského veku. Deti si hodia kockou a odpovedajú na vybrané otázky. Pri správnej odpovedi získávajú 1 dielik puzzle. Vyhráva hráč, ktorý ako prvý zloží celý obrázok zo 6 dielikov puzzle.

môžete mať DNES

MALL

Vzdelávacie hry

Vzdelávacie hry pre deti rozvíjajú vedomosti získané v školských laviciach. Populárne sú vedomostné hry pre deti, doskové vzdelávacie hry alebo logické hry.

Logické hry pre deti

  • Logické hry pre deti pomáhajú deťom tvoriť prvé výherné stratégie. Dôležité je odhadnúť aj ťah súpera. Prvé logické hry sú odporúčané pre deti od piatich rokov, ale môžete ich hrať aj s deťmi oveľa mladšími.

Doskové vzdelávacie hry

  • Doskové vzdelávacie hry učia deti vedomostiam aj počítaniu. Často je dôležitý postreh aj pamäť. Doskové vzdelávacie hry majú hracie pole, kde sa tiahne figúrkami doplnenými o kartičkami s rôznymi kvízmi, úlohami a aktivitami. Poznáte hru Vie prasa lietať? Zaručene vás pobaví.

Vedomostné hry pre deti

  • Vedomostné detské hry trénujú vedomosti získané v školských laviciach zábavnou formou. Obľúbené sú najrôznejšie kartičky, napríklad súbor hier V kocke. Za správnu odpoveď sa získavajú body. Hry nebývajú náročné na priestor a je možné ich hrať aj v aute či na cestách. Zapáči sa vám Tipni si alebo Evolúcia.

Vzdelávacie kartičkové hry

  • Vzdelávacie kartičkové hry môžete vyberať ako éematické a rozvíjať vždy okruh vedomostí z jednej oblasti. Obľúbené sú hry V kocke s témami histórie, osobnosti, vynálezy, Svet či Slovenská republika. Druhou možnosťou sú kartičkové hry s hracím poľom, kedy hra kombinuje prvok náhody a šťastia a zároveň vedomosti. Poslednou možnosťou sú kartičkové hry na čas, ako napríklad Tipni si alebo 5 sekúnd. S nimi zažijete navyše veľa smiechu.